Miraski, chciałbym sobie kupić wieżę hifi (czy jak to się tam nazywa). Nie znam się na tym za bardzo, chciałbym po prostu żeby ładnie grało.
Budżet do 1,2 - 1,3k PLN da się znaleźć coś dobrego w tej cenie?

Patrzyłem sobie w sklepach na te sprzęty i wydaje mi się, że Denony w mniej więcej tej cenie byłyby dobrym wyborem.
Jakieś rady? Wskazówki?
Będę wdzięczny za pomoc :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@seeksoul: Denon M40, ale koniecznie sama jednostka - kolumny kupuj osobno, wtedy efekt jest znacznie lepszy. Dali Zensor 1 byłyby idealne - taki zestaw sprawdza się wyśmienicie, nie raz już taki komponowałem i bije to na głowę jakością dźwięku Pianocrafty za 3k.
  • Odpowiedz
@saginata: wielkie dzieki za odpowiedz. Sprawdzilem wlasnie na olx: cena kolumn - 260 zl. Mam jeszcze reszte od zestawu 5.1. Jakbym podlaczyl tylne zamiast przednich to by to w miare dzialalo? Mirek hifi debil here
  • Odpowiedz
Mirki ze #sluchawki #audio #audioboners #hifi #pytanie #cokupic #zakupy Co wybrać? Zależy mi przede wszystkim na dobrej izolacji hałasu z zewnątrz i dobrej jakości dźwięku z ciepłym i głębokim basem (co nie znaczy że musi napier...dalać) i wyraźnymi wysokimi tonami (żeby nie było słychać jak przez ścianę). Obecnie używam słuchawek przewodowych Beyerdynamic dtx-501p i je uwielbiam, szukam czegoś

Słuchawki bluetooth

  • Creative WP-380 0% (0)
  • Creative WP-350 25.0% (1)
  • Sennheiser MM 400-X 75.0% (3)

Oddanych głosów: 4

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AudioPlaza_pl: Dzięki za podpowiedź (ʘʘ) Wczoraj byłem w x-komie i próbowałem JBL Synchros E40BT oraz Creative WP-380. Bas mają na podobnym poziomie jednak JBL zdecydowanie wygrywa z wyższymi tonami. Zakupiłem i jestem zadowolony, grają bardzo ładnie - pozytywne zaskoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są dość niewielkie, mieszczą się pod kaptur bluzy czy kurtki bez problemu. Z minusów to cisną na uszy dość
  • Odpowiedz
Nowy Techmoan ( ͡ ͜ʖ ͡)

A Retro HiFi video - featuring the Panasonic RS-296US - a very unusual cassette tape player from the early 1970s.

The reference to a 'desktop iPod' in the title whilst smacking of click-bait also has a bit of truth about it. The 2.5 days of music that Panasonic quoted on their advert is roughly similar in play time to the 1000 songs in
janoosh - Nowy Techmoan (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
 A Retro HiFi video - featuring the Panasonic RS...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki. Chrześniak poprosił mnie o pomoc w kupnie głośnika bluetooth. Budżet do 500zł
Widzę że tego jest tak dużo że nie ogarniam nawet przeglądania. Z racji że jestem bardziej komputerowcem ciśnie mi się na myśl coś z Logitech lub Creative. Ale może warto zainteresować się innymi firmami? Ponoć JBL są dobre.
Wszelkie konstruktywne podpowiedzi mile widziane =]

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@assback: cześć, wybór jest w tym wypadku banalny - JBL. Jeśli twardo do 500 zł - wtedy Flip 3, jeśli możemy przekroczyć - Charge 2+ (rekomenduje). Jakością dźwięku/mocą na pewno nie będzie zawiedziony. Zapraszam na PW, Flipy mamy chyba najtaniej w necie obecnie, Charge też są - a dla mirków zawsze dobre rabaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mireczki z #hifi - musze kupic 5 sztuk sonos AMP i 4 szt sonos Base (SUB) - ktos gdzies w jakies dobrej cenie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#audio #dzwiek #sluchawki #audiofile #hifi #bluetoth

Mirki, kupiłem słuchawki na bluetoth. Jakaś firma XX.Y, nie znam, ale wyglądały fajnie to się skusiłem. Grają dobrze, choć mają odrobinę przesadnie podbity dół w porównaniu do góry. Ale ja nie jestem audiofilem i generalnie zależy mi na tym, aby grały ładnie, a nie na perfekcji, której i tak nie będę słyszał. No i
mike78 - #audio #dźwięk #słuchawki #audiofile #hifi #bluetoth

Mirki, kupiłem słuch...

źródło: comment_kdoAuQpp4TMtvaaBD5HzaRNDqXSStOF1.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ojezu: Ten Sony względem Yamahy ma dużo więcej góry, mniej środka i sterylnej czystości, gra jakby bardziej "analogowo", do tego jest cichy. Zapowiada się OK.
  • Odpowiedz
Mireczki,
burza upaliła mi amplituner Pioneer VSX-D810S, ubezpieczalnia proponuje 800zł bo serwis nie radzi sobie z naprawą. Najpierw myślałem, że to w sumie dobra cena bo na olx można było znaleźć za 400 lub 700zł, jednak zacząłem szukać czegoś w zastępstwie. Z tym, że za bardzo się na tym nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za jaką cenę znajdę coś z podobną fukncjonalnością? Bo wygląda na to, że
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki #kiciochpyta!
Pytanie z działu #hifi #audio #audioboners
Naszło mnie ostatnio, że chcę sobie kupić jakąś oldschoolową wieżę.
No i dziś sobie kupiłem jakiegoś starego pionieera, ale to jeszcze nie do końca jest to czego szukam.
Myśle o fajnym Technicsie, ale że kompletnie się na tym nie znam, to nie wiem czego szukać...
Bieniuraper - Mirki #kiciochpyta!
Pytanie z działu #hifi #audio #audioboners 
Naszł...

źródło: comment_fQgrnqdTnFPf9JLCIC1j7MPknXo2tSnv.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, w co powinienem zainwestowac zeby miec przezajebisty dzwiek w sluchawkach poza samymi, dobrej jakosci słuchawkami? Wystarczy sam wzmacniacz sluchawkowy, np jakis FiiO A3, czy moze lepiej zewnetrzną karte dzwiekową, np Asus Xonar U7(Mam maca pro 2015)?? #audio #audiofile #muzyka #hifi #stereo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@animetopedal: czyli wzmacniacz i kartę? To chyba nie na moja kieszeń... W każdym razie jeśli miałbym wybrac jedno to lepiej kartę dzwiękowa a potem ewentualnie dokupić wzmacniacz?
  • Odpowiedz