via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moi mili dajcie jakiś fajny serial, najlepiej z jak najmniejsza liczba odcinków. Jakiś kryminał czy thriller. #netflix #hbogo #seriale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@edayta: ja mam #xbox i niestety, ale HBO jeszcze nie napisało aplikacji na nasz rynek. Jakim cudem ta firma jeszcze istnieje na rynku to ja nie wiem. #netflix działa mi na 6 letnim telewizorze a hbo już dawno nie wspiera tego modelu. Na kompie tylko na chrome/chromium mogę hbo go odtworzyć. Przecież to jest chore.
  • Odpowiedz
Mam kupione #hbogo w Polsce ale mieszkam w uk. Tutaj jak wiadomo geoblock, ale niby jak się ma konto w Polsce to można się zalogować. Jak mam to zrobić jeśli nie mogę nawet kliknąć zaloguj bo mnie odrazu na podstronę z geobkockiem przekierowuje?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach