• 1
@selflessness: Już mi się nie chce tego oglądać, z telefonu tym bardziej. Gdybym wiedział, że działa tylko z telefonu, to bym nie kupował. Napisałem by zwrócili mi pieniądze, ale pewnie tego nie zrobią.
  • Odpowiedz
  • 3
@MokrySuchar: Super, to kupię od Ciebie. Warto nagłaśniać takie inicjatywy. Powiem też znajomym, którzy zamierzają kupić dostęp.
Powodzenia ( )
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto za tym by co gale prime MMA było zestawienie na otwartym YouTube, pochodzące z ramienia użytkowników wykopu.
Mianowicie chodzi o to żeby angażować społeczność #wykop by miała realny wpływ na #freakfight.
Bierzemy dwóch mirków z tagów #mma #patostream #youtube i okolicznych żeby się nawalali w kaskach i w balonach jak donKasjo krul!

@Prime_Show_MMA

#primemma to topka w
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kryminalnykwadrans: „Wielki Bu" nie umie grać. On tylko sprawia pozory, jak to robił wcześniej Labrygas. Poza tym, w przeciwieństwie do Denisów, to jego osoby Natan nie powinien ruszać. Ten człowiek jest nieobliczany.
  • Odpowiedz
@Potifara: też mi się wydaje że gdyby Natan ruszył sutenera i go zaorał psychicznie konsekwencje tego by były inne jak z pseudo-gangsterami
  • Odpowiedz
Dlaczego gimper coś bulgocze że on nie chce dawać niepotwierdzonego info o stuu jak była pandora.... a teraz sam dał takie coś o jakimś noname z prime? Mniejsze naziwsko to można? ????????

#freakfight #gimper #youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach