via Wykop Mobilny (Android)
  • 128
Jakie widzicie niby plusy tego, że po stworzeniu Superligi zespoły przestaną już grać swoje:
- ligi krajowe
- krajowe puchary
- superpuchary

Będzie tylko jedna liga, z jednym pucharem, ciągle te same zespoły, te same mecze wielkich aż do porzygu, zamiast mocno wyczekiwane szlagiery jak teraz.
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milanello: Morderstwo na piłce niżnej ehhh... Ta superliga spowoduje jeszcze większe nierówności między klubami.Takie kluby jak Sevilla, West Ham, Leicester, Atalanta i inne kluby które aspirują do poziomu topowej drużyny będą w dupie bo nie zostaną tam zaproszeni. A my w kółko będziemy oglądać te same pojedynki.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 7
@Milanello Wysoka cena jak na 29,5-letniego pomocnika. Zwłaszcza, że w wieku 32 lat większość topowych pomocników odpada z wielkiej pilki. Niewielu jest Modriciów.
  • Odpowiedz
@GeWa nie powinno, gość za wcześnie się położył a to pociągnięcie nie miało wpływu na jego ruch, do piłki by nie doszedł nawet jakby nie był pociagniety. Jakby Raspa był bardziej doświadczony to zrobiłby z tej sytuacji karnego.
  • Odpowiedz
  • 1
Duża szansa, że mecze 36 i 37 kolejki (Roma i Juve) vs #inter nie będą decydować o mistrzostwie a o tym, która drużyna zagra w przyszłym sezonie w lm ( ͡º ͜ʖ͡º)
#seriea
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (marzec 2021)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (137) =0
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach