Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, kiedyś widziałem tutaj przeróbkę mapy GTA na normalna mapę, tj. mapa np. Krakowa była jak z San Andreas, kojarzy ktoś może czy to jest jakiś program, gdzie wrzucamy po prostu mapę z lotu ptaka i on sobie ja sam przerabia czy to jakiś mirek po prostu spędził sporo czasu i sam dla siebie to "przerysował"
Druga sprawa, ze jeżeli nie jest to trudne do zrobienia to taki edytor był by prawdziwym
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Plp_ postacie i dialogi są świetne, misje "indywidualne" też mi się podobały, ale cały główny wątek jest zrobiony po to, żeby pokazać możliwości gry i jego silnika, ja mam takie wrażenie przynajmniej
  • Odpowiedz
@sebool12: No nie wiem, nie uznałbym fabuły Vice City, czy choćby GTA III za ciężką, a jednak COŚ TAM SIĘ DZIAŁO. Nie oczekuje jakiejś spektakularnej, głębokiej fabuły z przemyśleniami, ale w poprzednich częściach historia była długa, mozolnie pięło się na szczyt po drabinie kariery. Grając w GTAV czuje jakbym się wspinał z podłogi na dywan. Zresztą GTAV jest w końcu PEGI 18+. Myślałem że na zachodzie już nie robi się
  • Odpowiedz
Czy orientuje się ktoś jak wygląda procedura odzyskiwania konta Social Club w sytuacji gdy doszło do włamania i ktoś zmienił mi hasło i email powiązany z kontem?
#gtav #gtaonline
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZawodnyZawodowiec: @vosmor: Zapraszam do ekipy! Gorąco zachęcam do korzystania z ekipowego TeamSpeaka.
Dwa warunki
1. Kultura osobista
2. Gardzisz WSZELKIMI(!) oszustwami (pot. czitami/cheatami)

A tutaj mój przewodnik. Jednak polecam najpierw zapoznać się z grą, bo możesz wszystkiego nie zrozumieć, ale też
  • Odpowiedz
Mirki. Może mi ktoś podać listę stacji radiowych w #gtav ? Korzystam z publicznego hotspotu i mam problem z dostępem do wiki (długo by tłumaczyć)

#gta #gry #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tytanos: Radio Los Santos - Hip Hop
Space 103.2 - Funk
West Coast Classics - '80s/'90s West Coast Hip Hop
Rebel Radio - Country, Southern Rock
Los Santos Rock Radio - Rock, Pop Rock, Hard Rock
The Lowdown 91.1 -
  • Odpowiedz
#gtav #ps3 Mirki, chce odpalić jeszcze raz fabułę. Pamiętacie czy da się zrobić drugi slot żeby jeszcze raz sobie przechodzić, czy trzeba skasować stary?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spider89SC: W Gta V bodajże zawsze jest kilka slotów na zapisy. Jak odpalisz grę na głównym zapisie to wróć się jakąś postacią do domu i zapisz grę. Jak będzie kilka dostępnych slotów to zapisz swoją główną grę na przykład na ostatnim, a jak odpalisz nową grę to zapisuj na pierwszym.
Ewentualnie możesz stworzyć nowy profil w konsoli i na nim grać. W ten sposób w żaden sposób nie ryzykujesz utraty
  • Odpowiedz
@wysuszony: Ciekawe jest to, że mimo niskiej rozdzielczości, szumu i efektów zaciemniająych widać idealnie, że to gra i nie ma nawet mowy by to pomylić z "prawdziwością" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz