#residentevil #village #grafika
Resident Evill 8 Village to kontynuacja opowieści, która trafiła zarówno na past geny jak i next geny. I choć samo Sony powoli zaczyna wydawać swoje produkcje jedynie na konsole PS5 (Returnal, Ratchet), tak w przypadku multiplatform, gry cały czas trafiają na wysłużoną już konsole PS4. Jeśli jesteście ciekawi jak najnowsza produkcja sprawuje się na maszynach Sony, to zapraszam do mojej recenzji grafiki i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tylkoniesaguj: Po zrobieniu minimalnego pliku z indyka możesz się jeszcze pobawić acrobatem i zapisem jako a)plik o mniejszej wadze b)skompresowany pdf Trzeba popróbować z ustawieniami co by jakość uchować, ale da się zejść do naprawdę małych rozmiarów.
  • Odpowiedz
  • 0
#grafika
Chce sobie dorobić studiując, kiedyś się trochę bawiłem w Photoshopie, ale zdaje sobie sprawy że moje umiejętności wymagają odświeżenia. Gdzie najlepiej spróbować swoich sił na początek w tym temacie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Infiss w ogóle ps jest płatny? Kiedys sie troche pobawilem u kumpla na PC ale nie pamiętam czy miał kupione

Jedyne co umiem zmienić to kolor oczu i włosów xd
  • Odpowiedz
Stefan Koidl austriacki ilustrator i artysta koncepcyjny

wśród wielu innych artystów tego gatunku sztuki zwrócił moją szczególną uwagę. Zafascynował mnie ostatnio, ponieważ bardzo umiejętnie "bawi się strachem", budzi do życia miejskie legendy, wydobywa na powierzchnię skryte głęboko lęki naszego dzieciństwa.

Któż z nas nie ma takich wspomnień, kiedy w nocy w ciemnym pokoju bał się wystawić stopę poza łóżko, czując że w ciemności, gdzieś niedaleko, czai się coś przed czym wzdraga się
ZembataSekwoja - Stefan Koidl austriacki ilustrator i artysta koncepcyjny

wśród wi...

źródło: comment_1620387138gx0yiseA3vKy7JR1nge7Qq.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dwie sprawy, chcę zrobić projekt plakatów o wymiarach
1. 175cm x 87cm
2. 60cm x 60cm

Jakich powinienem użyć rozdzielczości żeby w druku to miało ręce i nogi, ew w jaki sposób to obliczyć?

#grafika
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach