Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
@sspiderr: Ja się na rynku nie znam.
- 0
@zupawproszku:
Microlab FC-330
Microlab FC-330
- 1
@zupawproszku: Microlab B77 lub Edifier 1280T
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mireczki jak działa obsługa Spotify w tego typu urządzeniach?
http://www.pioneer-audiovisual.eu/pl/def/products/sbx-b70d
Muszę mieć połączone do tel/komputer czy mogę robić wszystko z poziomu urządzenia podłączonego do Internetu?
#audio #hifi #spotify
http://www.pioneer-audiovisual.eu/pl/def/products/sbx-b70d
Muszę mieć połączone do tel/komputer czy mogę robić wszystko z poziomu urządzenia podłączonego do Internetu?
#audio #hifi #spotify
- 1
Mirki ze #sluchawki #audio #audioboners #hifi #pytanie #cokupic #zakupy Co wybrać? Zależy mi przede wszystkim na dobrej izolacji hałasu z zewnątrz i dobrej jakości dźwięku z ciepłym i głębokim basem (co nie znaczy że musi napier...dalać) i wyraźnymi wysokimi tonami (żeby nie było słychać jak przez ścianę). Obecnie używam słuchawek przewodowych Beyerdynamic dtx-501p i je uwielbiam, szukam czegoś
Słuchawki bluetooth
- Creative WP-380 0% (0)
- Creative WP-350 25.0% (1)
- Sennheiser MM 400-X 75.0% (3)
@4833478: JBL Synchros E40 lub E50 jeśli koniecznie bezprzewodowe. Z kablem - to już inna bajka.
- 0
@AudioPlaza_pl: Dzięki za podpowiedź (ʘ‿ʘ) Wczoraj byłem w x-komie i próbowałem JBL Synchros E40BT oraz Creative WP-380. Bas mają na podobnym poziomie jednak JBL zdecydowanie wygrywa z wyższymi tonami. Zakupiłem i jestem zadowolony, grają bardzo ładnie - pozytywne zaskoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są dość niewielkie, mieszczą się pod kaptur bluzy czy kurtki bez problemu. Z minusów to cisną na uszy dość
- 8
Nowy Techmoan (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
A Retro HiFi video - featuring the Panasonic RS-296US - a very unusual cassette tape player from the early 1970s.
The reference to a 'desktop iPod' in the title whilst smacking of click-bait also has a bit of truth about it. The 2.5 days of music that Panasonic quoted on their advert is roughly similar in play time to the 1000 songs in

Mirki i Mirabelki. Chrześniak poprosił mnie o pomoc w kupnie głośnika bluetooth. Budżet do 500zł
Widzę że tego jest tak dużo że nie ogarniam nawet przeglądania. Z racji że jestem bardziej komputerowcem ciśnie mi się na myśl coś z Logitech lub Creative. Ale może warto zainteresować się innymi firmami? Ponoć JBL są dobre.
Wszelkie konstruktywne podpowiedzi mile widziane =]
Widzę że tego jest tak dużo że nie ogarniam nawet przeglądania. Z racji że jestem bardziej komputerowcem ciśnie mi się na myśl coś z Logitech lub Creative. Ale może warto zainteresować się innymi firmami? Ponoć JBL są dobre.
Wszelkie konstruktywne podpowiedzi mile widziane =]
@assback: jbl charge 2.naprawde udany model.uzywam ja i mój syn(11).
@assback: cześć, wybór jest w tym wypadku banalny - JBL. Jeśli twardo do 500 zł - wtedy Flip 3, jeśli możemy przekroczyć - Charge 2+ (rekomenduje). Jakością dźwięku/mocą na pewno nie będzie zawiedziony. Zapraszam na PW, Flipy mamy chyba najtaniej w necie obecnie, Charge też są - a dla mirków zawsze dobre rabaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
41
Jakość i hifi [Reduktor Szumu]
![Jakość i hifi [Reduktor Szumu]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_zJ5fciIpUDLnf7bio8ofuGHDn26A1MZZ,w220h142.jpg)
Wakacyjny felieton, dotyczący problemów jakości dźwięku oraz opisujący upadek idei Hi-fi. [...]
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Mireczki z #hifi - musze kupic 5 sztuk sonos AMP i 4 szt sonos Base (SUB) - ktos gdzies w jakies dobrej cenie?
- 0
- 0
@outsidre: Te wzmacniacze można wyhaczyć za ok. połowę tej ceny.
- 1
#audio #dzwiek #sluchawki #audiofile #hifi #bluetoth
Mirki, kupiłem słuchawki na bluetoth. Jakaś firma XX.Y, nie znam, ale wyglądały fajnie to się skusiłem. Grają dobrze, choć mają odrobinę przesadnie podbity dół w porównaniu do góry. Ale ja nie jestem audiofilem i generalnie zależy mi na tym, aby grały ładnie, a nie na perfekcji, której i tak nie będę słyszał. No i
Mirki, kupiłem słuchawki na bluetoth. Jakaś firma XX.Y, nie znam, ale wyglądały fajnie to się skusiłem. Grają dobrze, choć mają odrobinę przesadnie podbity dół w porównaniu do góry. Ale ja nie jestem audiofilem i generalnie zależy mi na tym, aby grały ładnie, a nie na perfekcji, której i tak nie będę słyszał. No i
źródło: comment_kdoAuQpp4TMtvaaBD5HzaRNDqXSStOF1.jpg
Pobierz- 1
@mike78: https://www.ecnmag.com/article/2012/03/wi-fi-and-bluetooth-coexistence ale skoro wiesz lepiej...
