#joydivision #muzyka
Dobra, tez lubię "Love will tear us apart", ale już wymiotuję jak ktoś wrzuca pinćdziesiąty raz w tygodniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dobra, tez lubię "Love will tear us apart", ale już wymiotuję jak ktoś wrzuca pinćdziesiąty raz w tygodniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)




























Swoją drogą, który studyjny album JD bardziej Wam się podoba?
Osobiście wolę Unknown Pleasures, bo ma zajebista głębię dźwięku, jest stonowany i tworzy zgraną całość. "Closer" trochę nie trzyma się kupy, bo nie widzę ogniwa łączącego powiedzmy "A means to an end", a "The Eternal"