Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 21
9. dżony przemielony i kriten2137 na ślubnym kobiercu w październiku.
@thority: tyle dobrego (。◕‿‿◕。)
#mecz #realmadryt #fcbarcelona
A następny mecz ligowy Barcelona zagra na Coliseum Alfonso Perez, gdzie ostatni raz strzelili bramkę w 2019 roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
A następny mecz ligowy Barcelona zagra na Coliseum Alfonso Perez, gdzie ostatni raz strzelili bramkę w 2019 roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: temp_file5330401446044703248
Pobierz- 2
Jak dobrze wiemy @Minieri nigdy się nie spóźnia z bramkami. Niestety przekupiony przez sędziów z #fcbarcelona kasuje bramkę dla Realu...
#realmadryt #mecz
#realmadryt #mecz
źródło: Polish_20250103_222652222
Pobierz- 6
Myślicie, że taka dieta majonezowa pomogłaby też naszym młodym talencikom przebić się do topowych klubów?
#fcbarcelona #pilkanozna
#fcbarcelona #pilkanozna
źródło: Zrzut ekranu 2025-01-03 210502
Pobierz#mecz #fcbarcelona
Sytuacja w lidze to chyba jakiś eksperyment społeczny. Poważna liga, druga największa na świecie, dwa najpopularniejsze kluby na świecie, a zarządzanie jak w jakieś brazylijskiej telenoweli.
Sytuacja w lidze to chyba jakiś eksperyment społeczny. Poważna liga, druga największa na świecie, dwa najpopularniejsze kluby na świecie, a zarządzanie jak w jakieś brazylijskiej telenoweli.
- 0
@HansLanda88: Pan Chińczyk to akurat dość celowo i bez żadnego wizerunekowego pudrowania bawi się klubem, którego los jest mu obojętny. Natomiast trudno powiedzieć że Laporta, który podjął się powtornego odbudowania klubu specjalnie go destabilizuje bawiąc się w czekanie na jakies wyroki sądowe w ostatni dzień rejestracji lub przelewy robione na ostatnią chwilę. Tak nawet Pani swoim Jadzia spożywczakiem nie zarządza.
- 0
@MamMalegoSiurka: w Polsce kluby męczą się z długami bo generalnie nasza ekstraklasa nie jest stworzona do zarabiania tylko do minimalizowania strat. Musielibyśmy sprzedawać piłkarzy po 20 milionów i szkolić minimum dwóch bardzo dobrych juniorów na rok by to był normalny biznes
- 22
źródło: 1000026508
Pobierz@lepaq: Pan Hartling się z tego śmieje.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Panowie, zna ktoś miejsce z archiwalnymi meczami Barcelony/Realu od sezonu 2009/10 do 2015/16 z polskim komentarzem?
#laliga #fcbarcelona #realmadryt
#laliga #fcbarcelona #realmadryt
A tak w ogóle to Deko na wakajkach w Brazylii i w------e jajka xD
#fcbarcelona
#fcbarcelona
konto usunięte via Wykop
- 0
- 4
@JohnnyPomielony: No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam całą La Ramblę.
Żaden pilkarz Barcelony nie wzbudzał we mnie takiej nienawiści jak FDJ. Pijawka ktora przyssała się do klubowego budżetu i nie chce puścić. Gra kilka meczów na sezon bo resztę leży połamany u fizjo, robi dziurę w składzie bo akurat na DMF mieliśmy braki i jeszcze ma pretensje o brak pucharów, dzban roku.
#fcbarcelona #mecz
#fcbarcelona #mecz
źródło: 1000029314
Pobierz@JohnnyPomielony: odkleiło ci się, chłop korzysta z tego co ma na umowie. Nie jego wina, że dostał takie warunki
@JohnnyPomielony: chyba nikt nie skumał o co Ci biega. Przy tym ile zarabia i jakiej "jakości" jest piłkarzem, to mógłby już spokojnie stulić swoją niderlandzką mordę.
- 11
Amazon ma serię All or nothing z różnymi klubami piłkarskimi np z City, Arsenal to mogliby zrobić taką serię z Barceloną, wyszłoby z tego nowe the office xD Duet Laporta Deco niczym Michael i Dwight!
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
konto usunięte via Wykop
- 0
@ekjrwhrkjew: Był kiedyś taki film "Głupi i głupszy" mogliby zrobić remake z Laportą i Deco w rolach głównych
#mecz #fcbarcelona
Rekrutacja na szefa kuchni FC Barcelony jest niezwykle zaciekła
https://www.youtube.com/watch?v=PEvgOGVtC70
Rekrutacja na szefa kuchni FC Barcelony jest niezwykle zaciekła
https://www.youtube.com/watch?v=PEvgOGVtC70

- 2
Gastronomia.
