#mecz #fcbarcelona
Sytuacja w lidze to chyba jakiś eksperyment społeczny. Poważna liga, druga największa na świecie, dwa najpopularniejsze kluby na świecie, a zarządzanie jak w jakieś brazylijskiej telenoweli.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HansLanda88: Pan Chińczyk to akurat dość celowo i bez żadnego wizerunekowego pudrowania bawi się klubem, którego los jest mu obojętny. Natomiast trudno powiedzieć że Laporta, który podjął się powtornego odbudowania klubu specjalnie go destabilizuje bawiąc się w czekanie na jakies wyroki sądowe w ostatni dzień rejestracji lub przelewy robione na ostatnią chwilę. Tak nawet Pani swoim Jadzia spożywczakiem nie zarządza.
  • Odpowiedz
@MamMalegoSiurka: w Polsce kluby męczą się z długami bo generalnie nasza ekstraklasa nie jest stworzona do zarabiania tylko do minimalizowania strat. Musielibyśmy sprzedawać piłkarzy po 20 milionów i szkolić minimum dwóch bardzo dobrych juniorów na rok by to był normalny biznes
  • Odpowiedz
Żaden pilkarz Barcelony nie wzbudzał we mnie takiej nienawiści jak FDJ. Pijawka ktora przyssała się do klubowego budżetu i nie chce puścić. Gra kilka meczów na sezon bo resztę leży połamany u fizjo, robi dziurę w składzie bo akurat na DMF mieliśmy braki i jeszcze ma pretensje o brak pucharów, dzban roku.
#fcbarcelona #mecz
J.....y - Żaden pilkarz Barcelony nie wzbudzał we mnie takiej nienawiści jak FDJ. Pij...

źródło: 1000029314

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amazon ma serię All or nothing z różnymi klubami piłkarskimi np z City, Arsenal to mogliby zrobić taką serię z Barceloną, wyszłoby z tego nowe the office xD Duet Laporta Deco niczym Michael i Dwight!

#mecz #fcbarcelona
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zi3L0nk4: Każda odpowiedź dobra;) Jajecznicę, omlet nie jem nigdy na śniadania hotelowe, bo sam robię chyba lepsze, więc głos na TAK, POTRAFIĘ. Choć jak mogę to wybieram ostatnio noclegi poza domem, gdzie nie mam śniadania w cenie, bo stwierdziłem, że ich jakoś to jest jedna wielka improwizacja i gadanie, że mam śniadanie w cenie za 30 PLN, składające się z rzeczy co w Auchan razem da się za 5 PLN
  • Odpowiedz
@Twoja_tata: pozwolę sobie zacytować jednego z mirków @fabcio93

"Messiego nie wypchnęli, Messi sam się wypchnął. Gość rok w rok przez dobre 6-7 lat przedłużał kontrakt o sezon i płakał jaki to on jest nieszczęśliwy i zaraz odchodzi, tylko po to, żeby wyciągać z klubu, który przecież tak kochał, co raz to bardziej horrendalne kontrakty, a poprzedni zarząd, który wywalał kasę na prawo i lewo, nie widział w tym problemu.
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: gdzieś czytałem że w ciągu chyba ostatnich 4 lat wyciągnął z Barcy 550 mln euro xD zarabiał mega dużo kasy ale klub kochał xd te kluby chore są dajac takie kontrakty nawet gwiazda.
  • Odpowiedz
Dużo się ostatnio dzieje nie do końca pozytywnych rzeczy wokół klubu (od zamieszania z transferem Olmo, po kucharza którego zwolnił Lewandowski) Więc zacznijmy ten Nowy Rok pozytywną wiadomością, Lamine Yamal wrócił do treningów z pierwszym zespołem
#fcbarcelona #mecz
J.....y - Dużo się ostatnio dzieje nie do końca pozytywnych rzeczy wokół klubu (od za...

źródło: 1000028955

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ta #fcbarcelona to faktycznie jakiś stan umysłu.
Teraz mają problem z zarejestrowaniem Olmo, bo Christensen wraca do gry.
Olmo natomiast jeśli chce grać, musiałby np rozwiązać kontrakt. Co mu się opłaci, bo wynegocjował taki, że Barcelona będzie musiała mu wypłacić cały kontakt, mimo że odejdzie teraz. Masakra jakaś.
#laliga
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MistrzPatelnii: Niezła próba odwrócenia uwagi od nieudolności zarządu klubu, który zatapia jej były zawodnik a przez wielu uważany za najlepszego w historii oczekując na niewypłacone pensje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz