Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@kenny_kabanie: aktualne?
- 0
@agnad: już nie
- 1
- 1
Legenda kelseth rotuje za kilka miesięcy tak?
#hearthstone
#hearthstone
@Emerszz: tak
- 1
@innewiadro: no trudno i tak nie przpedalem za nim
Kupiłem sobie tego bundla 30 pakietów, opening przerósł moje oczekiwania XD więcej w komentarzach #hearthstone
źródło: comment_Phugio8cyvg9k4cuwe55O5HnolcaKnXP.jpg
Pobierz- 10
- 21
@Wiciobrody:
Więcej złotych legend niż ja zebrałem przez 3 lata trajhardowania. Po tym poście dołączam do grona foliarzy wierzących w to, że za gotówkę dostaje się lepsze pakiety.
Więcej złotych legend niż ja zebrałem przez 3 lata trajhardowania. Po tym poście dołączam do grona foliarzy wierzących w to, że za gotówkę dostaje się lepsze pakiety.
źródło: comment_XOYkRakv8FnEKYjqOcPzZrPp6NXrK2Ov.jpg
Pobierz- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@s3v3n:
Słabo, ale mogło być gorzej. Ja za 12 wygranych dostałem 245 golda, złotego commona i złotego rare'a ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Słabo, ale mogło być gorzej. Ja za 12 wygranych dostałem 245 golda, złotego commona i złotego rare'a ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
@pauleta19: nie, to kalimos ( ͡° ͜ʖ ͡°) dał mi dwa winy, a pozostałe 10 zrobione bloodlastem albo electrą
źródło: comment_XmmsqvOq1QQHR1AZqWO93DlPLZBvBxOi.jpg
PobierzKiedy blizzard zmienił że nie trzeba 5 gwizdek na każdą rangę?
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_jgg1ASby9xxq9BGoWP2a5fA42IRXvBtQ.jpg
Pobierz@UpadlySzczur: dzisiaj
@UpadlySzczur Od obecnego sezonu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@mirekzwirek8: Dzięki temu nerfowi szanse Leeroya na przejście do HoF znacznie spadają :). Karta w standardzie raczej nie do zastąpienia chyba. Tak jak piszesz może wyląduje w parzystym rogalu. Nawet przyjemnie się nim gra (tzn. wersją whizbangową), może znajdzie gdzieś tam miejsce :P.
@mirekzwirek8:
Nerfy mało ciekawe. Jak poprzednie przekręciły metę o 180 stopni, tak teraz nie spodziewam się dużych przetasowań. Priest i Hunter do porzygania. Jeżeli tak się stanie to przesiadam się na areny aż do następnego dodatku.
Nerfy mało ciekawe. Jak poprzednie przekręciły metę o 180 stopni, tak teraz nie spodziewam się dużych przetasowań. Priest i Hunter do porzygania. Jeżeli tak się stanie to przesiadam się na areny aż do następnego dodatku.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
@mirekzwirek8 największym błędem Blizzarda było wprowadzenie Baku i Gena. Wszystko musi być teraz balansowane z myślą o tych deckach. Jestem 100% pewien, że gdyby Odd Pala nie istniał, koszt equality podskoczyłby do 3. Ale nie wyobrażam sobie jak broken by ta talia była z equality. To samo z Flametongue Totemem, gdzie karta, która jest od początku w grze dostaje nerfa z powodu wprowadzenia innych kart. Odd Rogue trzymał w ryzach Clone
- 3
@Maekk: Blizzard w życiu się do żadnego błędu nie przyzna, na reddicie ktoś z Team 5 pisał, że nerf na 4 many nie ma związku z baku XD.
Dzień dobry, dzisiaj chciałem porozmawiać o dwóch najgorzej zaprojektowanych kartach w historii Hearthstone. I nie są to hero cardy (chociaż moim zdaniem można zaprojektować zdrowego hero carda. Przykład: DK Thrall czy DK Garrosh, gdzie nie mamy nieskończonego value, a główny efekt działa tylko raz i da się go kontrować/grać przeciw niemu).
