Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirekzwirek8: Dzięki temu nerfowi szanse Leeroya na przejście do HoF znacznie spadają :). Karta w standardzie raczej nie do zastąpienia chyba. Tak jak piszesz może wyląduje w parzystym rogalu. Nawet przyjemnie się nim gra (tzn. wersją whizbangową), może znajdzie gdzieś tam miejsce :P.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8:

Nerfy mało ciekawe. Jak poprzednie przekręciły metę o 180 stopni, tak teraz nie spodziewam się dużych przetasowań. Priest i Hunter do porzygania. Jeżeli tak się stanie to przesiadam się na areny aż do następnego dodatku.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8 największym błędem Blizzarda było wprowadzenie Baku i Gena. Wszystko musi być teraz balansowane z myślą o tych deckach. Jestem 100% pewien, że gdyby Odd Pala nie istniał, koszt equality podskoczyłby do 3. Ale nie wyobrażam sobie jak broken by ta talia była z equality. To samo z Flametongue Totemem, gdzie karta, która jest od początku w grze dostaje nerfa z powodu wprowadzenia innych kart. Odd Rogue trzymał w ryzach Clone
  • Odpowiedz
@Maekk: Blizzard w życiu się do żadnego błędu nie przyzna, na reddicie ktoś z Team 5 pisał, że nerf na 4 many nie ma związku z baku XD.
  • Odpowiedz
Dzień dobry, dzisiaj chciałem porozmawiać o dwóch najgorzej zaprojektowanych kartach w historii Hearthstone. I nie są to hero cardy (chociaż moim zdaniem można zaprojektować zdrowego hero carda. Przykład: DK Thrall czy DK Garrosh, gdzie nie mamy nieskończonego value, a główny efekt działa tylko raz i da się go kontrować/grać przeciw niemu).

Pamiętacie jak Coldlight Oracle został przeniesiony do Sali Sławy? A wiecie z jakiego powodu? Otóż dlatego, że limitował wprowadzanie nowych kart, gdyż
F.....n - Dzień dobry, dzisiaj chciałem porozmawiać o dwóch najgorzej zaprojektowanyc...

źródło: comment_rusS0Oy40zIHElWsh175Ul8I3SaI0wax.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fiktorianin Grając wilda dojrzałem do jednego. Jeżeli istnieje jakakolwiek karta, która powinna wrócić do standardu to jest to Reno

Reno "ugrywalnia" ogromną liczbę kart i techów. Wymusza bycie kreatywnym i forsowanie kart które za nic w świecie nigdy by nie grały. To fajnie wygląda w zabetonowanym wildzie, a co dopiero w rotującym standardzie

Uważam że mimo iż nie cierpię jak jedna karta wygrywa grę, a taki bardzo często jest Reno, to
  • Odpowiedz
No i kurde znowu - karty, które nikomu nie wadziły od kilku dobrych lat nagle są zbyt OP i je trzeba zbalansować. No witki opadają.

#hearthstone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@domino-jachas: ja osobiście jestem innego zdania, wydaję mi się że 6 many jest akurat w porządku, karta będzie minimalnie słabsza co oczywiste i nie uczyni jej zupełnie niegrywalną co jest problemem niektórych nerfów
  • Odpowiedz
lekko zaskoczony jestem nerfem equality (równość), więc ciekaw jestem co uważacie?
#hearthstone

Equality? Nerf?

  • Powinno zostać bez zmian 44.4% (20)
  • Jak już to za 3 many 24.4% (11)
  • Super nerfik, sztywniutko 31.1% (14)

Oddanych głosów: 45

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dante60-3:

Wszystkie problemy powstają przez Genna i Baku. Equality dostało nerfa aż o 2 many, bo Blizzard nie chciał, żeby Odd Paladyn wyszedł poza kontrolę.

Zamiast przyznać się do błędu i znerfić Genna i Baku to mamy zaskakujące nerfy nie tych kart co potrzeba.
  • Odpowiedz
Coraz częściej osłabiają klasyki, teraz jak dla mnie jest dość spokojnie w hearthstonie, porównując obecny stan do czasów kiedy w standardzie dominowały: Evolve shaman, jade druid, highlander priest, big priest, a reszta aggro tempo decków, bazowała głównie na piratach z patchesem ( ͡ ͜ʖ ͡)
#hearthstone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maestro_PM: No hagatha jest dobra, ale jak się ją craftuje dla konkrtengo decku i deck zostaje znerfiony to się można w-----ć. Bo nie zmielisz za 1600, a gra suboptymalnym deckiem jest średnia :P.
  • Odpowiedz
Kurła to już nie prościej by było wyrotować klasyczne i podstawowe karty ze standardu niż je nerfić XD? Widać że przy tworzeniu nowych dodatków ograniczają je wyżej wymienione karty więc po co się mordować.
#hearthstone
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antidolum: W sumie to nie mam pojęcia, wiem że to rozwiązanie nie jest też dobre, ale jeśli nerfy klasycznych i podstawowych kart będą szły w takim tempie to i tak te sety nie będą grane XD.
  • Odpowiedz