Gural... Trzej było nie słuchać wykopowiczów czy innych bomblów, trzeba było słuchać rozumu po pierwsze. Przyznać się do tego co na odwalałeś, a nie mówić jaki biedny jesteś. Ciągle stawiałeś się w centrum jaki ja biedny jakie co ktoś mnie oszukał. Nie patrzyles nigdy co Ty zrobiłeś, tylko innym wrzucałeś. Nie pierwszego i nie ostatniego ciebie w życiu ktoś wywalil, facet to przyjmuje na klatę i leci dalej. Zabrakło ci rozumu, osobiście
#gural