• 1
Boogie i teraz mam usunąć te twoje wypociny i napisać coś w stylu " oj Boguś ale nie musisz opisywać co ci się stało w dzieciństwie i tłumaczyć tym swojego zainteresowań a'la pliki pdf"? Chyba nie bo ty masz takie zainteresowania i pewnie coś tam byś mógł opisać co ci się przytrafiło a sam to jakieś total bzdury wymyślasz
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@No_mad: biorę Krzyśka jako mojego dobrego przyjaciela jak zwykle pod obronę - pracował jako dziennikarz growy od młodości, nie śledczy jak losgumit. Krzysiek zarabia grubą kasę na kanale, losgumit zebra na drobne o pryte
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Malgorzatabezrak: ja wiem że dla ludzi takich jak ty, ograniczonej trzody, jest ciężko wykonać minimum rozeznania, że ten "Bogusław" nawet w pismach z sądu jest wpisany jako Bogumił.

przynajmniej będzie rzeczowe, a nie wyzywanie

I kto to mówi? Zwyzywałaś ludzi na podstawie twojej niepełnej wiedzy o sprawie.
  • Odpowiedz
@Pastor_nowak: Ja bym wolał, żeby sam usunął konto i uznał porażkę. Wiadomo, że to raczej nierealne z powodu jego przerośniętego do granic ego i mitomańskich zapałów, ale byłby to piękny endgame. Jego i tak 99% ogląda po to, żeby się z niego pośmiać.
  • Odpowiedz
@Mein_Kraft: Olgierd wykryje, zestalkuje i zniszczy wszystkie osoby z nią powiązane :D już armia jego wyznawców w Rosji sabotuje serwery pod Moskwą!!! Adwokat Łukasza wystosował już odpowiednie pismo do Putina, ma 48 godzin na odpowiedź..inni sabotażyści przegryzają na terenie Rosji kable od internetu..Milena już w stroju Bad Girls protestuje na placu czerwonym!!! Wszystko jest w toku..spoko Łukasz wygra..to tylko kwestia czasu :D PS sprawa jest rozwojowa ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
bogutek chciał się wybić i zarobić na sprawie Kononowicza - podobno pracował w redakcji (nie znaczy to że był dziennikarzem). Okazał się być wielkim farmazonem, była żona nie chce go znać. Skumał się ze suaaawkiem, zaczął pić i dokazuje na tagu. Zaraz ktoś napisze że jest prześladowany - bzdury, sam pomawia np. o skłonności pdf i potem usuwa niewygodny materiał. W wielkim skrócie.
  • Odpowiedz
@Hole_to_another_universe: robi bardzo dziwne rzeczy i gra kartą ofiary, np. jako przykład nękania podaje sytuację z wsw i dzwonienia na policję i zgłaszania, że ktoś chce się zabić, i że teraz z nim tak robią

tylko szkoda, że większość tutaj wie, że to właśnie on dzwonił i zgłaszał suma xd

albo np. przerabia maile w paincie i ai żeby oczernić innych i co to inni mu nie
  • Odpowiedz