#fortnite

Czy sa tu jakies mirki ktore graja Scrimy ? Polska Liga czy FNPL? Duo albo squady.
Jak nie chcecie w komentarzach to piszcie priv.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś ma ochote na 1v1 playground buildfight ? [PC]
Albo 2v2 jak ktoś ma jeszcze 2 bo już jest nas 2
#fortnite
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale upośledzone są te zadania, szczególnie jeżeli chodzi o skrzynki XD lecisz sobie na koniec mapy a tam 20 typa, mija 5 sekund i nic nie ma
#fortnite
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Młeee ale słabe te wyzwania, zawsze zabić kogoś gdzieś tam i przeszukać skrzynie, mogli by dać coś innego
#fortnite
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co myślicie o kolejnym buffie Shotgunów?

obecnie w Epic Games rozmawia się o lekkim wzmocnieniu strzelb. Po ostatnich zmianach wiele osób przerzuciło się zupełnie na SMG, co nie było celem studia. W związku z tym, w aktualizacji 5.30 strzelby doczekają się lekkiego wzmocnienia.


Oni sami nie wiedzą czego chcą... Najpierw double pumpa, potem nerfy, delay na zmienianiu, potem zmniejszony DMG, potem SMG już w ogóle niemalże wyparły shotguny, obecnie chyba najlepiej mieć
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzesix2: aktualnie jak walnę z szotgana za 80+, to jestem podniecony jak kiedyś za 225. Od czasu jak ich rozrzut jest "consistent", no to konsekwentnie nie da się zadać dobrego dmg jeśli ktoś jest dalej jak 2m od ciebie. No i delay wyciągania pompy jest całkowicie zbędny
  • Odpowiedz