W związku z informacjami z grodu papieskiego, kcem zadać wam pytanie. #kononowicz

Kto pierwszy spotka się z św. Piotrem pod bramką?

  • Jego Świątobliwość Papa Franciszek 29.8% (31)
  • Pan Prezydent Kononowicz 70.2% (73)

Oddanych głosów: 104

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marjan1234 ja bym się nie zdziwił jakby knur jeszcze z pół roku albo więcej pożył w warzywnej formie.
Resztki warmińskiej potęgi trzymają go przy życiu niczym magiczny pancerz z Gothica.
  • Odpowiedz

POmożesz w zorganizowaniu POgrzebu Marioli 05.03.2025?

  • Tak, POmogę jej POgrzebać 38.3% (23)
  • Nie, ale wesprę donejtem na OnlyFAS 61.7% (37)

Oddanych głosów: 60

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogrzeb będzie kameralny ,także hycel Niewiński za pomocą swoich meneli wrzuci truchło do jamy, jakieś tam szybkie modlitwy i sie rozchodzimy.Slawek pójdzie w koszta bo jednak taka impreza troche kosztuje a dodatkowo trzeba będzie zatrudnić "silnorękich" do ochrony w razie czego, nagrywać będzie Kosno z plakietką press na czole. #kononowicz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz jak to jest że ekosmiec może wchodzić do knura jakieś pisemna zgodę ma? w ogóle co to za teoria że chce przejąć działkę jakie ma ku temu możliwości?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@n4zgullo: póki konon będzie WEGEtować w hospicjum to zielony kleszcz będzie tam pomieszkiwać. PO śmierci knurowicza i tak go stamtąd nie wygonisz, on już bredzi o muzeum hejtu w domku drewnianym, czyli będzie tam po prostu siedział i marnował powietrze. Zanim ureguluje się temat dziedziczenia działki i zostanie zlicytowana, przejęta przez miasto (o ile nie została faktycznie na centaura przepisana), to on tam będzie siedzieć.
  • Odpowiedz
Mariola to twoja ostatnia szansa na odkupienie win. Musisz załatwić Centaura za pomocą starego, dobrego kolankowania. Nie powinno to być trudne, gdy nafurany i pijany będzie półprzytomny leżał na podłodze. Teraz albo nigdy. Pomyśl o dobru dziecka.

#kononowicz #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz Zgłaszać kanał. Powinno się zawiadomić te hospicjum aby nie wpuszczali Nowaka i Arona tam! Rafał cwel wynióś już wszystko z domu Konona? Oby Zalewska i Nowak poszli siedzieć!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak tam Mariolcia, kiedy ostatni raz była wizyta z MOPRu? Wojtuś nakarmiony? Jaki ty przykład dziecku dajesz w ogóle co? Ty poważnie myślisz, że nadajesz się na matkę? Hahaha zapomnij. Wojtuś będzie miał KOchającą rodzinę bez fetyszu menelskiego a ty będziesz śkylać na zakręcie żeby mieć na ratę fotowoltaiki buahahaha #kononowicz #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz Gdy widzowie w komentarzach, kanały okołoszkolne czy olgierando zauważyli coraz gorszy stan zdrowia konona, benzołak z godną majora narracją dementował to ze wszystkich swoich alter-kont i zapewniał że Krzysiu czuje się RE WE LA CYJNIE, oczywiście dzięki ich opiece, a to tylko gupoty ludzie gadajo bo zazdroszczo. Gdy sytuacja stawała się niemożliwa do zatuszowania, konon praktycznie dogorywał przed kamerą(bo przedstawienie musi trwać), narracja diametralnie się zmieniła. Oni od dawna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach