Ktorys raz z koleji od wczoraj dobiera serwer gdzie moi najlepsi przypadkowi przyjaciele ze wschodniej Europy maja potezne lagi czy to normalnie #faceit
Od kiedy nie mozna wybierac serwerow?
#csgo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy jak sie założy nowe konto steam z csem to mozna odrazu grac faceity czy trzeba spelnic jakieś wymagania
#csgo #faceit
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czesc wykopki, kazali mi na faceicie pobrać antycheata i niestety nie odpala mi sie on wyskakuje mi ,,your system is out of date,you are missing important Windows update" mam pirata niestety, da się to jakoś obejsc?
#windows7 #windows #csgo #faceit
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@FeliC oby. Też instalowałem te apdejty ale potem mi wywalilo brak jakichś plików systemowych i apdejt był potrzebny. Oby ci się udało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

Czy macie może problem z faceit? Właśnie zaprosiłem znajomego i nie możemy wystartować meczu. W sensie startuje, ale i tak działa to na zasadzie szukania meczu "oddzielnie"

#csgo #faceit
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgo #faceit

Mirki, jest taka sprawa. Otóż, gram sobie na faceit z wykupionym premium do CS:GO. Zająłem w Bronze League 2 miejsce i powinienem dostać 7000 pkt, które potem można sobie wymienić na skiny czy inne duperele. No i niestety nie widzę żebym je otrzymał. Ktoś wie o co chodzi?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgo #faceit
Czołem Mirachy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy po kupnie subskrypcji na faceit w cs go przestanę dostawać samych toksycznych rusków do teamu, czy to bez znaczenia?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ziomek zapomnial maila i hasla do konta faceit, da sie jakos odzyskac to konto? moglby podac swoj profil steam itd
#faceit #csgo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UkiStrzelaZbazooki: braciak czy jak? Jak w wieku 16 lat podchodzi dopiero do gierki to musi katować ostro. Bez KD 1.3 to nawet nie podchodź do PPL bo tam jest zwierzyniec, wiec jeśli aimowo nie dajesz rady to Cię zjedzą
  • Odpowiedz
Z uwagi na to, że jestem graczem #csgo i postanowiłem zapłacić za to, żeby nei grać z cziterami, czyli wykupiłem #faceit
poszukuję ekipy, która chciałaby ze mną pograć. Moje umiejętności oceniam na bardzo niskie, gram zwykle dla zabawy.
Zapraszam do dodawania whitelo na faceit! Pozdro 600
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elko mirki wytłumaczy mi ktoś na szybko dlaczego mój lvl na faceicie stoi w miejscu ( ͡° ʖ̯ ͡°) wygrałem z 7 meczy i cały czas mam lvl 3 i 1/4, czy trzeba mieć jakąś premke żeby awansować bo tak to siedzimy na tym 3 lvl?

#faceit #csgo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DawCioS: bo faceit to teraz gnój, cs darmowy to zakładają faceit żeby grać, a zaczyna się na 3 levelu, musisz poszukać 5 i wbić conajmniej 6 level.
  • Odpowiedz
@DawCioS: albo przejść na esportal, grałem tam jeden meczyk, sami polacy, nawet przyjaźnie się grało, serwery polskie ale delikatne lagi wyczuwam, i dość długo się czeka na mecz.
  • Odpowiedz

Mireczki, da się grać na #faceit bez klienta czy AC? Brak info, brak przycisku w przeglądarce by się dowiedzieć, że potrzebny jest klient. Pobierasz klienta, dowiadujesz się, że jest potrzebne AC. W ogóle przycisk zagraj jest dostępny dopiero po instalacji AC?
#csgo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bb-8: ten przycisk pojawia się dopiero jak najedziesz myszką na cały napis CS:GO 5vs5 - ewentualnie spróbuj wyłączyć adblocka ale u mnie na włączonym działa.
  • Odpowiedz