Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@podrywacz1 ale o co chodzi? Coś nie tak, że skazali z---a?
- 5
@sberatel: z pewnością chłop zasługuje na karę za demoralizowanie małoletniej [czego zapewne nie był świadomy], ale z pewnością nie większą, niż inny chłop za zabicie baby napasach
@zssrauamaiw: Tak sobie wmawiaj
@zssrauamaiw: haha dzień dobry polsko jestemy tutaj bo robiłeś złe rzeczy czy czynność polegająca na tym że wkladałeś palce w muszelki poniżej 15 min gotowania czy jesteś świadom że to przestępstwo xd
#ecpu #patologia . Ecpu już wyje czy cicho siedzi ? Bo jaknarazie wyje i ma żale Magikal w sejmie robiąc szobke o przeładowaniu i kreuje się na ofiarę tej ustawy którą przyjął sejm o patostreamach. Teraz kolej na ciebie Jarku vel Alex Hunter xd znowu musisz jechać do Ministra Żurka xd bo co źródełko ukrucą .
- 1
@maniekdobry: Gawiedź ecpu czyli widzowie i psychomadki przestaną płacić na zrzutkę bo tego oczekują więc automatycznie zainteresowanie spadnie i wpłaty na zrzutki też bo większość placi by Jarek jeździł udając policję na ujęcia i transmitowanie .
- 1
@maniekdobry: pomyśl ? Jeśli ustawa wejdzie to takie treści czy inne które będzie można obejrzeć w sieci przestaną być źródłem dochodów dla tych co organizują . A to że coś tam napiszę opublikuje to nie wystarczy dla widowni Ecpu oni chcą Alexa na wizji w stroju komando otaczającego jakiegoś faceta na wygwizdowiu.
- 130
źródło: 1000057283
Pobierz- 22
@nocticadius:4 vs 1
źródło: 1000057281
Pobierz@nocticadius: Eliminują konkurencję
źródło: 1000057276
Pobierz@nocticadius:
Czyli jest powód żeby ecpu cie scigalo
Czyli jest powód żeby ecpu cie scigalo
- 633
@Headcrab_B: Oni są większymi zbokami niż te psychicznie chore matoły których nagrywają

@Astronaut_Dolphin_Detective: IMO trochę bezbek. Tzn. żerowanie na lekkiej kontrowersji i szoku XD
12:39 - jakaś randomowa osoba przechodzi i do niego "Pokaż mordę, żebym cię zapamiętał, FRAJERZE JE.ANY!"
16:10 dziadyga prawie spłonął ze wstydu. Widać, że już nie wyrabia słuchając swoich cytatów i ręce mu się trzęsą.
Ciszej, ciszej... sąsiadka idzie...
Nawet nie był świadomy, że to dopiero przedsmak i że nagranie z tej rozmowy stanie się publiczne xD W ogóle zobaczcie jak się zmienia kolor jego twarzy w czasie trwania tego filmu
#
16:10 dziadyga prawie spłonął ze wstydu. Widać, że już nie wyrabia słuchając swoich cytatów i ręce mu się trzęsą.
Ciszej, ciszej... sąsiadka idzie...
Nawet nie był świadomy, że to dopiero przedsmak i że nagranie z tej rozmowy stanie się publiczne xD W ogóle zobaczcie jak się zmienia kolor jego twarzy w czasie trwania tego filmu
#

