Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
36 lat temu... Wspomnienie Iana Curtisa i Joy Division.

Ian Curtis odszedł 18 maja 1980 roku mając 23 lata. Na czym polega znaczenie tego, co stworzył wspólnie z grupą Joy Division? Być może…
z- 0
- #
- #
- #

Tej nocy jestem tumblerową nastolatką z ajfonem.
Joy Division - Love Will Tear Us Apart
Zapraszam do obserwowania mojego wieczorno-nocnego tagu #muzykapoznapora
#joydivision #muzyka #rock #newwave #iancurtis #70s #nocnazmiana
Joy Division - Love Will Tear Us Apart
Zapraszam do obserwowania mojego wieczorno-nocnego tagu #muzykapoznapora
#joydivision #muzyka #rock #newwave #iancurtis #70s #nocnazmiana

- 7

- 10

Joy Division - Passover
Tak okolicznościowo, na święta ;)
#muzyka #joydivision #smutnapiosenkanadobranoc
Tak okolicznościowo, na święta ;)
#muzyka #joydivision #smutnapiosenkanadobranoc

@sirrek: Srogo mocny klasyk!! I ta padaka Iana Curtisa na koncertach :D
3
Joy Division: "Wilderness" z dobrze oddającym grozę wideo.

Puszczę mojemu dziecku, zobaczymy czy mu tak samo przypadnie do gustu jak mi.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@tunczykzbiedronki: zapomniałeś dodać #streetwear, bo nosi buty oraz #woodstock- wygląda na to, że jest na festiwalu muzycznym, a jak festiwal muzyczny to tylko woodstock... a jak i festiwal muzyczny, to pewnie też #muzyka
- 0
David Bowie - Love Will Tear Us Apart (Joy Division Cover)
#muzyka #davidbowie #joydivision #vodkaandjoydivision
#muzyka #davidbowie #joydivision #vodkaandjoydivision


- 8


Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


- 11
Joy Division - Disorder
Czy ktoś ma jeszcze dzisiaj imprezowy humor ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Ja lecę dalej tematycznie. I've got the spirit, but loose the feeling.
#muzyka #postpunk #newwave #joydivision
Czy ktoś ma jeszcze dzisiaj imprezowy humor ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Ja lecę dalej tematycznie. I've got the spirit, but loose the feeling.
#muzyka #postpunk #newwave #joydivision

David Bowie - Love Will Tear Us Apart
Tak dzisiaj znalazłem w czeluściach playlisty. Nagrane w 1983 z New Order. Trzymajcie.
#davidbowie #joydivision
Tak dzisiaj znalazłem w czeluściach playlisty. Nagrane w 1983 z New Order. Trzymajcie.
#davidbowie #joydivision


@Magix_Slayer: Je t'aime
- 0
@quizonmyface: merci
Dziś w nocy chodziłem 3h po mieście bez celu i słuchałem #joydivision i #mybloodyvalentine . Czy to są #feels ?
- 3
@Huckenbush: Ja bez celu nie chodzę ale nie ma nic lepszego niż wracanie w nocy miastem i słuchając ulubionej muzyki (ʘ‿ʘ)
- 0
@Huckenbush: dla mnie brzmi jak #wygryw


















Joy Division - Disorder