#tlou #tlou2 #igaswiatek #tenis #hbomax
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
12
WTA Ostrawa. Wielkie emocje i ogromna radość! Iga Świątek awansowała do finału

Iga Świątek awansowała do finału turnieju WTA w Ostrawie! Polka w niesamowitych okolicznościach podniosła się po gładko przegranym drugim secie i wygrała 7:6, 2:6, 6:4 z Rosjanką Jekatieriną Aleksandrową.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Świątek o kulisach sukcesu. "Pojawiały się głosy niepokoju co się ze mną dzieje”

Obszerny wywiad z Igą Świątek między innymi o: byciu liderką rankingu, porażkach przed US Open i sukcesie w Nowym Jorku, najcenniejszej lekcji, emocjach na korcie, przemianie w tym sezonie i komentarzach kibiców. Dawno tak szczerej rozmowy nie było z Igą
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
7
"Jest mi bardzo przykro". Iga Świątek ogłosiła trudną decyzję

Sztab Igi Świątek oficjalnie poinformował, że Polka nie weźmie udziału w finale turnieju reprezentacyjnego Billie Jean King Cup w Glasgow. Najlepsza tenisistka świata ubolewa nad tym, że nie będzie mogła zagrać w tej imprezie.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
29
Iga Świątek

O memach z Lewandowskim
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
41
Iga Świątek dostała pytanie o memy z Lewandowskim. Gówniara z paletkom je lubi.

- Mnie też one śmieszą - mówi Iga Świątek. Na konferencji prasowej najlepsza tenisistka świata została zapytana o serię memów żartobliwie pokazujących jej rywalizację z Robertem Lewandowskim o miano najlepszego sportowca Polski.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#tlou #tlou2 #igaswiatek #tenis #hbomax
#kiciochpyta #tenis #igaswiatek
- 0
Ale to nie z Polski i wysyłka trwa dość długo a ja potrzebuję szybciej a i też jakość wcale nie musi być dobra
- 41

6
Wilander: Myślę, że Świątek wygra dwa kolejne szlemy

W tym roku Iga Świątek jest w rewelacyjnej formie. Polka z ogromną przewagą lideruje w rankingu WTA. Zdaniem Matsa Wilandera to nie koniec sukcesów naszej reprezentantki. Padło przy tym wiele pięknych słów.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 18
#zuzel #mecz #pilkanozna #lewandowski #tenis #igaswiatek
ŚWIĄTEK CZY RADWAŃSKA? CZY IGA BYŁABY NR 1 W ERZE WILLIAMS? | DWA FOTELE #22 - SIDOR
#tenis

#heheszki #humorobrazkowy #lewandowski #igaswiatek
źródło: comment_1663309210JnjanIFEoUwF82fi1UHHxj.jpg
Pobierz- 163
źródło: comment_1663311827tLnekkwnT4XIpAaz4W0D6M.jpg
Pobierz- 52
- 507
źródło: comment_1663135122sqet8yjUQM2CCR5v4mufEa.jpg
Pobierz- 21
czwarta rano. Na oczy widziałem jak Lewandowski po reklamie alko. Telefon raził a mózg jeszcze spał. To sobie pomyślałem, że o 4 rano nie będę ludziom po oczach świecił (tak bylo nie kłamie) (dopiero teraz zauważyłem)






















#igaswiatek #sport #heheszki