Czy w Polsce kupię jakieś oryginalne, markowe rzeczy (koszulki, czapeczki, gadżety, itp) związane z Igą Świątek? Tak żeby na nich było imię? Znalazłem coś na allegro ale wygląda kiepsko, są też jakieś buty Asics sygnowane jej nazwiskiem ale nic oprócz loga Asics nie ma.

#kiciochpyta #tenis #igaswiatek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sindram: Ja dobrą sprawę to Iga i Lewy mają raczej wywalone w sportowca roku, a dla takiego Zmarzlika to byłby sukces.

A poza tym to Iga wygra, jak nie to będzie mały skandal moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@Vegasik69: nie wiem, bo co nadal Sidor mówili o tym zwolnieniu sierzpuna. W trasie jest bardzo dużo zwolnień niekoniecznie przez wyniki. Po co tak grzebać temat. Sprawa zakończona i tyle. Chyba tylko rodzina i przyjaciele Sierzpuna za nim tęsknią. Był świetny przez dany etap i tyle.
  • Odpowiedz
@Amishia:
czwarta rano. Na oczy widziałem jak Lewandowski po reklamie alko. Telefon raził a mózg jeszcze spał. To sobie pomyślałem, że o 4 rano nie będę ludziom po oczach świecił (tak bylo nie kłamie) (dopiero teraz zauważyłem)
  • Odpowiedz