@wewerwe-sdfsdfsdf: jest na YT wywiad z klubowego kanału Cracovii gdzie mówi, że w dzieciństwie to nie miał ulubionego zespołu, jeśli już to Arsenal xD W ogóle po tym wywiadzie się do niego zraziłem trochę i nawet nie chodzi o to że nie kibicował Milanowi bo wiedziałem, że to totalny bulszit, że od zawsze był Milanistą, ale o to, że to zwyczajnie tępak był. Oczywiście nie oczekuję od piłkarza jakiejś wielkiej
  • Odpowiedz
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (sierpień 2020)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (134) +1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A tak na serio to we Włoszech jest raj podatkowy i dlatego Ronaldo poszedł do juve.po drugie od dawna wiadomo że ojczulek i Messi kupili posiadłość koło siedziby interu.po trzecie wydaje się oczywiste że Inter jest faworytem tylko pytanie czy będą chcieli płacić 50 baniek pensji.watpie.kierunek juve z oczywistych względów odpada.no chyba że Inter znajdzie sponsora na jego wypłaty
#mecz #inter #fcbarcelona #pilkanozna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kupidyn_ciemnooki: jak co Inter by zyskał? Sponsorów,koszulki,pełny stadion na każdym meczu,dziesiątki milionów followersow.przeciez to kopalnia złota.a pojedynek juve-inter to by nawet na Antarktydzie oglądali.a Messi miałby raj finansowy.tylko jedyne co mnie przekonuje że do transferu nie dojdzie to Conte który wymaga gry w defensywie
  • Odpowiedz
@wisakoy: czyli zostaje betonowe 3-5-2 i brak jakiegokolwiek szerszego spojrzenia. Być może to koniec Eriksena w Interze. Za to Hakimi się cieszy. W następnym sezonie możliwe mistrzostwo Włoch wygrane na punktowaniu cielaków, za to w LM na bank nic nie będzie, bo każdy lepszy zespół z kilometra będzie wiedział jak ten zespół będzie grał. Zajeżdzania zawodników ciąg dalszy, brak rotacji. Jeżeli Tonali nie podniesie pomocy na poziom wyżej to za
  • Odpowiedz
@Pustulka: Kalle by się z Aulasem dogadali na 50 baniek + 10 w klauzulach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@meemphis11: gdyby to się sprawdziło, to w przypadku zrezygnowania z wykupu Perisicia wygląda na strategię utrzymania w drużynie choć jednego Jugola ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak ostatnie lata pokazują, kto ma takiego w finale LM, ten wygrywa
  • Odpowiedz
Allegri ma zastąpić Conte XD jak rozwiązanie umowy nie będzie za porozumiem stron to Inter będzie płacił trzem trenerom bo jest jeszcze spaletti XD kto bogatemu zabroni( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #inter #pilkanozna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Włoskie media już sugerują, że Allegri zastąpi Conte. Powiem tak
- przez 90% sezonu byłem zwolennikiem Conte
- uważałem, że to on wprowadzi Inter na nowy poziom (w sumie już to zrobił, bo finał LE i dobra postawa w lidze to fakty)
- nie rozumiałem krytyków Conte
- doceniałem jego siłe motywowania zawodników

Tak

Kto powinien być trenerem Interu?

  • Conte 66.7% (18)
  • Allegri 33.3% (9)

Oddanych głosów: 27

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matpiotr: Trudny charakter ale Zgang i spółka wiedzieli na co się piszą. Conte musi dostać zawodników takich jakich sobie sam wybierze. Ericksen nie gra pewnie aby zrobić na złość bo napewno jest lepszy niż Gagliardini. Ja jako kibic Interu oceniam sezon 7/10. Nie spodziewałem się mistrzostwa. Były nadzieje ale zdecydowały detale. I to nie jeden punkt jak się pisze. Juve odpuściło ligę kiedy mieli już pewne scudetto.
  • Odpowiedz
@korbixon: Eriksen ostatni mecz od początku zaczął miesiąc temu i wszystkie te mecze bez niego w podstawowej jedenastce wygrali, więc po co miałby nagle go wystawiać od początku. Zreszta chłop chyba jeszcze się przyzwyczaja do drużyny, coś topornie mu to idzie
  • Odpowiedz
To już dziś () czekam na ten mecz tak, jak gdybym znowu miał 10 lat (ʘʘ)

#inter
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj lekko z opóźnieniem, bo byłem na pomeczowym spacerku (rozchodzić żenadę zaserwowaną przez Szachtar) ʕʔ ale o to ciekawostki z #mecz #inter - #szachtar

Inter Mediolan to pierwsza drużyna w historii Pucharu UEFA / Ligi Europy, która wygrała mecz półfinałowy różnicą co najmniej pięciu bramek.

Romelu Lukaku i Lautaro Martinez to pierwszy duet napastników Interu, w którym obaj strzelcy mają co najmniej 20 bramek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@red7000:

Romelu Lukaku brał udział w 18 bramkach strzelonych przez Inter w ostatnich 10 meczach Ligi Europy - ma 14 goli i 4 asysty. Belg strzelił dziś bramkę w 10. meczu z rzędu. Świetna seria.


Eee pokręciłeś xD - te 14 goli i 4 asysty to bilans też jeszcze z czasów gry w Evertonie (14/15), to jest jego pierwszy sezon w Interze, więc ma tylko 5 meczy i uczestniczył w
  • Odpowiedz