On nadal nic nie kuma. Według niego największe zło to ci co mu nie pomogli, nie wstawili się za niego, a nie to co jest przyczyną tego, że ktoś się na niego wypiął. No debil.
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NerQu: Tez nic do Cb nie mam ale pewnien jestes ze zrozumiales co napisalem? To bylo pytanie nie twierdze ze wiem jak bylo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Gural nie bądź faja, pokaz jaja
Dostaniesz bana, wojna wygrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wykop i tak cię nie kocha
Bo ci wali falszem z nocha!

#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach