• 1
@Konrad_Racer: W LMP2 samochód numer 52 miał jakiś problem i zjechał do garażu, dzięki temu nasi awansowali na P3. Jednak pozycja jest tutaj najmniej ważna. Przejechali cały dystans bez większych problemów i zebrali masę doświadczenia
  • Odpowiedz
  • 1
@Konrad_Racer: Jeżeli chodzi o najwyższą klasę DPi to istny dramat. Chyba z 10 minut przed końcem po pięknej godzinnej walce doszło do kontaktu. Za ostry atak i lider wraz z atakującym znaleźli się poza torem. Wygrał Cadillac numer 10 w którym Alonso jechał kiedyś Daytona24h, który po tej kolizji awansował z P3
  • Odpowiedz
Aż muszę wam to pokazać, bo po prostu jest to przepiękne.
Porsche zaprezentowało malowanie swoich 911, które pojadą w Petit Le Mans, który odbędzie się w ten weekend na Road Atlanta. Nawiązuje ono do malowania Porsche 911 GT1 z 1998. Prezentują się rewelacyjnie. Szkoda, że producenci tak rzadko sięgają po swoje retro malowania.

Boczek
Pod kątem
MasterGrubaster - Aż muszę wam to pokazać, bo po prostu jest to przepiękne.
Porsche ...

źródło: comment_rxkdqfSSPYHy3Epe4TKhhmr1hL9tgsl9.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po wczorajszym Spa zapraszam na drugą stronę oceanu do Lexington, gdzie WTSCC jedzie Acura Sports Car Challenge at Mid-Ohio.

Stream: https://imsatv.imsa.com/ . Jeśli stream nie działa, zainstaluj do przeglądarki wtyczkę HLS Native Playback.

Live timing: https://timing.71wytham.org.uk/ .

Spotter's
V.....y - Po wczorajszym Spa zapraszam na drugą stronę oceanu do Lexington, gdzie WTS...

źródło: comment_jZJJBhzYxqTqSGBAOEotMSt9AeSXbSvD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to było? Alonso ich tam rozniesie?

No chyba nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki
radd00 - Jak to było? Alonso ich tam rozniesie?

No chyba nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby ktokolwiek szukał streamów do przeróżnych wyścigów to zapraszam pod ten link: https://docs.google.com/document/d/1xZo-QfU9Whj9iwIxgwtRpag4LgT8K38h7HbbdTTrYMQ/edit
Ludzie z reddit zapewniają linki do przeróżnych serii. Od #f1 po najdziwniejsze serie jakie są na świecie wraz z linkami do streamów w naszym języku.
#wrc #imsa #wec #indycar #nascar #wtcc #wsbk #motogp #formulae #dtm #vasc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy. W ten weekend mamy Rolex 24 at Daytona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na liście startowej jest 50 samochodów - 20 prototypów (10 DPi i 10 P2), 9 GTLM i 21 GTD. Spotter's Guide można dorwać tutaj. Chyba nie muszę przypominać, że w Ligierze numer 23 od United Autosports pojedzie Nando ( ͡º ͜ʖ͡º).

Choć co prawda były już problemy - na swoim piątym okrążeniu Phil Hanson władował samochód
V.....y - Mirasy. W ten weekend mamy Rolex 24 at Daytona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na liście sta...

źródło: comment_7LcM7CK6Xs660FYpGDcadjhpRSSUenNY.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to skoro LMP1 upada to będzie się trzeba przerzucić na inne wyścigi długodystansowe i chyba nawet wiem na jaką serię. Chodzi mi o #imsa. Amerykańska seria wyścigowa z samochodami prototypowymi i GT. Pełno różnych producentów: Cadillac, Nissan, Mazda, Acura, BMW, Ford.
Kiedyś czytałem, że IMSA chciała się dogadać z ACO i FIA by ich samochody mogły pojechać w Le Mans, ale oczywiście zgredy z Europy się na to
MasterGrubaster - No to skoro LMP1 upada to będzie się trzeba przerzucić na inne wyśc...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MasterGrubaster: supergt gt500 i gt300 japonskie. W nismotv na youtube sa streamy. Za dwa tygodnie suzuka 1000. Kilkunastu producentow, mnostwo zespolow, ponad 60 aut na starcie. Ogien. Hondy, lexusu, nissany, toyoty, subaru, bmw, ferrari, lambo, merce, lotusy, porsche, audi, kolorowo i fajnie
  • Odpowiedz
Łapcie ściągawkę, którą sobie zrobiłem na ten weekend

#f1 GP Chin - Shanghai International Circuit
#motogp GP Chin - Autódromo Termas de Río Hondo
#imsa #weathertechchampionship BUBBA burger Sports Car Grand Prix at Long Beach
#wtcc Race of Morrocco - Circuit Moulay El Hassan
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Dect Już chyba bardziej z przyzwyczajenia oglądam. Pewnie popatrzę na parę wyścigów, a z reszty tylko wyniki sprawdzę
  • Odpowiedz