@robert5502: Po dogłebnłębnej analizie nagrania można wywnioskować że strzały zostały wystrzelone po upadku papieża z czego wynika że cały ten zamach był prubą sfałszowania zamachu a papież przeżył zamach i prawdopodobnie ukrywa się pod fałszywym nazwiskiem jedną z najbardziej najpopularniejszą z opcji jest że fałszywoł tozsamością jest jakiś przedstawiciel watykanu, nic bardziej mylnego najprawdopodobniej jest to tozsamość Jerzego Urbana.
  • Odpowiedz
Polsce jak w lesie. Na drogach same zwierzęta, nie potrafiące poruszać się prawym pasem.
Jak potrzebujesz jechac ponad kilometr lewym pasem, żeby później skręcić w lewo
Lub
Na drodze trzy pasmowej nie masz pojęcia, że należy poruszać, się prawym pasem, a nie środkowym.

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Windows 10 i automatyczny update to masakra, zhibernowałem kompa, bo akurat nie mogłem wyłączyć, a chciałem iść spać. A co Windows wykombinował? Samoczynnie wrócił z hibernacji, zainstalował update i się zrestartował, przez co straciłem to co miałem włączone.. I jeszcze pobudka w nocy, bo komp akurat w sypialni...
#zalesie #windows #windows10 #j--------e
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co najlepsze każdy poprzedni selekcjoner miał na koncie jakieś sukcesy. Nawet ku*wa Fornalik potrafił chociaż dotrzeć do finału PP czy zostać wicemistrzem Polski z raczej średnim składem. A Brzęczek? Patrzę do Wikipedii i w karierze trenerskiej ZERO, absolutne ZERO sukcesów.
-W Rakowie nie potrafił awansować do I ligi
-W Lechii pomimo dobrego składu też sobie nie poradził
-W GKS też nie (choć tam to kto by nie był, to i tak nie mogą awansować
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AaBbCcDdEeFf: btw, zwróciłem uwagę, że mamy w języku polski trochę słów wpasowujących się w ten styl, np. DRUGI - jest "d" jest "g" wszystko twardo wszystko się zgadza :D
  • Odpowiedz
Jerzy Brzęczek selekcjonerem...
Czyli kolejne lata zmarnowane (°°
Dzięki Boniek...
Będzie dalej powoływanie drewniaka Krychowiaka czy będą inne akcje a la te z powoływaniem Peszki
Jakaś
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sonmc w takim razie skoro już spałeś, to pewnie lepiej się czujesz i możesz jechać. Dojedź w te 3h, stań na jakimś parkingu, idź spać i godzinkę przed spotkaniem wstań :p
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@monteskjusz nie no dojadę bez problemu. A na parkingu spać nie musze bo mieszkam w Warszawie ( ͡ ͜ʖ ͡) dziś tylko trochę przesadziłem z pracą bo zaliczyłem Wrocław, Poznań i Olsztyn. Jutro po spotkaniu robie sobie od razu wolne, bo ostatnio się zajezdzam.
  • Odpowiedz
@czikapu: ty chyba po wojaku ten wpis zrobiłeś. Sprzedaż telefonu który wychodzi co roku nowy (strzelam, bo nigdy nie interesowałem się OnePlus’em) porównywać z nowa możliwością płatności????

Apple Pay to coś pięknego, osobiście ani razu mnie nie zawiodło. Ludzi którzy z niego aktywnie korzystają będzie coraz więcej, zwłaszcza że wiele banków próbuje narazie to wdrożyć i są osoby które z tego nie korzystają.

Stawiam ze do 2020 w samej Polsce
  • Odpowiedz
Leżę i kwiczę. I nie mogę przestać kwiczeć. I nie mogę wstać. Do wszystkich oburzonych i dyskryminowanych mniejszości dołączyli daltoniści, którzy czują się dyskryminowani ze względu na kolory koszulek piłkarzy i kolory oznaczeń kto trafił a kto spudłował karne, bo nie mogą odróżnić kolorów. Ciekawe kiedy osoby nie wymawiające "r" zaczną się oburzać, że nie mogą wypowiedzieć poprawnie nazwisk piłkarzy.
Jak by ktoś chciał to cały artykuł do przeczytania na SyFach.
#
c.....s - Leżę i kwiczę. I nie mogę przestać kwiczeć. I nie mogę wstać. Do wszystkich...

źródło: comment_X9lrd1bIGehG3b9IaHBZq9JhTv6rpMU3.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert5502: powinno być

przewodniczący Komisji ds. kultu Bożego i dyscypliny sakramentów biskup dr Adam Bałabuch. – Jeśli dają hajs to się święci. Gdy ktoś prosi, aby Pan Bóg pobłogosławił miejsce, gdzie ludzie będą przebywać, nawet jadalnie czy kuchnię, ksiądz może zarobić – wyjaśniał
  • Odpowiedz