W ostatnim wpisie odnośnie #gw2 #guildwars2 pisałem, że ANet rozdaje Living World season 2 za darmo. Wygląda jednak na to, że będą rozdawać wszystkie epizody LW z poprzednich sezonów.

Od jutro do zgarnięcia LW season 3 episode 1. Co tydzień kolejny epizod za darmo. W sezonie 3 jest 6 epizodów.

https://www.guildwars2.com/en/news/return-to-living-world-season-3-story-begins-june-29/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@carryON_: yeap, bo możesz kontynuować story.
Jeśli masz jedynie dodatki, to nie znasz historii pomiędzy.

Nowy epizod jest darmowy od momentu jego wypuszczenia do miesiąca. Jeśli go się nie odblokuje, to przechodzi na model płatny. Epizod to koszt 200 gemów, jeśli kupujesz sezon w całości to epizod wychodzi 20% mniej, czyli 160 gemów.
  • Odpowiedz
27 kwietnia zakończyliśmy piąty sezon Living World - The Icebrood Saga. Finałowy, czwarty rozdział piątego epizodu zabrał nas na krótką bitwę między dwoma smokami. Dziwne, że dały się wpleść w pułapkę i szkoda, że tak krótko walczyły.

Jedną z 'nagród' po ukończeniu osiągnięć jest nowe infusion i peleryna.

https://www.guildwars2.com/en/the-game/releases/april-27-2021/
https://en-forum.guildwars2.com/topic/94955-game-update-notes-april-27-2021/
asd1asd - 27 kwietnia zakończyliśmy piąty sezon Living World - The Icebrood Saga. Fin...

źródło: comment_1622466649GndKu2ytvSKlgVKmv2fEo7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Startując 25 maja gracze, którzy do tej pory nie mają epizodów sezonu 2, będą mogli zgarnąć je za darmo. Dodatkowym info jest, że pojawią się nowe osiągnięcia związane z meta eventami, które przysłużą się zdobyciu nowej legendarki, nowe nagrody.

WYBACZCIE, ŻE TAK PÓŹNO - do jutra można zgarnąć dwa pierwsze epizody za darmo, od 01.06 do 08.06 kolejne 2, potem 08.06-15.06 i 15.06-22.06 (epizodów tego sezonu jest 8).

https://www.guildwars2.com/en/news/return-to-living-world-season-2-story-begins-may-25/
https://www.guildwars2.com/en/news/living-world-return-season-2-begins-now/
  • Odpowiedz
#guildwars2 #gw2

Użyłem boosta do 80lvl na nowej postaci. Nie mogę nią teraz od razu zacząć dodatku HoT, żeby zbierać hero pointy? Muszę zrobić całą podstawową kampanię? Jak próbuję zacząc story z HoTa, to mam info, że jest aktualnie niedostępne.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@D3jviD: @Ydrk: dostępne będzie Silverwastes, ale żeby dostać się do Verdant Brink będzie musiał zrobić story z podstawki i prolog Rally to Maguuma.
Lub należeć do gildii, która ma GH nad Verdant Brink.
Lub z pomocą kogoś (mogę pomóc) i użyciu przedmiotu Teleport to Friend, przeteleportować się tam.
  • Odpowiedz
@Ydrk: tak miałem, jak robiłem story po wyjściu HoT. Chyba że nie ogarnąłem i nie wyłączyłem aktywnego personal story i nie przełączyłem się na HoT.
  • Odpowiedz
Hey hey
Nie wiem dlaczego ten tytuł wpadł w moje łapki dopiero teraz ogrywała wiele mmo, coś tam widziałam coś tam słyszałam ale nigdy nie pobrałam żeby spróbować. Tak czy inaczej zakochałam się od pierwszego kliknięcia. Jestem na etapie, pograne każda klasa po trochu i wybrany main to teraz leveluje.
Teraz pytanie: jak społeczność polska? Czy jest jakaś gildia która nie konieczne od razu z rekrutuje nie chce zabierać miejsca innemu graczowi.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xManiax: ja z kilkoma kolegami zaczęliśmy grać w stress testach lub beta testach, nie pamiętam dokładnie. Mamy swoją gildię, lecz aktywny w niej jestem tylko ja. Można krótko powiedzieć - gram solo.

Na czacie często ktoś pisze, że rekrutuje do gildii i Polaków też tam widać.

I jedną z gildii jest Aiwe.eu, która ma tutaj konto i którą teraz zawołam @Aiwe. Może kolega prowadzący coś doradzi lub przyjmie
  • Odpowiedz
@asd1asd: Hejho :) https://aiwe.eu we wrześniu 2020 zdecydowało się opuścić GW2. Ponieważ gildia w grze nie bardzo miała co robić - nie pojawiały się kolejne wyzwania etc, etc. Gra jest mimo wszystko dla gildii zbyt casualowa. I mocno nastawiona na granie solo. Co się chciało, to się osiągnęło. Działalność gildii póki co jest wstrzymana. Aczkolwiek poowoli przymierzamy się do ruszenia w WoWie :) I to właśnie głównie w tym mmo
  • Odpowiedz
Niżej wspomniana playlista: https://www.youtube.com/watch?v=yKHFr2_vv1U&list=PLiIsBnAow6_QB61d4scyVrW6E-U-ca0Ro

Pomyślałem, że zamiast bez sensu spamować video z każdego dunga osobno, uploadowałem już wszystkie zaległe i wrzuciłem je w jedną playlistę :) Są tam zebrane nasze first kille z contentu który był dostępny w 1 i 2 tyg po premierze dodatku. Do dungów na mythicu dodałem też Torghast duo. Miłego oglądania :)

#mmorpg #mmo #gry #rpg #stream #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aiwe: Na drugim bossie jak orb przeleci to odrazu idziesz na ta linie, a jak przeleci drugi to wracasz :p
Inner circle/outer circle

Wipowalem na nim jak glupi w pierwszym tygodniu xd a pozniej flawless kill jak rozkminilismy
  • Odpowiedz
Hej Mirki. Poszukuję jakieś mmorpg do popykania. Ograłem już w Guild Wars 2, Albion oraz Neverwinter. Szukam coś w stylu tibii a mianowicie żeby były questy z historia itd. Nie lubię typowej stylistyki ala z Japonii jak w Metinie . Myślalem nad world of warcraft ale trzeba kupić abonament. Co moglibyście jeszcze polecić

#mmorpg #rpg #gry #gw2
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach