Do tego zaczął grać muzyczkę PLUS GSM która towarzyszy przy wyłączaniu urządzenia... to jeszcze bardziej w------o godzille


@SiekYersky: Jakby zaczął grać muzyczkę Orange, to zginąłbyś jeszcze szybciej. :D

W ogóle to Siekiera nic nie myślisz, Samsung nagrał film o Godzilli, mógłbyś jej go pokazać jako akt propsu i może dostałbyś od niej życie oraz autograf na odchodne. ^^
  • Odpowiedz
@austra: a no widzisz... może jak byłbym z Tobą to miałbym jakieś szanse na przeżycie :D Gorzej, jak zanim pokazałbym jej filmik to zauważyła by jak wyrzucam mojego s2 ^^ wtedy to już w ogóle przesrane...
  • Odpowiedz