@Baczas92: to jest typowa upośledzona gadanina skierowana do 12 latków. Wiesz, zrobisz coś mega głupiego to dzieciakom łatwo to jakoś usprawiedliwić. Szkoda, ze jak masz już troche więcej lat to te wszystkie "argumeny" wydają Ci sie mega żałosne i śmieszne. Podobne sytuacje zawsze miały miejsce przy glośniejszych aferach związanych z isamu, nitrem czy rafonixem: "strim wyjaśniający" ze smutnym p----------m w kółko tego samego.
Gural prawi o zaufaniu itp ma sens to co mowi ale to nie ma nic do tego co on sam robil tym bardziej osobom mlodym ktorych psychika jest wrazliwa i nie uksztaltowana nic wykop ani reszta youtuberow nie ma do tego jak on postepowal wobec innych osob #gural
#gural
@Oskarek89: Tu masz rację kolego xD