Czy turnieje w Kutenburgu są zawsze tak proste? Nie mam jakoś mega mocnej postaci, natomiast w turniejach nawet nie muszę się starać. Bezmyślny spam wystarczy, żeby wygrać wszystkie kategorie. To się zmienia na dalszych etapach lub są inne turnieje?

Pamiętam, ze w #kcd pierwszy turniej byl latwy ale później poziom szedł w górę i było to jakieś wyzwanie.

#kingdomcomedeliverance #kcd2
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nilphilus: w jedynce był większy chaos, oni w ciebie wbiegali, tutaj trochę jest to ułatwione bo postawę bojową mają kilka metrów od ciebie i możesz mieć większą kontrolę nad tym co się dzieje, ale też ataki są rzadsze i niekiedy ustawiają się w kolejce do ciebie na atak
  • Odpowiedz
Siema kingdomowe świry :D pytanko co do KCD2 do graczy na konsolach, jakie macie ustawienia grafiki na Series x i ps5? Tryb wydajności u mnie to mus ale chodzi mi o resztę ustawień które są na zdjęciu. Ja narazie mam tak i obraz wydaje się ok, jestem ciekawy jak wy macie

#xboxseries #xbox #kingdomcomedeliverance #kingdomcomedeliverance2 #kcd #kcd2 #pytanie
needer - Siema kingdomowe świry :D pytanko co do KCD2 do graczy na konsolach, jakie m...

źródło: temp_file8759921067190892135

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kingdomcomedeliverance #kcd
Eh, za trzecim podejściem udało się wkręcić w jedynkę. Twórcy niestety próbują mnie od swojej gry odwieść. Jestem na początku, u Młynarza Peszka i DLC z Teresą zaczyna się bez żadnego ostrzeżenia w opcji dialogowej z nią. Nie da się wrócić do Henryczka. Dodatek jest tragicznie nudny. Jeśli zaskoczy wam gra to niech was ręka boska broni przed zaczynaniem tego gownianego dodatku. Teraz muszę uzbierać płótna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luke4539: Mi się podobało to DLC, cieszyłem się jak dziecko na powrót do jeszcze niezniszczonej Skalicy. Faktem jest że ja wracałem po kilku miesiącach a nie godzinach jak ty.
  • Odpowiedz
  • 2
@newerty ogólnie założenie fajne, bo dowiadujemy się kilku ciekawostek przy okazji. Ale to tak jak piszesz fajne by było wrócić po dłuższym czasie a nie jak uczysz się grać
  • Odpowiedz
Czy to jakiś bug, czy tu od razu wiedzą, że coś ukradłeś? W pierwszej lokacji zaraz po tym jak wyszedłem z pręgierza poszedłem tam pod karczmę co się worki nosiło i nikogo nie było na zewnątrz, poszedłem wzdłuż budynku za róg, tam stały stoły i leżał chleb. Ukradłem bo tylko głupi by nie wziął jak nikogo nie było. Wracam, przechodzę obok drzwi karczmy i wybieg ta stara gospodyni i drze jape, że
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StormtrUper: Za każdym wykrytym przestępstwem powinno ci wyskoczyć powiadomienie po lewej stronie ekranu. Co do zasady to możesz zostać oskarżony o coś w trzech przypadkach.
1. Zostałeś złapany na gorącym uczynku.
2. Popełniłeś jedno wykroczenie, którym zwróciłeś na siebie uwagę(np. wlazłeś komuś do domu/chodziłeś w nocy bez pochodni) i NPC skojarzył twoją obecność z np. brakiem rzeczy w skrzyni lub trupem.
3. NPC odkrył przestępstwo, ale ani cię nie widział
  • Odpowiedz
Jestem jakoś w połowie gry, i się zacialem na tym drugim bosie. Ktoś wie jak pokonać tego czarnoskórego Saracena z Breslau? Pokonałem już bez problemu tego typa z jedynki, ale ciężko z tym saracenem się walczy zwłaszcza że ciągle po Polsku i arabsku krzyczy. A i dodatkowo nie rzucałem się śnieżkami z Janem Ptaszkiem, i pytanie czy przez to mogłem sobie zablokować opcje romansu z nim? Generalnie gra 6/10, a instalacja z
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Espada97: trochę dałeś ciała z tym rzucaniem się śnieżkami, bo teraz na prawdziwy romans nie ma już szans, ale w pewnym momencie Jan Ptaszek zaproponuje Ci zrobienie laski bez żadnych zobowiązań. Po prostu graj dalej.
  • Odpowiedz
  • 4
@tragerus: Dziwny sposób na sequel – Gra zaczyna się od zresetowania postaci Henry’ego, który traci cały dorobek z poprzedniej części i ucieka w samej bieliźnie po ataku bandytów.

Brak kontynuacji wyborów – W przeciwieństwie do serii Mass Effect czy The Witcher, wybory z poprzedniej gry nie mają większego wpływu na fabułę, a nawiązania do nich są tylko powierzchowne.

Piękny świat i duża skala – Gra imponuje rozmiarem mapy, od małych wiosek po
  • Odpowiedz
@robvan dodam jeszcze, że warto dla samego uniknięcia spojlerów od podnieconych dzieci chwalących się grą oraz półmozgów z-----------h tag swoimi żalami jaką gra jest trudna, prośbami o poradę czy innymi problemami natury emocjonalnej
  • Odpowiedz