Sposób na toxica na faceicie- wyciszyć wszystkich na czacie.
Wczoraj zniesmaczony ciągłymi odpałami z wh i aimbotem na matchmakingu zagrałem jeden mecz na faceit. Wcześniej rozegrałem tam parę meczy, ale ogólnie irytował mnie kilka razy większy poziom tryhardu niż na mmach i stwierdziłem, że to jednak nie dla mnie.
Zagrałem na innym koncie użytkownika Windows niż zwykle, na którym jak się okazało miałem kiedyś wyciszonych wszystkich z wyjątkiem znajomych, o czym zapomniałem i zdziwiłem,
Wczoraj zniesmaczony ciągłymi odpałami z wh i aimbotem na matchmakingu zagrałem jeden mecz na faceit. Wcześniej rozegrałem tam parę meczy, ale ogólnie irytował mnie kilka razy większy poziom tryhardu niż na mmach i stwierdziłem, że to jednak nie dla mnie.
Zagrałem na innym koncie użytkownika Windows niż zwykle, na którym jak się okazało miałem kiedyś wyciszonych wszystkich z wyjątkiem znajomych, o czym zapomniałem i zdziwiłem,















#faceit
Czesc bardzo dlugo nie gralem na lidze faceit, ale jak pamietam kilka lat temu grając normalne 5vs5 bylo to za free, czy teraz sie zmienilo i trzeba cos wykupic zeby zagrac takie mecze?