- Tak, potrafię. 70.0% (42)
- Nie potrafię. 11.7% (7)
- Nauczę się 18.3% (11)
konto usunięte via Wykop
- 1
@Zi3L0nk4: Każda odpowiedź dobra;) Jajecznicę, omlet nie jem nigdy na śniadania hotelowe, bo sam robię chyba lepsze, więc głos na TAK, POTRAFIĘ. Choć jak mogę to wybieram ostatnio noclegi poza domem, gdzie nie mam śniadania w cenie, bo stwierdziłem, że ich jakoś to jest jedna wielka improwizacja i gadanie, że mam śniadanie w cenie za 30 PLN, składające się z rzeczy co w Auchan razem da się za 5 PLN
@Zi3L0nk4 na miękko najlepsze.
- 21
Oto najlepszy drybler w historii piłki nożnej. Wykiwał samego Lionela Messiego a teraz Daniego Olmo
#mecz #pilkanozna #fcbarcelona
#mecz #pilkanozna #fcbarcelona
źródło: Joan_Laporta
Pobierz@Twoja_tata: pozwolę sobie zacytować jednego z mirków @fabcio93
"Messiego nie wypchnęli, Messi sam się wypchnął. Gość rok w rok przez dobre 6-7 lat przedłużał kontrakt o sezon i płakał jaki to on jest nieszczęśliwy i zaraz odchodzi, tylko po to, żeby wyciągać z klubu, który przecież tak kochał, co raz to bardziej horrendalne kontrakty, a poprzedni zarząd, który wywalał kasę na prawo i lewo, nie widział w tym problemu.
"Messiego nie wypchnęli, Messi sam się wypchnął. Gość rok w rok przez dobre 6-7 lat przedłużał kontrakt o sezon i płakał jaki to on jest nieszczęśliwy i zaraz odchodzi, tylko po to, żeby wyciągać z klubu, który przecież tak kochał, co raz to bardziej horrendalne kontrakty, a poprzedni zarząd, który wywalał kasę na prawo i lewo, nie widział w tym problemu.
@johnblaze12345: gdzieś czytałem że w ciągu chyba ostatnich 4 lat wyciągnął z Barcy 550 mln euro xD zarabiał mega dużo kasy ale klub kochał xd te kluby chore są dajac takie kontrakty nawet gwiazda.
- 7
źródło: Screenshot 2025-01-02 122559
Pobierz#fcbarcelona #pilkanozna #mecz #heheszki
Jak zobaczyłem info o tym na twitterze to myślałem, ze to jakiś żart noworoczny xD
Wywalili kucharza i zatrudnili ciotkę szwagra bo lewemu jajecznica nie smakowała xDDDD
Jak zobaczyłem info o tym na twitterze to myślałem, ze to jakiś żart noworoczny xD
Do klubu trafi nowa kucharka Pani Lucia - ciotka z dalszej rodziny od strony Alejandro.
Wywalili kucharza i zatrudnili ciotkę szwagra bo lewemu jajecznica nie smakowała xDDDD
źródło: obraz_2025-01-02_112716604
Pobierz@Latarenko: wyczuł gluten
Dużo się ostatnio dzieje nie do końca pozytywnych rzeczy wokół klubu (od zamieszania z transferem Olmo, po kucharza którego zwolnił Lewandowski) Więc zacznijmy ten Nowy Rok pozytywną wiadomością, Lamine Yamal wrócił do treningów z pierwszym zespołem
#fcbarcelona #mecz
#fcbarcelona #mecz
źródło: 1000028955
Pobierz- 3
Ta #fcbarcelona to faktycznie jakiś stan umysłu.
Teraz mają problem z zarejestrowaniem Olmo, bo Christensen wraca do gry.
Olmo natomiast jeśli chce grać, musiałby np rozwiązać kontrakt. Co mu się opłaci, bo wynegocjował taki, że Barcelona będzie musiała mu wypłacić cały kontakt, mimo że odejdzie teraz. Masakra jakaś.
#laliga
#mecz
Teraz mają problem z zarejestrowaniem Olmo, bo Christensen wraca do gry.
Olmo natomiast jeśli chce grać, musiałby np rozwiązać kontrakt. Co mu się opłaci, bo wynegocjował taki, że Barcelona będzie musiała mu wypłacić cały kontakt, mimo że odejdzie teraz. Masakra jakaś.
#laliga
#mecz
Niech nowy rok, nie zwiedzie was od faktu, że Lionel Andres Messi Cuccitini jest najlepszym pilkarzem w historii. #fcbarcelona #mecz #golgif #realmadryt
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MistrzPatelnii: Niezła próba odwrócenia uwagi od nieudolności zarządu klubu, który zatapia jej były zawodnik a przez wielu uważany za najlepszego w historii oczekując na niewypłacone pensje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0


























Teraz tylko naściągać wszystkich i można wygrywać LM
#mecz #fcbarcelona
źródło: GgZv0Z5WEAAp7jD
Pobierz