@notset: niee, taki po prostu wykopowy mem, że Iga ostatnio te 26 wygranych z rzędu, turnieje wygrywane i że zostanie sportowcem roku w Polsce, a Lewy został z tej nagrody FIFA itd. "okradziony" według większości polskich kibiców
  • Odpowiedz
Niby mecz Igi dziś nie wcześniej niż od 15, ale myślicie, że przed 17 zaczną?
W sumie warto śledzić kiedy zacznie się trzeci mecz na korcie głównym. Czy da się to gdzieś przeglądać na stronie organizatora, czy mogę tylko u bukmachera?

#tenis #wta #igaswiatek #sport #warszawa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wiadomo w który dzień I fazy turnieju będzie grać Iga świątek?
Niestety od piątku do niedzieli nie ma mnie w mieście, więc kupiłbym sobie bilet na I fazę na jeden dzień, ale nie wiem na który.
#tenis #wta #igaswiatek #sport #warszawa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zakakaikane: @Simple-Man: Nie jestem pewien czy to czasem nie pochodzi z wykopu. No i oryginalnie była "guwniara" a nie "gówniara" i do tego, już dokładnie nie pamiętam, "fircyk/palant na motorynce" (Zmarzlik)

Tak czy siak jest to tak głupie że aż bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz