Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Antlioon: u @GlobalEliteShop chciales powiedziec ;) Ale akurat GTAV u mnie drogo, chyba ze aktualnie trwa promocja na Steam i polaczy sie z moja oferta to wtedy faktycznie za grosiki.
- 4
@Perlo: Nie chciałem tak powiedzieć, proszę się uspokoić
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Hej, kiedyś widziałem tutaj przeróbkę mapy GTA na normalna mapę, tj. mapa np. Krakowa była jak z San Andreas, kojarzy ktoś może czy to jest jakiś program, gdzie wrzucamy po prostu mapę z lotu ptaka i on sobie ja sam przerabia czy to jakiś mirek po prostu spędził sporo czasu i sam dla siebie to "przerysował"
Druga sprawa, ze jeżeli nie jest to trudne do zrobienia to taki edytor był by prawdziwym
Druga sprawa, ze jeżeli nie jest to trudne do zrobienia to taki edytor był by prawdziwym
@sabafanaga123SS https://snazzymaps.com/style/102017/GTA-San-Andreas 1 minuta w Googlach
@sabafanaga123SS: na androida aplikacja mgrs & utm maps posiada taka opcje
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Plp_ postacie i dialogi są świetne, misje "indywidualne" też mi się podobały, ale cały główny wątek jest zrobiony po to, żeby pokazać możliwości gry i jego silnika, ja mam takie wrażenie przynajmniej
- 2
@sebool12: No nie wiem, nie uznałbym fabuły Vice City, czy choćby GTA III za ciężką, a jednak COŚ TAM SIĘ DZIAŁO. Nie oczekuje jakiejś spektakularnej, głębokiej fabuły z przemyśleniami, ale w poprzednich częściach historia była długa, mozolnie pięło się na szczyt po drabinie kariery. Grając w GTAV czuje jakbym się wspinał z podłogi na dywan. Zresztą GTAV jest w końcu PEGI 18+. Myślałem że na zachodzie już nie robi się
- 1
1
Evolution of Euphoria Engine Games...

Evolution/History of Euphoria Engine Games from 2008 to 2013. Euphoria is a game animation engine created by NaturalMotion based on Dynamic Motion Synthesis, NaturalMotion's proprietary technology for animating 3D characters on-the-fly \"based on a full simulation of the 3D character,...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 2
@ZawodnyZawodowiec: @vosmor: Zapraszam do ekipy! Gorąco zachęcam do korzystania z ekipowego TeamSpeaka.
Dwa warunki
1. Kultura osobista
2. Gardzisz WSZELKIMI(!) oszustwami (pot. czitami/cheatami)
A tutaj mój przewodnik. Jednak polecam najpierw zapoznać się z grą, bo możesz wszystkiego nie zrozumieć, ale też
Dwa warunki
1. Kultura osobista
2. Gardzisz WSZELKIMI(!) oszustwami (pot. czitami/cheatami)
A tutaj mój przewodnik. Jednak polecam najpierw zapoznać się z grą, bo możesz wszystkiego nie zrozumieć, ale też
Jest ktoś chętny na sprzedaże zasobów i po prostu granie dzisiaj wieczorem?
#gtaonline #gtav #pcmasterrace
#gtaonline #gtav #pcmasterrace
konto usunięte via Android
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@borsuczki_robio_sztuczki: Włącz sobie gdzie się da logowanie dwuetapowe.
https://authy.com
https://github.com/andOTP/andOTP
https://freeotp.github.io
Jeszcze korzystaj z generatora i
https://authy.com
https://github.com/andOTP/andOTP
https://freeotp.github.io
Jeszcze korzystaj z generatora i
- 2
@borsuczki_robio_sztuczki: a najlepszą weryfikacją dwuetapową jest U2F tylko nie każdy umożliwia włączenie tego.
https://avlab.pl/yubikey-najskuteczniejsza-ochrona-przed-phishingiem-i-przejeciem-konta
https://avlab.pl/yubikey-najskuteczniejsza-ochrona-przed-phishingiem-i-przejeciem-konta
- 0
@Spider89SC: W Gta V bodajże zawsze jest kilka slotów na zapisy. Jak odpalisz grę na głównym zapisie to wróć się jakąś postacią do domu i zapisz grę. Jak będzie kilka dostępnych slotów to zapisz swoją główną grę na przykład na ostatnim, a jak odpalisz nową grę to zapisuj na pierwszym.
Ewentualnie możesz stworzyć nowy profil w konsoli i na nim grać. W ten sposób w żaden sposób nie ryzykujesz utraty
Ewentualnie możesz stworzyć nowy profil w konsoli i na nim grać. W ten sposób w żaden sposób nie ryzykujesz utraty
- 1
@Masterpolska94 Dzięki, właśnie nie pamiętałem jak to zrobić poza nowym profilem na konsoli. A tu trzeba do domu iść ( ͡º ͜ʖ͡º)
@EnderWiggin: Jak coś to wystarczy wpisać w google to pytanie i ci wyskoczy jak to zrobić.
@EnderWiggin: Ja wiem że bycie bordo to jest jak niepełnosprawność, no ale jak nie umiesz takich podstawowych czynności wykonać to nie ma już dla ciebie ratunku
http://bfy.tw/ND1I
http://bfy.tw/ND1I
Komentarz usunięty przez moderatora
Witam wszystkich graczy z tagu #discord. Ostatnio powstał nowy polski serwer dla graczy. Na razie liczy on pięć osób (+ boty), lecz nie jest wykluczone, że niedługo się on rozrośnie. Link do niego znajduje się tutaj.
Wraz z całą ekipą zapraszamy do wspólnej zabawy.
#discord #gry #leagueoflegends #counterstrike #csgo #minecraft #gta #gtav
Wraz z całą ekipą zapraszamy do wspólnej zabawy.
#discord #gry #leagueoflegends #counterstrike #csgo #minecraft #gta #gtav
- 1
- 2
@Bunch: @SynuZMagazynu: Którym się nurkuje nie pamiętam, chyba spacja w trzeciej osobie, a w pierwszej po prostu spojrzeć w dół.
Pojazdy podwodne (od góry):
- Batyskaf
- Kraken
- Ocelot Stromberg
Pojazdy podwodne (od góry):
- Batyskaf
- Kraken
- Ocelot Stromberg
źródło: comment_J5go5dcoLCgDAfCfBSNwtig9XGwxpIMO.jpg
Pobierz- 1
@SynuZMagazynu: Nigdy go tam na srodku chyb nie zauaylem, tyle lat po premierze a nadal sie cos odkryje :)
@wysuszony: Ciekawe jest to, że mimo niskiej rozdzielczości, szumu i efektów zaciemniająych widać idealnie, że to gra i nie ma nawet mowy by to pomylić z "prawdziwością" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
























#gtav #gtaonline #pcmasterrace