@gulciu_bilciu: c--j z nim
- 193
@LuzikSebastian: prowadzę studio detailingu od 12 lat, więc w rozumieniu prawa jest ono nieletnie. Lepiej nie będę się do nich odzywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LuzikSebastian: pamiętam to jak dziś.
Kilka lat temu jadę po autostradzie A1 na północ od węzła Łódź północ, godzina koło 6 rano... Pusto. Jadę ja i volkswagen transporter T6. Na tyle naklejka ECPU. Wyprzedzając z ciekawości zetknąłem w okno. W środku siedziało trzech kafarów w czarnych mundurach z kominiarkami na gębach xD
Ułomki jadą na akcje pustą autostradą o świcie w komórkach xDDD co za pajace xDDD
Kilka lat temu jadę po autostradzie A1 na północ od węzła Łódź północ, godzina koło 6 rano... Pusto. Jadę ja i volkswagen transporter T6. Na tyle naklejka ECPU. Wyprzedzając z ciekawości zetknąłem w okno. W środku siedziało trzech kafarów w czarnych mundurach z kominiarkami na gębach xD
Ułomki jadą na akcje pustą autostradą o świcie w komórkach xDDD co za pajace xDDD
@StanMarsh93: dobry zawodnik, myślał, że urobi Alexa na starszego poczciwego pana
@StanMarsh93: takie odcinki to akurat przykład, że dobrze robią
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@ChrisHansen: Złe jest to, że często słysze na tych nagraniach, że niektóre zboki mają własne nastoletnie dzieci i jak cała szkoła zobaczy, że stary Anona jest na ECPU, to anon musi zmienic nie tylko szkołę ale i miejsce zamieszkania. Dlatego czasami mam wątpliwosci, jasne niech zajmie sie nim policja, ale to nagrywanie to... sam nie wiem
@hrabiamontechristo1838: Oni w moim odczuciu działają trochę na granicy prawa. Bo te lajfy z zatrzymanymi to już według mnie są nie na miejscu. Stygmatyzacja osoby która popełniła czyn zabroniony. A i ten sam alex hunter chyba nie jest kryształowym człowiekiem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zartos_Larpiarz: No on po prostu leci większym hardcorem niż alex
@Zartos_Larpiarz fragment od 11:03 mnie r------ł xD
nie rozumiem po co ci złapani sie do wszystkiego przyznają i pozwalają robić takie nagrania, wystarczyło by żeby się wszystkiego wyparł albo by nawet powiedział że wiedział ze rozmawia z wabikiem - chłopem co podszywa sie pod 14 latke i robił sobie od początku żarty
a oni sie przyznają i jeszcze przytakują że tak pisali do dziecka jak ten cały alex czyta ich wiadomości
#ecpu #polska #patologiazewsi
a oni sie przyznają i jeszcze przytakują że tak pisali do dziecka jak ten cały alex czyta ich wiadomości
#ecpu #polska #patologiazewsi
źródło: image
Pobierz@Ksemidesdelos: Bo to są ludzie w większości z jakimś upośledzeniem umysłowym i z tego co kojarzę, to te błazny z ecpu dają im namiastkę nadziei, że na gadce z nimi się skończy i do widzenia. Dlatego się godzą na występ w tym cyrku, a potem wielkie zdziwienie jak policja przyjeżdża.
@Ksemidesdelos: te zboki są pewni lub są zapewniani, że po przyznaniu się zostaną wypuszczeni, we wcześniejszych odcinkach nawet wielokrotnie mówią o tym.
Wabik gdzieś na GG czy innych stronach z czatu wypisuje mocno zboczone rzeczy, a oni się łapią na to xD
I tak się właśnie kontent kręci, wabiki to jeszcze większe zwyrole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wabik gdzieś na GG czy innych stronach z czatu wypisuje mocno zboczone rzeczy, a oni się łapią na to xD
I tak się właśnie kontent kręci, wabiki to jeszcze większe zwyrole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ToSieTuszy: No i tylko na takich liczą żeby sobie filmik nakręcić. Oczywiście jestem za tym aby zwyroli ścigać bo sam jestem ojcem... Ale jak już się ktoś za to zabiera to niech to robi zgodnie z prawem. Nagrać filmik z prowokacji i napiętnować upośledzonego gostka to żaden problem. A w razie pomyłki praktycznie nie da się tego odkręcić.
@MosMaus: niestety, ale ta organizacja to śmierdzi na kilomet, jednego chłopa nawet przepraszali.
Szkoda, że zrobili z niego na całą Polskę pdfa, taka łatkę przyklejona mieć to już kaplica.
Latały screeny jak prowokują na GG tych zboczeńców i kontent się kręci.
Inicjatywa sama w sobie jest bardzo dobra, bo trzeba chronić dzieci jednak nie w taki sposób.
Szkoda, że zrobili z niego na całą Polskę pdfa, taka łatkę przyklejona mieć to już kaplica.
Latały screeny jak prowokują na GG tych zboczeńców i kontent się kręci.
Inicjatywa sama w sobie jest bardzo dobra, bo trzeba chronić dzieci jednak nie w taki sposób.

@ChrisHansen: przepraszam, czy to jest spucha? XD
źródło: obraz
Pobierz@ChrisHansen: 9 cm wersja dla dzieci xdddd
- 0

- 11
mogę jakoś wystąpić w odcinku
@Lujdziarski: tak, jeśli jesteś upośledzony przynajmniej w stopniu lekkim
@Ksemidesdelos: muszę nad tym popracować jakos
#konfitura #samochodoza #polsat
Normalny człowiek ma problem z tym co robi konfitura... czy ten drugi - kudłaty. Bardziej ten drugi.
Prowadzący w Polsacie też miał problem - może nie umiał go nazwać? Pokazać?
Może
Normalny człowiek ma problem z tym co robi konfitura... czy ten drugi - kudłaty. Bardziej ten drugi.
Prowadzący w Polsacie też miał problem - może nie umiał go nazwać? Pokazać?
Może
@kwiat_pustyni626: to po jaki c--j ten dziad czy baba tam wjechali? Sami są sobie winni.
@kwiat_pustyni626: twoim tokiem rozumowania należy bojkotować również reportaże Polsatu, bo przecież Polsat nie emituje swoich programów z dobroci serca, a chęci zarobku. Jaki jest walor edukacyjny programów typu interwencja lub państwo w państwie?
Latają z kamerą przed jakimś chłopem co się znęca na sąsiadami i co… tylko go irytują, przecież on nie zmieni swojego zachowania, jeszcze zacznie bardziej dokuczać. A tak zostawić go w spokoju, niech jest jak jest ¯\(ツ)/¯
Latają z kamerą przed jakimś chłopem co się znęca na sąsiadami i co… tylko go irytują, przecież on nie zmieni swojego zachowania, jeszcze zacznie bardziej dokuczać. A tak zostawić go w spokoju, niech jest jak jest ¯\(ツ)/¯


































#ecpu
#lowcypedofili