Krotka pilka - jakie high-endowe sluchawki douszne? Mam kilku faworytow - pic rel. Nie mialem zadnego z tych modeli, zeby miec jakies pojecie. Ogladalem troche recenzji no i w tym momencie sklaniam sie ku Sennheiserowi, ale czekam tez az wysla wszystkim AirPodsy i bedzie mozna zobaczyc dokladne testy, bo mam tez #iphone i zawsze sa zalety tego samego ekosystemu. Najwazniejsze elementy to w kolejnosci muzyka > bateria > ANC >
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
@Hatespinner: Pierwsze recenzje airpods pro 2 są na youtube, póki co wynika, że faktycznie są jeszcze lepsze od pierwszych pro, które były świetne. Do iPhona airpodsy to raczej najlepszy wybór
- 3
@Hatespinner: Pod względem dźwięku patrz tu https://crinacle.com/guide/tws/
@LowcaZMroku: masz dzieci psy koty czy inne badziewie? Jak tak to pozbądź się razem z maskownicami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@MKPB: No generalnie to 4 listewki i material, sam bym to zrobil gdybym mial gdzie i pewnie w koncu tak sie skonczy.
8
Dlaczego producenci HiFi tak chętnie stosują wskaźniki wychyłowe?

Wskaźniki wychyłowe mają konotacje historyczne, z wczesnym okresem techniki hi-fi. Były standardowym wyposażeniem magnetofonów, tunerów i odbiorników radiowych. Wyższe modele wzmacniaczy także były zaopatrzone w takowe.
z- 13
- #
Mam pytanie - czy jak podepnę pod kino domowe wzmacniacz pod pre out na fronty to odtwarzając stereo zagra w 100% sam wzmacniacz, czy amplituner też będzie miał wpływ na dźwięk?
#audio #hifi #kinodomowe
#audio #hifi #kinodomowe
- 1
czy jak podepnę pod kino domowe wzmacniacz pod pre out na fronty to odtwarzając stereo zagra w 100% sam wzmacniacz, czy amplituner też będzie miał wpływ na dźwięk?
@penknientyjerz: też będzie miał wpływ na dźwięk.
- 0
@penknientyjerz: no wtedy to jest wypadkowa bo używasz sekcji przedwzmacniacza pierwszego urządzenia do wysterowania sygnału i sekcji wzmacniacza lub przedwzmacniacza i wzmacniacza drugiego.
Chce kupić jakiś głośnik bluetooth 200 300zl
Jaki głośnik poza dobra jakoscia dzwieku mógłby pełnić rolę również podstawki pod laptopa? Notebook ma dlugi gumowy pasek - stopke pod całą tylną częścią od spodu. Głośnik pewnie powinien być prostopadłościenny o ostrych krawędziach?
Jeśli ktoś z Was ma podobnego laptopa i taki głośnik, bardzo bym prosił o sprawdzenie czy to tak się zgra.
#laptopy #hifi #glosniki #audio
Jaki głośnik poza dobra jakoscia dzwieku mógłby pełnić rolę również podstawki pod laptopa? Notebook ma dlugi gumowy pasek - stopke pod całą tylną częścią od spodu. Głośnik pewnie powinien być prostopadłościenny o ostrych krawędziach?
Jeśli ktoś z Was ma podobnego laptopa i taki głośnik, bardzo bym prosił o sprawdzenie czy to tak się zgra.
#laptopy #hifi #glosniki #audio
- 0
temat głośniki
czy Audio Pro A28 \ A26 warto kupić czy lepiej coś innego <- to już cenowo dużo mi się wydaje a youtuby jako alternatywę podają Focal Dimension Soundbar.
przeznaczenie: tv\tv do gier\nie chcę miliona głośników\muzyka na sylwestra ;) <-czyli do wszystkiego w małym pomieszczeniu (~18m2)
czy Audio Pro A28 \ A26 warto kupić czy lepiej coś innego <- to już cenowo dużo mi się wydaje a youtuby jako alternatywę podają Focal Dimension Soundbar.
przeznaczenie: tv\tv do gier\nie chcę miliona głośników\muzyka na sylwestra ;) <-czyli do wszystkiego w małym pomieszczeniu (~18m2)
- 1
żeden ze mnie fanatyk jakości...
