#ecpu #bezprawie# oszust. I co Rozpłochowski Jarku nadal nie opuściłeś mieszkania które zajmujesz bezprawnie . Masz ludzi za debili ? Zdradziłeś się robiąc live pod tą samą ściana co zwykle xd. A naiwni dalej niech płacą
Wrobel8383 - #ecpu #bezprawie# oszust. I co Rozpłochowski Jarku nadal nie opuściłeś m...

źródło: 1000004006

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Wrobel8383: Dla przypomnienia Jarosław Rozpłochowski zajmuje bezprawnie mieszkanie na 4 tym piętrze przy Asnyka 3 w Gorlicach i nie zamierza się stamtąd wynieść a mieszkanie poniżej tego samego właściciela zalał celowo by trudniej sprzedać. Nawyki Rozpłochwskiego pozostały te same , oszukać , kręcić itd tylko chowa się za kominiarka i udaje samarytanina w sieci.
  • Odpowiedz
Od jakiś 3 miesięcy zauważyłem, że wchodząc na ich stronę na faceboku nie można dodawać komentarzy pod niektórymi ich postami to znaczy ja nie mogę dodawać komentarzy pod swoim kontem bo mam bana na ich stronie na komentarze, ale zauważyłem dzisiaj, że pod połową postów nie ma żadnych komentarzy czy wy tez to zauwazyliście ?
  • Odpowiedz
@pan_koracz: Czytałem te wypociny i robienie sobie promocji i zasięgów tego pseudo celebryty Jarosława jak to on chce dbać o dobro dzieci których nie ma nie było. A jeśli wejdzie prawo że social media od 16 lat to niestety Ecpu i Jarek staje się bezrobotnym bo wg prawa w tym wieku nic nie może zrobić a fałszywe z Ecpu 13 ,14 lat zostaje skasowane przez system xd . A jeszcze
  • Odpowiedz

@mambo-1976: Mi też się wydawało to, że ktoś kto skrytykował ECPU dostaje zaproszenia od dziecięcych kont za nie prawdę dopiero kiedy po pomyłce łówców W grudniu 2025 roku, pan doktor Mikołaj Małecki opublikował artykuł o tych łówcach i wtedy pod ja krytykowałem ECPU i tego samego dnia dostałem w wiadomościach prywatnych pogróżkę.
  • Odpowiedz

#ecpu #oszustwo. Alex Hunter komu płacisz kogo masz w policji i w sądzie że podszywać się pod policję nie wolno i mają konsekwencje prawne a ty Alex Hunter czy Jarosław Rozpłochowski kim jesteś ? Sam to wielokrotnie robiłeś , były zeznania i tyle . Może czas najwyższy ominąć prawo i samemu wymierzyć sprawiedliwość . Podszywali się pod policjantów. Akt oskarżenia za rozbój i porwanie we Wrocławiu -
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RybkaNaDwaRazy: Rozpłochowski w wybiórczy sposób dobiera sobie ludzi do swoich realizacji czyli takich którzy nie podskoczą , nie zwołają kumpli by się bronić przed kilkoma gośćmi udających policję itd . Taki schemat jego działan a inni by stwarzali problemy i różnie to się może skończyć
  • Odpowiedz
@Wrobel8383: Pewnie mieli kilka takich nagrań, że ktoś nie chciał im wcale odpowiadać na pytania, albo zaczął się stawiać i cwaniaczki tego już nie wrzucą do neta. Zresztą wystarczy obejrzeć to:

https://www.youtube.com/watch?v=MGyCysZu-ZU

Typ grubo ponad 100kg, w pewnym momencie nie chce wykonywać ich poleceń, chodzi gdzie i jak chce, a tamci w pewnym momencie boją się cokolwiek zrobić i słychać konsternację za kamerką xD
drummish - @Wrobel8383: Pewnie mieli kilka takich nagrań, że ktoś nie chciał im wcale...
  • Odpowiedz

To że stare ułomki godzą się na nagrywanie i nie wiedzą że ich wizerunek będzie latał w internecie po wsze czasy jestem jeszcze w stanie zrozumieć, bo nawet nie ogarniają czym jest internet. Ale że 19 latek nie ogarnia że właśnie został ośmieszony na dużą skalę (nagranie lata na jutubach, twitterach i fejsbukach) to jakiś absurd. Mógł się odwrócić i po prostu czekać na przyjazd policji nie wdając się w żadne rozmowy
z1x2c3 - To że stare ułomki godzą się na nagrywanie i nie wiedzą że ich wizerunek będ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach