@MasterSoundBlaster: Znaczy niee, ze skomplikowany Gural, tylko, ze ma ta swoja styloweczke caly czas. Taki jest od lat i do mnie akurat to przemawia. Jest proste, ale stylowe - o to mi chodzilo, nie sprecyzowalem. Vixen w sumie tak, ale czy Vixen jest z Poznania? Przeciez jest z jakiejs wioski, no chyba, ze mowimy tutaj o wytworniach - no to tak, zgadza sie (RPS dno).

Co do Bonusa i Kacpra
  • Odpowiedz