Pamiętacie jak Coldlight Oracle został przeniesiony do Sali Sławy? A wiecie z jakiego powodu? Otóż dlatego, że limitował wprowadzanie nowych kart, gdyż
Pamiętacie jak Coldlight Oracle został przeniesiony do Sali Sławy? A wiecie z jakiego powodu? Otóż dlatego, że limitował wprowadzanie nowych kart, gdyż
źródło: comment_rusS0Oy40zIHElWsh175Ul8I3SaI0wax.jpg
Pobierz@Fiktorianin Grając wilda dojrzałem do jednego. Jeżeli istnieje jakakolwiek karta, która powinna wrócić do standardu to jest to Reno
Reno "ugrywalnia" ogromną liczbę kart i techów. Wymusza bycie kreatywnym i forsowanie kart które za nic w świecie nigdy by nie grały. To fajnie wygląda w zabetonowanym wildzie, a co dopiero w rotującym standardzie
Uważam że mimo iż nie cierpię jak jedna karta wygrywa grę, a taki bardzo często jest Reno, to
Reno "ugrywalnia" ogromną liczbę kart i techów. Wymusza bycie kreatywnym i forsowanie kart które za nic w świecie nigdy by nie grały. To fajnie wygląda w zabetonowanym wildzie, a co dopiero w rotującym standardzie
Uważam że mimo iż nie cierpię jak jedna karta wygrywa grę, a taki bardzo często jest Reno, to
@Fiktorianin: z ostatniej chwili:został ogłoszony jeszcze jeden nerf. Baku, start of game:nie będzie więcej darła ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
No i kurde znowu - karty, które nikomu nie wadziły od kilku dobrych lat nagle są zbyt OP i je trzeba zbalansować. No witki opadają.
#hearthstone
#hearthstone
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@domino-jachas: mogliby dac za 7 many i tez mysle ze nikt by nie narzekal xD
@domino-jachas: ja osobiście jestem innego zdania, wydaję mi się że 6 many jest akurat w porządku, karta będzie minimalnie słabsza co oczywiste i nie uczyni jej zupełnie niegrywalną co jest problemem niektórych nerfów
lekko zaskoczony jestem nerfem equality (równość), więc ciekaw jestem co uważacie?
#hearthstone
#hearthstone
Equality? Nerf?
- Powinno zostać bez zmian 44.4% (20)
- Jak już to za 3 many 24.4% (11)
- Super nerfik, sztywniutko 31.1% (14)
@dante60-3:
Wszystkie problemy powstają przez Genna i Baku. Equality dostało nerfa aż o 2 many, bo Blizzard nie chciał, żeby Odd Paladyn wyszedł poza kontrolę.
Zamiast przyznać się do błędu i znerfić Genna i Baku to mamy zaskakujące nerfy nie tych kart co potrzeba.
Wszystkie problemy powstają przez Genna i Baku. Equality dostało nerfa aż o 2 many, bo Blizzard nie chciał, żeby Odd Paladyn wyszedł poza kontrolę.
Zamiast przyznać się do błędu i znerfić Genna i Baku to mamy zaskakujące nerfy nie tych kart co potrzeba.
@dante60-3:
Najchętniej bym wywalił te karty w pieruna. Niech Genn kosztuje 5 many, a Baku 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki boost dla kart i nerf dla archetypów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najchętniej bym wywalił te karty w pieruna. Niech Genn kosztuje 5 many, a Baku 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki boost dla kart i nerf dla archetypów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 19
Plusujcie za te czasy kiedy Hunter's Mark był za 0 i nikt specjalnie nie narzekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_TC3WJ5gpflIjfvW3XyDOidML73pmezLc.jpg
Pobierz- 0
Coraz częściej osłabiają klasyki, teraz jak dla mnie jest dość spokojnie w hearthstonie, porównując obecny stan do czasów kiedy w standardzie dominowały: Evolve shaman, jade druid, highlander priest, big priest, a reszta aggro tempo decków, bazowała głównie na piratach z patchesem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#hearthstone
#hearthstone
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Maestro_PM: No hagatha jest dobra, ale jak się ją craftuje dla konkrtengo decku i deck zostaje znerfiony to się można w-----ć. Bo nie zmielisz za 1600, a gra suboptymalnym deckiem jest średnia :P.
- 1
@mirekzwirek8: juz nie przesadzaj ze odd rogue nie bedzie grany bo cold blood zostal znerfiony xD
- 2
Kurła to już nie prościej by było wyrotować klasyczne i podstawowe karty ze standardu niż je nerfić XD? Widać że przy tworzeniu nowych dodatków ograniczają je wyżej wymienione karty więc po co się mordować.
#hearthstone
#hearthstone
a priesta nadal nie nerfią xD hunter nawet nie odczuje tych nerfów, ale spellstone cieszy
#hearthstone
#hearthstone
- 4
@darjahn: może ma to jakiś związek z kartami które chcą wprowadzić w nadchodzącym dodatku
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
No ja p------e, Even Shaman i Even Palek dostały w dupe, OK, no ale Cold Blooda mogliby zostawić do Odd Rogala (╯︵╰,)
#hearthstone
#hearthstone















Agnad#2209
#hearthstone #hearthstone80gold