- 1
@mike78: to w skrocie - jak klikasz drugi raz na odtwarzanie to nie pobierasz drugi raz materiału z youtuba - to wlasnie pobieranie przez wifi powoduje zakłócenia. Dla testów wrzuć sobie nawet cos przez vlc i zacznij ssac duzy plik - np. stad http://www.thinkbroadband.com/download/ - gwaranruje ze uslyszysz cwierkanie.
- 1
#hifi #audioboners #audio
Mireczki, ma ktoś doświadczenia z odtwarzaczem DVD/Audio Sony DVP-S7700? Interesuje mnie tylko kwestia audio, nic więcej a zastąpić miałby nową Yamahę BD-S667, która gra całkiem dobrze.
Mireczki, ma ktoś doświadczenia z odtwarzaczem DVD/Audio Sony DVP-S7700? Interesuje mnie tylko kwestia audio, nic więcej a zastąpić miałby nową Yamahę BD-S667, która gra całkiem dobrze.
źródło: comment_c5JLJYaSPzak4PztUwn3RgHKK0Hazc1G.jpg
Pobierz- 1
Mireczki,
burza upaliła mi amplituner Pioneer VSX-D810S, ubezpieczalnia proponuje 800zł bo serwis nie radzi sobie z naprawą. Najpierw myślałem, że to w sumie dobra cena bo na olx można było znaleźć za 400 lub 700zł, jednak zacząłem szukać czegoś w zastępstwie. Z tym, że za bardzo się na tym nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za jaką cenę znajdę coś z podobną fukncjonalnością? Bo wygląda na to, że
burza upaliła mi amplituner Pioneer VSX-D810S, ubezpieczalnia proponuje 800zł bo serwis nie radzi sobie z naprawą. Najpierw myślałem, że to w sumie dobra cena bo na olx można było znaleźć za 400 lub 700zł, jednak zacząłem szukać czegoś w zastępstwie. Z tym, że za bardzo się na tym nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za jaką cenę znajdę coś z podobną fukncjonalnością? Bo wygląda na to, że
Mirki #kiciochpyta!
Pytanie z działu #hifi #audio #audioboners
Naszło mnie ostatnio, że chcę sobie kupić jakąś oldschoolową wieżę.
No i dziś sobie kupiłem jakiegoś starego pionieera, ale to jeszcze nie do końca jest to czego szukam.
Myśle o fajnym Technicsie, ale że kompletnie się na tym nie znam, to nie wiem czego szukać...
Pytanie z działu #hifi #audio #audioboners
Naszło mnie ostatnio, że chcę sobie kupić jakąś oldschoolową wieżę.
No i dziś sobie kupiłem jakiegoś starego pionieera, ale to jeszcze nie do końca jest to czego szukam.
Myśle o fajnym Technicsie, ale że kompletnie się na tym nie znam, to nie wiem czego szukać...
źródło: comment_fQgrnqdTnFPf9JLCIC1j7MPknXo2tSnv.jpg
Pobierz- 1
@Bieniuraper: Fajny tunerek, jeszcze stary dobry technics. Żaden top to nie jest ale przyjemnie będzie grała taka wieża. No i wizualnie efekt mega.
- 0
- 0
@BartoszCoyote: Encore Rockmaster OE
@BartoszCoyote AKG K518. Dźwięk całkiem spoko jak na tą kasę. Tłumią dosyć mocno. Tylko wersja DJ ma długi kabel więc zwróć na to uwagę.
- 2
Jakie polecacie słuchawki dokanalowe?
- do 150zl max
- najlepiej w jednym kolorze
- fajnie jakby miały pilot kompatybilny z androidem
#android #hifi #audioboners #sluchawki
- do 150zl max
- najlepiej w jednym kolorze
- fajnie jakby miały pilot kompatybilny z androidem
#android #hifi #audioboners #sluchawki
- 1
- 0
@animetopedal: czyli wzmacniacz i kartę? To chyba nie na moja kieszeń... W każdym razie jeśli miałbym wybrac jedno to lepiej kartę dzwiękowa a potem ewentualnie dokupić wzmacniacz?
@soap141: tak
- 1474
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 116
- 35
- 1
dostanę jakieś lepsze głośniki 2.0 do kompa w tej cenie (~420 zł)?
http://www.ceneo.pl/27519073
z góry dzięki
#glosniki #audio #audioboners #hifi
http://www.ceneo.pl/27519073
z góry dzięki
#glosniki #audio #audioboners #hifi
@przech: 400 zł ↓
źródło: comment_6M7gqtJmV3UmeM2eEx6CR8aAJrOlf3aJ.jpg
Pobierz- 0
@ETplayer: ja się sugerowałem trochę tą stronką: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-glosniki-komputerowe-2-0-2-1-5-1/
jak coś uda ci się wybrać to daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak coś uda ci się wybrać to daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)






























Budżet do 1,2 - 1,3k PLN da się znaleźć coś dobrego w tej cenie?
Patrzyłem sobie w sklepach na te sprzęty i wydaje mi się, że Denony w mniej więcej tej cenie byłyby dobrym wyborem.
Jakieś rady? Wskazówki?
Będę wdzięczny za pomoc :)