Barcelona zabiega o Lautaro. Specjalnie z myślą o tym zatrudniła agenta piłkarskiego Mendesa, by ten pomógł w sprzedażach i negocjacjach z Interem. Mendes dokonał sprzedaży Semedo i Todibo, a oferta Barcelony, którą Mendes miał przedstawić Interowi wynosiła... 15 mln euro oraz dużą ilość bonusów. Mendes przyjął ten fakt z niedowierzaniem, Lautaro powiedział dość. Agenci piłkarza w Mediolanie by przedłużyć kontrakt z Interem.



#pilkanozna
#fcbarcelona
#inter
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (wrzesień 2020)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (134) =0
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@krefi10 będą zacięte boje w dziedzinach: fryzura, najlepsza impreza i najlepszy tatuaż ( ) a tak serio to oboje mogą dużo w wnieść, takie dwa pitbulle ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Co ciekawe
#juventus nie wygląda źle. Tyle że to Sampdoria, a więc dół tabeli żeby nie powiedzieć blisko czerwonych miejsc. Więc nie oszukujmy się po prostu ogóry.

Szkoda że nie grają z #inter albo jakaś #atalanta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oj, będzie pożytek z Hakimiego. W końcu Inter z naprawdę klasowym bocznym obrońcą. Wczoraj co dogrywał to jakieś mistrzostwo świata.
#seriea #inter
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda mi tego Eriksena.

Miał zajebisty sezon przed Murińjo, przyszedł Murińjo, miał inną wizję, więc grzanie ławy. Poszedł do tego dziadowskiego Interu i też na ławę. Teraz chcą go wypchnąć za wszelką cenę za defensywnego pomocnika typu Kante, ale Chelsea ma tylu atakujących/rozrywających, że na nic by się tam też nie przydał, poza tym klub się odmładza i też go nie chcą xD

Niewyobrażalny zjazd z mega fali do mega dołu z gnojem.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarteenVaanThomm: wszystko by się udało, gdyby nie ten przeklęty Mou
Przecież to wcale nie tak, że Poch zaczął sadzać Duńczyka na ławce, bo ten chciał odejść. To wcale nie tak, że Mou wpuszczał Eriksena na boisko gdy go potrzebował (np. ~25 minuty w meczy z Olympiakosem, gdy Grecy prowadzili 2:0)
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Od 2-3 lat zawodnik bez motywacji który bardziej szkodził drużynie niż pomagał. Ale hej, nie oglądam meczów to wrzucę jakiś wysryw bez pokrycia w rzeczywistości ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Na zdjęciu list 11-letniego Sandro Tonalego do świętej Łucji z Syrakuz (w niektórych regionach Włoch, odpowiednik św. Mikołaja, dzieci dostają prezenty 13 grudnia). Prosi o to, by pomogła mu zostać piłkarzem albo świętym. I aby wysłała mu strój Milanu
Przyszły piłkarz Milanu prosi w pierwszej kolejności o kompletny strój Milanu (koszulkę, spodenki, getry), dopiero później PlayStation 3, FIFĘ 11 i ładowarkę do PSP.
Pyta też czy pomoże mu zostać świętym jak ona i czy
Milanello - Na zdjęciu list 11-letniego Sandro Tonalego do świętej Łucji z Syrakuz (w...

źródło: comment_1599744005yovNJ2sYRusxkqvIGDa4EU.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach