Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 12

- 1
źródło: 20240504180626_1
PobierzWitam znalazłem takiego fajnego pieska, trochę rzucał się na mojego kolegę ale jest całkiem miły. Myślę by dać mu na imię Bogdan bo to takie fajne imię.
źródło: temp_file6585404008706457557
PobierzNikt:
Wakacje ci już wywiało, wracając po lekcjach z budy jakby wieczór już, a ty wiesz czym zatkasz sobie uszy w czasie tych długich krótkich wycieczek z rodziną w dawne strony, w zapomniane więzi:
Wakacje ci już wywiało, wracając po lekcjach z budy jakby wieczór już, a ty wiesz czym zatkasz sobie uszy w czasie tych długich krótkich wycieczek z rodziną w dawne strony, w zapomniane więzi:

Pamiętacie trailer Half-Life2 z 2003 roku?
Znalazłem ten trailer na starej płytce "play" na której jest Gorky Zero, którego za cholerę nie mogę uruchomić :x
#staregry #gry #halflife2 #nostalgia #gimbynieznajo
Znalazłem ten trailer na starej płytce "play" na której jest Gorky Zero, którego za cholerę nie mogę uruchomić :x
#staregry #gry #halflife2 #nostalgia #gimbynieznajo

@Michalski06: widziałem podobną poradę chyba do soldier of fortune, żeby zmienić na mohaa.exe i o dziwo działało.
@Kubeusz89: true

- 12

HL2 to już chyba #staregry a pamiętam jeszcze jak za gówniaka w 2005 roku ogrywałem z ojcem, niech mu ziemia lekką będzie.
@bezpardonowy_skunks: Ostatni mod VR zrobił z tej gry kompletnie nowe doświadczenie. Jakośc HL:Alyx i znów się jest dzieckiem...
- 0
@niewiempoco:
sprzedałem jakiś czas temu questa2, więc chyba nic straconego bo na tych goglach i tak bym nie ograł ;)
sprzedałem jakiś czas temu questa2, więc chyba nic straconego bo na tych goglach i tak bym nie ograł ;)
Jeżeli stare dziady nie słyszały to niedawno wyszedł najlepszy mod do Half Life 2 - Entropy Zero 2. Wcielamy się w nim w żołnierza Combine Elite. Cały mod jest ściśle połączony z fabułą Half-Life 2 oraz rozciąga najważniejszy niedokończony wątek.
10/10 a robot Wilson jest zajebisty
#halflife #halflife2
10/10 a robot Wilson jest zajebisty
#halflife #halflife2

@SzubiDubiDu: Niesłyszałem o jedynce ale pobiorę i sprawdzę obie, dzięki
@Grewest: jedynka to ogień, chyba pierwszy mod do hl2 w jaki grałem, który był tak dobrze wyrzeźbiony
Half-Life 2 to taka gra do której za każdym razem jak wracasz to dziwisz się że gra z 2004 roku może się tak dobrze prezentować no i za każdym razem gra się tak samo przyjemnie.
Przeszedłem tą grę chyba z 15 razy, ale nie pamiętam by robiła na mnie jakieś mega wrażenie gdy grałem w nią za dzieciaka pierwszy raz, pewnie dlatego że tutaj nie jest tak kolorowo i "ładnie" jak w
Przeszedłem tą grę chyba z 15 razy, ale nie pamiętam by robiła na mnie jakieś mega wrażenie gdy grałem w nią za dzieciaka pierwszy raz, pewnie dlatego że tutaj nie jest tak kolorowo i "ładnie" jak w

- 1
@moxie: Na Wykopie jest za dużo gimbusów
15
Half-Life 2 VR - publiczna beta wystartuje we wrześniu. Nowy zwiastun...

Zespół modderów z SourceVR Mod Team zapowiedział, że już we wrześniu, zupełnie za darmo będziemy mogli sprawdzić VR-owy mod do Half-Life 2. Póki co w publicznej becie.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
sprzedam most do Bojowego Wozu Kombinatu z zaspawanym dyfrem, ewentualnie moge zamienić za rozrusznik do poduszkowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#halflife
#heheszki
#halflife2
#grajzwykopem
#gry
#halflife
#heheszki
#halflife2
#grajzwykopem
#gry
źródło: comment_1658903713WRAH1XBhcpd8RUYd0rJsef.jpg
Pobierz@lenythenub: jak cena ostateczna?
No i dobra, zaczynamy. Jakieś 16 lat temu pierwszy raz w życiu z ojcem odpaliliśmy HL2, którego chyba przez tydzień ściągaliśmy przez emule na radiowym internecie w Polsce B ( ͡° ͜ʖ ͡°) nostalgia wjeżdża MOCNO
A Red Letter Day
#halflife
A Red Letter Day
#halflife
źródło: comment_1658235669S2z32WGDoRAiBPBLGaAsWH.jpg
Pobierz#halflife
#gry
#grajzwykopem
#halflife2
Razor Trainy z HL2 zawsze wzbudzały we mnie dziwny niepokój. Chyba czas ograć HL2 po raz n-ty
#gry
#grajzwykopem
#halflife2
Razor Trainy z HL2 zawsze wzbudzały we mnie dziwny niepokój. Chyba czas ograć HL2 po raz n-ty
źródło: comment_1658231019HYWfSJXdPrJAl0B63zRY4H.jpg
Pobierz@lenythenub: ogrywałem, ale na klocku będzie pierwszyzna
@lenythenub: w ogóle ten styl jest fajny, widac go w budynkach i roznych urządzeniach. Ci sami goscie pracowali tez chyba przy dishonored i tam tez to widac.
- 3
@Nadaje_z_piwnicy: Szczerze? To patrząc na to co się teraz wyczynia z zasłużonymi markami to wole żeby jednak nie było serialu w uniwersum Half-Life. Strach pomyśleć co by wyskrobał taki np. netflix.
Komentarz usunięty przez autora


























#gry #halflife2 #pcmasterrace #wtf