@drinkIT: to równie dobrze możesz kupić wysokie Edifiery 2.0 za 6 stówek (będzie też BT) i "będzie pan zadowolony". Soundbary zdecydowanie odpuść - słuchałem wielu, każdy gra gorzej jak dwa razy tańszy zestaw 2.0, przy braku separacji kanałów
Oczywiście jak masz budżet i chcesz wydać więcej, to jak najbardziej można za tyle ile twoje propozycje szukać fajnych monitorów - choć to raczej kierunek jak się
- 0
Audio Pro A28
@drinkIT: Audio Pro robi zajebisty sprzęt grający, jak masz hajs dołóż do kolumn stojących zamiast podstawkowych.
Masz ktoś takiego lub innego discmana na płyty CD 8 cm? Szukam tego do kolekcji rzeczy, o których marzyłem za gnoja, ale byłem za biedny XD
#elektronika #retroelektronika #pytanie #discman #audio #audioboners #audiovoodoo #hifi
#elektronika #retroelektronika #pytanie #discman #audio #audioboners #audiovoodoo #hifi
źródło: comment_16618077096eJlyDDCcxjQAdTE9TdX1B.jpg
Pobierz@pogop: Miałem expanium na duże płyty. Po dwóch tygodniach rozkleiły się słuchawki, a po dwóch miesiącach odtwarzacz zaczął przeskakiwać. Zraziło mnie to na długie lata do firmy philips. Po kilkunastu latach kupiłem szczoteczkę philipsa. Szczoteczka również zepsuła się po dwóch miesiącach. Myślę, że powinieneś szukać odtwarzacza nieco innego od tego na zdjęciu, bo po prostu może już nie być działających egzemplarzy :). Powodzenia w spełnianiu marzeń
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mam pytanko - Czy muzyka w stereo po podpięciu amplitunera do PC przez taką kartę zamiast hdmi z karty graficznej będzie brzmiała lepiej?
#audio #hifi #audiovoodoo
#audio #hifi #audiovoodoo
źródło: comment_1661761982wkL6DpWjrQcbCSdowddueb.jpg
Pobierz- 11
@penknientyjerz: jak podepniesz SPDIF to bez różnicy, jessli analogowo to zalezy co ma lepszego DACa amplituner, czy karta i do tego dojdzie ci martwienie sie o jakość kabli analogowych
- 19
tylko coś przeczytałem, że hdmi nadaje się do filmów a muzyka lepiej brzmi przez analog
@penknientyjerz: to więcej tych głupot nie czytaj
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Bobrnaposylki: Mam dokładnie ten model i nadal działa! Rok produkcji bodajże 97. Wpięta do telewizora robi za kino domowe.
Jedyny minus to zepsuty napęd bo za małolata sprawdzałem czy w przekładarce na 5 płyt CD można zmieścić po dwie płyty na tacce i okazuje się, że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po tej akcji leżała przez parę lat w piwnicy bo nie przechodziła sekwencji startowej ze
Jedyny minus to zepsuty napęd bo za małolata sprawdzałem czy w przekładarce na 5 płyt CD można zmieścić po dwie płyty na tacce i okazuje się, że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po tej akcji leżała przez parę lat w piwnicy bo nie przechodziła sekwencji startowej ze
- 3
@Bobrnaposylki: Ale to był potwór na tamte czasy, miałem podobną. One miały mnóstwo wersji które głównie różniły się przednim panelem, rozkładem guzików. W mojej pamięci zapisała się jako niezwykle pancerna, kilka razy spadła mi z szafy i problemy opisywane przez Ciebie nie wystąpiły.
Edit: A mi się przypomniało miała jak dla mnie w tedy za dzieciaka czarodziejski przycisk z napisem DEMO po na ciśnięciu gdy wieża była wyłączona mrugała światełkami
Edit: A mi się przypomniało miała jak dla mnie w tedy za dzieciaka czarodziejski przycisk z napisem DEMO po na ciśnięciu gdy wieża była wyłączona mrugała światełkami
Ostatnio zgubiłem swój dok ładujący do słuchawek Audio-Technica ATH-CKR7TW. Niestety lokalizator pokazuje mi tylko położenie słuchawek, a nie samego doku. Niestety nigdzie nie widzę możliwości zakupu samego doku. Czy może wykopki wiedzą, czy da się to gdzieś dokupić? #sluchawki #hifi #audio #audiovoodoo #kiciochpyta
- 0
@PanBilu: Pisz do producenta: https://www.audio-technica.com/en-eu/contact
Czesc
Mam w salonie 30m2 zestaw amplituner stereo HK3390 + monitory Wharfedale Diamond 220.
