Krotka pilka - jakie high-endowe sluchawki douszne? Mam kilku faworytow - pic rel. Nie mialem zadnego z tych modeli, zeby miec jakies pojecie. Ogladalem troche recenzji no i w tym momencie sklaniam sie ku Sennheiserowi, ale czekam tez az wysla wszystkim AirPodsy i bedzie mozna zobaczyc dokladne testy, bo mam tez #iphone i zawsze sa zalety tego samego ekosystemu. Najwazniejsze elementy to w kolejnosci muzyka > bateria > ANC >
Hatespinner - Krotka pilka - jakie high-endowe sluchawki douszne? Mam kilku faworytow...

źródło: comment_1663856509EhSs5aS0G0gRXskabGkiDj.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hatespinner: Pierwsze recenzje airpods pro 2 są na youtube, póki co wynika, że faktycznie są jeszcze lepsze od pierwszych pro, które były świetne. Do iPhona airpodsy to raczej najlepszy wybór
  • Odpowiedz
czy jak podepnę pod kino domowe wzmacniacz pod pre out na fronty to odtwarzając stereo zagra w 100% sam wzmacniacz, czy amplituner też będzie miał wpływ na dźwięk?


@penknientyjerz: też będzie miał wpływ na dźwięk.
  • Odpowiedz
Chce kupić jakiś głośnik bluetooth 200 300zl

Jaki głośnik poza dobra jakoscia dzwieku mógłby pełnić rolę również podstawki pod laptopa? Notebook ma dlugi gumowy pasek - stopke pod całą tylną częścią od spodu. Głośnik pewnie powinien być prostopadłościenny o ostrych krawędziach?

Jeśli ktoś z Was ma podobnego laptopa i taki głośnik, bardzo bym prosił o sprawdzenie czy to tak się zgra.

#laptopy #hifi #glosniki #audio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

temat głośniki

czy Audio Pro A28 \ A26 warto kupić czy lepiej coś innego <- to już cenowo dużo mi się wydaje a youtuby jako alternatywę podają Focal Dimension Soundbar.

przeznaczenie: tv\tv do gier\nie chcę miliona głośników\muzyka na sylwestra ;) <-czyli do wszystkiego w małym pomieszczeniu (~18m2)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

żeden ze mnie fanatyk jakości...


@drinkIT: to równie dobrze możesz kupić wysokie Edifiery 2.0 za 6 stówek (będzie też BT) i "będzie pan zadowolony". Soundbary zdecydowanie odpuść - słuchałem wielu, każdy gra gorzej jak dwa razy tańszy zestaw 2.0, przy braku separacji kanałów

Oczywiście jak masz budżet i chcesz wydać więcej, to jak najbardziej można za tyle ile twoje propozycje szukać fajnych monitorów - choć to raczej kierunek jak się
  • Odpowiedz
@pogop: Miałem expanium na duże płyty. Po dwóch tygodniach rozkleiły się słuchawki, a po dwóch miesiącach odtwarzacz zaczął przeskakiwać. Zraziło mnie to na długie lata do firmy philips. Po kilkunastu latach kupiłem szczoteczkę philipsa. Szczoteczka również zepsuła się po dwóch miesiącach. Myślę, że powinieneś szukać odtwarzacza nieco innego od tego na zdjęciu, bo po prostu może już nie być działających egzemplarzy :). Powodzenia w spełnianiu marzeń
  • Odpowiedz
@penknientyjerz: jak podepniesz SPDIF to bez różnicy, jessli analogowo to zalezy co ma lepszego DACa amplituner, czy karta i do tego dojdzie ci martwienie sie o jakość kabli analogowych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam wieży/mini wieży stero dla rodziców tak do 500-600zł. Nie jestem w temacie, z tego co strony mówią to najlepszy wybór to Panasonic SC-PM250EC-S. Da się kupić w tej kwocie coś lepszego?
#audio #stereo #hifi #muzyka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bobrnaposylki: Mam dokładnie ten model i nadal działa! Rok produkcji bodajże 97. Wpięta do telewizora robi za kino domowe.

Jedyny minus to zepsuty napęd bo za małolata sprawdzałem czy w przekładarce na 5 płyt CD można zmieścić po dwie płyty na tacce i okazuje się, że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po tej akcji leżała przez parę lat w piwnicy bo nie przechodziła sekwencji startowej ze
  • Odpowiedz
@Bobrnaposylki: Ale to był potwór na tamte czasy, miałem podobną. One miały mnóstwo wersji które głównie różniły się przednim panelem, rozkładem guzików. W mojej pamięci zapisała się jako niezwykle pancerna, kilka razy spadła mi z szafy i problemy opisywane przez Ciebie nie wystąpiły.
Edit: A mi się przypomniało miała jak dla mnie w tedy za dzieciaka czarodziejski przycisk z napisem DEMO po na ciśnięciu gdy wieża była wyłączona mrugała światełkami
  • Odpowiedz
Czołem mirki, doradzacie jaki odtwarzacz cd do amplitunera Onkyo TX-8250 ? Chciałem onkyo c-7030 ale bardzo trudno dostępny, nawet z drugiej ręki.

#audio #hifi #stereo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ostatnio zgubiłem swój dok ładujący do słuchawek Audio-Technica ATH-CKR7TW. Niestety lokalizator pokazuje mi tylko położenie słuchawek, a nie samego doku. Niestety nigdzie nie widzę możliwości zakupu samego doku. Czy może wykopki wiedzą, czy da się to gdzieś dokupić? #sluchawki #hifi #audio #audiovoodoo #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesc

Mam w salonie 30m2 zestaw amplituner stereo HK3390 + monitory Wharfedale Diamond 220.

Zestaw gra poprawnie - czysto. Natomiast dość cicho. Duży metraż i małe głośniki to nie jest dobry zestaw. Pokrętła od bass i treble sa przekręcone na maxa.

Pierwotnie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę sobie kupić mini wieżę i mam budżet 1500 zł.

Polecacie coś konkretnego?

Tani Denon czy może jakiś Pioneer/Panasonic/Sony/Kenwood/Philips?

Za
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki doradźcie co kupić, jakiegoś grajka do domu.
żeby ładnie grał, żeby można było puścić dźwięk z bluetooth (z telefonu),
AUX, posłuchać radia, może żeby miał CD (ale niekoniecznie)
No ogólnie taki grajek co będzie stał w salonie koło tv
i żeby można było na nim coś posłuchać
w miarę dobrej jakości. Dzieciom coś puścić.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykops2: może coś co ma wbudowany Spotify, albo możliwość streamowania każdej stacji radiowych że świata.

Podpinanie telefonu do radia, czy kablem czy Bluetooth, nie do końca jest wygodnym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz
Podpinanie telefonu do radia, czy kablem czy Bluetooth, nie do końca jest wygodnym rozwiązaniem.


@rukh: Ja się z tobą zgadzam i powiem, że cały czas próbuje zrozumieć czemu ludzie usilnie naciskają producentów na to by amplitunery obsługiwane były z poziomu aplikacji czy np TV. To jest tak niewygodne w używaniu, że aż niepojęte.
  • Odpowiedz