Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Gdzie myślicie ze pójdą Milik i Zielinski? Borkowski pisze, że Inter bardzo mozliwy jest albo jakis angielski kierunek. Do Interu bardzo by sie Zilinski nadawal w ich konfiguracji? Ktos cos wie? @Minieri ? Liverpool na pewno odpada tam jest mega konkurencja w srodku pola :) Ciekaw jestem gdzie Milik pójdzie jesli pójdzie - jak wielu chciałbym zeby poszedl do jakiegos realu socciedad albo betisu bo to jest jego poziom a i
Liverpool na pewno odpada tam jest mega konkurencja w srodku pola :)
@Skapiecalegolodupiec: pewnie tak ale przy Kloppie mozę by siechłopak wreszcie odblokował. Osobiście wolałbym obecnie grać na początku 10 minut w końcówce spotkań Liverpoolu i być prowadzonym prze Kloppa.
@Skapiecalegolodupiec: kto jest lepszy? mam nadzieje ze to troll bo nie mozesz byc az tak głupi.sensi,barella i brozovic?
- 2
@9876543456789876543: W dupie mam Piątka, tylko król Robert, no i ja lubie Inter.
@Michellaga xD
@Ron1n: i to jest gol, a nie jakies glowki p0laka z 2 metrow
- 5
@Dead_Inside: Szanuj Roberciga proszę.
- 3
Co tu dużo gadać? Typowy Conte jest typowy. #inter #ligamistrzow
Ehh
#inter
#inter
@konrados1111: zawsze się człowiek łudzi, a później najpierw remisują, a później dostają w dupę.
Gdzie oglądacie dzisiejszy mecz? Na jakich stronach znajdę link do streamu? Mam ace player
#inter #pilkanozna #ligamistrzow #stream
#inter #pilkanozna #ligamistrzow #stream
- 1
@konrados1111: Ja korzystam z footybite.com
@konrados1111: footybite.com i strims.world
- 22
- 0
LAZARO debiutuje dzisiaj w pierwszej 11 Inter. Wielki Austriak, rodak Wielkiego pana Adolfa.
Ależ się będzie działo.
#mecz #seriea #inter #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
Ależ się będzie działo.
#mecz #seriea #inter #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
źródło: comment_Jl8JE9gEn8WvIfUuug5OyjLMtjHuf64C.jpg
Pobierz- 2
@jalop: na tym gifie 0 Pucharów Mistrzów. Fenomen
@jalop: ten gif wygląda jakby ktoś Brazylijczykowi powiedział "słuchaj zaraz tutaj przyjdzie znany piłkarz z przeciwnej drużyny, chciałby z tobą się zmierzyć" Ibra stoi, uśmiecha się, jego twarz mówi "oto jestem" a Ronaldo nadal się rozgląda gdzie ta gwiazda z Interu XD chyba Zanettiego szukał
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@qbad89 Scudetto byłoby fajne, ale pewnie się zesrają w paru kolejkach
- 0
@SgtPepper1942: poniosło Cię z tym scudetto XD. Coppa italia to zasięg interu, póki się nie zesrają to łatwy vice-mistrz. Brakuje drugiego, mocnego zespołu z serie a do duetu z Juve, żeby rozbijać europejskie rozgrywki. Potencjał na wyjście z grupy duży, nawet bym się kierował ku jakieś 1/8.
- 1
- 0
@StadionowyT: eh

















![jalop - Ronaldo, Lazio 0 - [2] Inter
#golgif #lazio #inter #ronaldo](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_4EC4bAFqr2YZXAmYldgMiT0RwHolbBWd,w400.gif)





![S.....T - Romelu Lukaku, Inter [2]:2 Parma
#mecz #golgif #seriea #inter](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1paDLzwVwrEAwDnlsLwBk3FigLIqlB2J,w400.jpg)
![S.....T - Gervinho, Inter 1:[2] Parma
#mecz #golgif #seriea #inter](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_UNcXLydoooTc5PvneE0Vq41IeZQtztQZ,w400.jpg)

@GrochenMochen: Abstrahując do reszty, ale co robił Vecino? Cofał nogę?
Tu masz film: https://www.youtube.com/watch?v=yNidpvFIErY
Gdzie Ty widzisz jakiekolwiek cofanie nogi?!
Ja nie pytam co uważasz. Zadałem koledze wyżej proste pytanie, gdzie on widzi cofanie nogi.
Ot, taki kolejny kamyczek fo 'zapamiętywania' wszystkich decyzji. Błędy na korzyść Juve są wielkie, błędy w drugą stronę nie istnieją.
Dyskutowałem swego czasu z kibicem Milanu, który był przekonany, że sędziowie w meczach pomiędzy naszymi ekipami zawsze pomagają Juve, kompletnie nie pamiętając, że w ostatnich kilku meczach Milan wygrywał 1-0, raz po karnym za zagranie plecami,