Zestaw gra poprawnie - czysto. Natomiast dość cicho. Duży metraż i małe głośniki to nie jest dobry zestaw. Pokrętła od bass i treble sa przekręcone na maxa.
Pierwotnie
Mam w salonie 30m2 zestaw amplituner stereo HK3390 + monitory Wharfedale Diamond 220.
Zestaw gra poprawnie - czysto. Natomiast dość cicho. Duży metraż i małe głośniki to nie jest dobry zestaw. Pokrętła od bass i treble sa przekręcone na maxa.
Pierwotnie
- 0
Chcę sobie kupić mini wieżę i mam budżet 1500 zł.
Polecacie coś konkretnego?
Tani Denon czy może jakiś Pioneer/Panasonic/Sony/Kenwood/Philips?
Za
Polecacie coś konkretnego?
Tani Denon czy może jakiś Pioneer/Panasonic/Sony/Kenwood/Philips?
Za
- 0
@Jud-Suss: tutaj masz:
https://www.olx.pl/d/oferta/amplituner-sieciowy-yamaha-pianocraft-crx-n560-czarny-CID99-IDQbhj5.html za 700,- jednostka, dokupić za kolejne 800 dwie kolumny i masz wypas i to sieciowy. Tylko bym sprawdził czy nadal to działą czy np Yamaha nie wyłączyła wsparcia.
https://www.olx.pl/d/oferta/amplituner-sieciowy-yamaha-pianocraft-crx-n560-czarny-CID99-IDQbhj5.html za 700,- jednostka, dokupić za kolejne 800 dwie kolumny i masz wypas i to sieciowy. Tylko bym sprawdził czy nadal to działą czy np Yamaha nie wyłączyła wsparcia.
- 1
@Jud-Suss: Po co Ci wieża? Kup kolumny 2.0 z Bluetooth.
https://allegro.pl/kategoria/glosniki-259434?stan=nowe&offerTypeBuyNow=1&price_from=1000&price_to=1500&rodzaj-zestawu=2.0
https://allegro.pl/kategoria/glosniki-259434?stan=nowe&offerTypeBuyNow=1&price_from=1000&price_to=1500&rodzaj-zestawu=2.0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mireczki doradźcie co kupić, jakiegoś grajka do domu.
żeby ładnie grał, żeby można było puścić dźwięk z bluetooth (z telefonu),
AUX, posłuchać radia, może żeby miał CD (ale niekoniecznie)
No ogólnie taki grajek co będzie stał w salonie koło tv
i żeby można było na nim coś posłuchać
w miarę dobrej jakości. Dzieciom coś puścić.
żeby ładnie grał, żeby można było puścić dźwięk z bluetooth (z telefonu),
AUX, posłuchać radia, może żeby miał CD (ale niekoniecznie)
No ogólnie taki grajek co będzie stał w salonie koło tv
i żeby można było na nim coś posłuchać
w miarę dobrej jakości. Dzieciom coś puścić.
@wykops2: może coś co ma wbudowany Spotify, albo możliwość streamowania każdej stacji radiowych że świata.
Podpinanie telefonu do radia, czy kablem czy Bluetooth, nie do końca jest wygodnym rozwiązaniem.
Podpinanie telefonu do radia, czy kablem czy Bluetooth, nie do końca jest wygodnym rozwiązaniem.
- 0
Podpinanie telefonu do radia, czy kablem czy Bluetooth, nie do końca jest wygodnym rozwiązaniem.
@rukh: Ja się z tobą zgadzam i powiem, że cały czas próbuje zrozumieć czemu ludzie usilnie naciskają producentów na to by amplitunery obsługiwane były z poziomu aplikacji czy np TV. To jest tak niewygodne w używaniu, że aż niepojęte.

























#hifi #muzyka #audioboners #yamaha