@Kroshkar: ja bym się przebrał za pilarza i poszedł tam z pilarką i powiedział że jako nielegalny obiekt kultu i nielegalnych zbiorowisk trzeba drzewo usunąć.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asterka_Boza:
Oczywiście to kolejny Wymsł cesarstwa rzymskiego aka kościoła katolickiego.
Biblia mówi:

Dz 17:24: "Bóg, który stworzył świat i wszystko, co na nim, Ten, będąc Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach ręką zbudowanych. Ani też nie służy mu się rękami ludzkimi, jak gdyby czego potrzebował, gdyż sam daje wszystkim życie i tchnienie, i wszystko."
  • Odpowiedz
  • 739
@robert5502: katolicyzm ma to do siebie, że sam nie wie w co wierzy ale wie, że jak ty nie wierzysz to jesteś złym człowiekiem.

Mamy bowiem w Katolicyźmie Boga w 3 stanach skupienia, mamy jego matkę, jego apostołów, mamy aniołki, mamy randomowe postaci z biblii, mamy wreszcie pracowników kościoła katolickiego którzy zostali świętymi, mamy pracownice kościoła katolickiego, mamy części ciała pracowników kościoła katolickiego i uwaga - do tego wszystkiego MOŻNA
  • Odpowiedz
Jakie jest uzasadnienie tego, że Bóg nie tworzy ludzi równymi? Chodzi mi o to, że ktoś kto ma dobre życie będzie siłą rzeczy lepszym katolikiem i ogólnie człowiekiem, a są ludzie pokrzywdzeni przez Boga albo innych ludzi których życie nigdy nie będzie cieszyć i wiadomo że będą gorszymi ludźmi. Czy można mówić w ogóle że Bóg jest sprawiedliwy?
#katolicyzm
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StaryPijanyWyjadacz: nieprawda ze jak ktoś ma dobre życie to będzie dobrym katolikiem, można żyć dostatnie i w dużej wygodzie i mieć wywalone przez to na Boga, a ci bardziej doświadczeni mogą być bardziej wrażliwi na Jego działanie. To oczywiście tylko przykład. Poza tym nikt nie powiedział ze tzw „przykładny katolik” będzie bliższy Bogu od kogoś kto nie jest katolikiem ale jest dobrym człowiekiem
  • Odpowiedz
Dzisiaj dwa razy jechałam do Warszawy. Najpierw do katedry diecezjalnej na wylanie Ducha Świętego a potem do innego kościoła na czuwanie, uwielbienie Boga z Eucharystią. Świetne doświadczenie duchowe i po ludzku fajnie jest się przejechać. #warszawa #katolicyzm
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach