W ogóle to jeżdżenie #kopacz pociągami to tak koncertowy strzał w kolano.. Nie dość, że koleje w Polsce są drażliwym tematem to w busiku taki polityk ma wianuszek zauszników a w pociągu kilkaset potencjalnie w---------h ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie wiem skąd oni tych doradców biorą :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach