Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@siemanko: kupujesz drukarke canon pixma, tusze adko.pl za kilka zl i jedziez. Duplex, drukowanie foto w super jakosci skaner 600dpi. Krolowa urzadzen wielofunkcyjnych. Zamienniki bierz nawet sie nie zastanawiaj
konto usunięte via Android
- 1
@siemanko: cena oryginalnych tuszy jest spora, prawie tyle co drukarka ale zamienniki są od 9 zl.
Mirki,
Polećcie proszę jakąś drukarkę.
Szukam czarno-białej laserówki, byle nie Samsunga (złe doświadczenia z drukarkami tej firmy). Nie będę dużo drukował więc koszt wydruku nie jest kluczowym czynnikiem wyboru. Powinna być cicha, nie rozgrzewać się nie wiadomo ile i oczywiście być sieciowa.
Cena do 300 zł, chyba, że za niewiele więcej jest jakiś sprzęt WOW.
Polećcie proszę jakąś drukarkę.
Szukam czarno-białej laserówki, byle nie Samsunga (złe doświadczenia z drukarkami tej firmy). Nie będę dużo drukował więc koszt wydruku nie jest kluczowym czynnikiem wyboru. Powinna być cicha, nie rozgrzewać się nie wiadomo ile i oczywiście być sieciowa.
Cena do 300 zł, chyba, że za niewiele więcej jest jakiś sprzęt WOW.
@jurny_juhas: dzięki, myślałem ze laserówki wychodzą sensownie jak się duuuuzo drukuje :D
@macentos: tez Ci mogę polecić brothera, ale ja mam XX wieczny atrament
@macentos: tez Ci mogę polecić brothera, ale ja mam XX wieczny atrament
@macentos: Hp P1102w
- 1
Mirki, mam drukarkę Brother DCP-j140w. Nie drukuje mi na czarno. Zmiana tuszu nic nie daje. Robiłem czyszczenie tuszu w drukarce (taka opcja w drukarce) ale nie pomogło. Co robić ;_;?
#drukarki #technologia #komputery #problem
#drukarki #technologia #komputery #problem
- 3
@tardis: ja mam dcp165c i niedawno mialem problemy z drukowaniem. Musiałem przeczyścić. Wpisz na youtube dcp165 i tam jest po angielsku jak gość czysci głowice. Zrobiłem podobnie i podziałało. Musisz kupić 1. płyn do udrażniania. 2. strzykawkę. 3. odpowiedni wężyk. Powinno sie udać. Mi pomogło. A drukarka super i kupuje tusze po 1.49, drukuje co leci, ostatnio drukowałem 1k pracy mgr i tyle co na drukarce zaoszczędzilem to niesamowita sprawa.
Miraski, pomocy, szukam w miarę taniej (tak powiedzmy do 300 zł) drukarki laserowej z zamiarem drukowania PCB, nie musi drukować więc 500 str/min., ale musi posiadać Wi-Fi i być w miarę możliwości nieduża (mało miejsca w pokoju), polecicie coś? Na szybko na allegro znalazłem takie cuda:
HP LaserJet 1102W - nieco ponad budżet, ale może warto, chociaż chyba 600dpi to mała rozdziałka, hmm?
Czarna by ładnie pasowała do szafki :D
Samsung
HP LaserJet 1102W - nieco ponad budżet, ale może warto, chociaż chyba 600dpi to mała rozdziałka, hmm?
Czarna by ładnie pasowała do szafki :D
Samsung
konto usunięte via Android
- 1
@Golomp: hp lj p1102 bez w
@Golomp: ja kupilem w lidlu ;) jakis rok temu... pewnie bedzie ponownie. chyba wiadro koncowek do tego :) tarczki etc i taniej niz na allergo
- 1
Mirki mam pytanko. Czy Brother Dcp-1610We (DCP1610WE) do użytku domowego to dobry wybór?
#drukarki #drukarkalaserowa #drukarka
#drukarki #drukarkalaserowa #drukarka
- 1
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@mattheamos: Polecam.
- 1
@mattheamos: ile chcesz wydać? Jakieś bardziej konkretne wymagania?
Cześć mirki :) Jaką drukarkę ze skanerem polecacie, która nie przekracza 400 zł a zakup tuszy nie przekracza 100 zł?
Drukarka ma być przeznaczana do użytku domowego a samo drukowanie przebiega do jakiś 100 stron miesięcznie :) z góry dzięki za porady
#drukarki #informatyka
Drukarka ma być przeznaczana do użytku domowego a samo drukowanie przebiega do jakiś 100 stron miesięcznie :) z góry dzięki za porady
#drukarki #informatyka
- 0
@arqq: drukuje głównie w kolorze czarnym bo ciągle jakieś dokumenty itp.
- 0
@ProHefajstos: w takim razie HP1102w powinien być ok, tonery do tego modelu są raczej łatwo dostępne
- 2
#drukarki #toner
No i kupiłem drukarkę, zamiast atramentu wziąłem najtańszy laser od Brothera a mianowicie HL-1112e (to samo co HL-1110e tylko czarna). Mam więc pytanie - czy warto kupować zamiennik tonera jakiejśtam firmy TF-1 czy wystarczy taki najtańszy jak w na zdjęciu na dole ? Niby wydajność 1500 stron.
No i kupiłem drukarkę, zamiast atramentu wziąłem najtańszy laser od Brothera a mianowicie HL-1112e (to samo co HL-1110e tylko czarna). Mam więc pytanie - czy warto kupować zamiennik tonera jakiejśtam firmy TF-1 czy wystarczy taki najtańszy jak w na zdjęciu na dole ? Niby wydajność 1500 stron.
źródło: comment_TgZdImijpyl2NmFARfaPNC84U92bvLOw.jpg
Pobierz#komputery #informatyka #drukarki #it
Ma ktoś z Was urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet K209a? Czarny tusz starcza na około 330 stron przy drukowaniu zwykłego tekstu (skrypt, studia itd,) też macie podobną wydajność? Ofc na tuszu jest napisane 600 stron wydajności..
Ma ktoś z Was urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet K209a? Czarny tusz starcza na około 330 stron przy drukowaniu zwykłego tekstu (skrypt, studia itd,) też macie podobną wydajność? Ofc na tuszu jest napisane 600 stron wydajności..
@Trebron_Kugelszwanc: 600 stron zakładają przy 5% zapełnieniu strony
- 0
@vesterr: No tak, czyli 330 stron jest całkiem normalnym wynikiem w przypadku stron zapełnionych tekstem w stopniu "notatkowo-skryptowym" a nie stricte-książkowym?
- 2
Hmmm szukam drukarki do firmy z obciążeniem zalecanym ~10k/mc. Jakie firmy warto brać pod uwagę?
Na stronie brothera wisi np. HL-5350DN ale we wszystkich sklepach wycofana...
#drukarki #firma #informatyka #zakupy
Na stronie brothera wisi np. HL-5350DN ale we wszystkich sklepach wycofana...
#drukarki #firma #informatyka #zakupy
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@bodekbb1: Widziałem na redcoonie ale większość ma wycofaną czyli coś jest na rzeczy. Zastanawiam się też czy akurat brother robi dobre firmowe.
Szukanie jednak jakiś informacji jest cholernie trudne bo wszędzie artykuły sponsorowane (głównie przez HP :P).
Szukanie jednak jakiś informacji jest cholernie trudne bo wszędzie artykuły sponsorowane (głównie przez HP :P).
- 1
Mam drukarkę Samsung M2022W dzięki której można drukować bez kabla. Jak to ogarnąć żeby połączyła się z moim ruterem? Ruter to dlink dir600. W ustawieniach drukarki niby pozmieniałem na adres lokalny mojej sieci ale ciskam WPS i nic. Jek to zrobić? Mirki halp bo nie umiem :(
#drukarki #wifi #komputery #sieci #siecikomputerowe
#drukarki #wifi #komputery #sieci #siecikomputerowe
- 0
@Dolan: A może ;) dzięki raz jeszcze za fatygę;)
Czasami warto też napisać do mądral pracujących w szamszungu - polecam http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,145
Mirki, pytanie!
Jaka drukarka lepsza (student here, także bez szaleństw, kilkanaście-kilkadziesiąt stron miesięcznie): atramentowa czy laserowa?
Możecie polecić jakieś warte zakupu modele?
#technologia #pytanie #studbaza #drukarki
Jaka drukarka lepsza (student here, także bez szaleństw, kilkanaście-kilkadziesiąt stron miesięcznie): atramentowa czy laserowa?
Możecie polecić jakieś warte zakupu modele?
#technologia #pytanie #studbaza #drukarki
@kianpraty: Przy znikomym używaniu koloru podczas wydruku to ekonomicznie się nie opłaca brać laserówki z kolorem.
Czy to laserówki czy atramentówki to samo jest z tuszami, zawsze sam możesz sobie napełnić i nie patrzeć na komunikaty.
Czy to laserówki czy atramentówki to samo jest z tuszami, zawsze sam możesz sobie napełnić i nie patrzeć na komunikaty.
- 0
kolorowa laserowa średnio się opłaca przy małej ilości wydruków, a do tego pewnie będzie droga w zakupie. Dokonałeś dobrego wyboru, zamienniki raczej są do tego modelu, choć z tego co kojarzę z jakiegoś forum nie każde pasują do tego modelu, spróbuj z actisami albo AJ
Drukarki to zło. Mój Brother DCP-195C miesiąc po zakończeniu przedłużonej gwarancji (po rejestracji na stronie) zaczął świrować. Przestał drukować czarnym tuszem, zmiana pojemnika na nowy nie pomaga. Wykonałem już z 30 czyszczeń poprzez wbudowany w panel drukarki tryb "Czyszczenie". Raz na kilka czyszczeń otrzymuję losowe wyniki próbnego wydruku - raz kilka kropek, później wcale, później znów kilka przy następnej próbie znowu wcale. Obydwa pojemniki z tuszem są pełne, od 3 lat korzystam
@chomikagresor: Z drukarkami nie jest lepiej.
Z planowanym postarzaniem produktu mamy również do czynienia na rynku drukarek atramentowych. Wielu producentów celowo ogranicza żywotność swoich produktów, mówiąc że robią to dla dobra konsumentów. Problem występuje w drukarkach atramentowych, w których zamontowany jest zbiornik na zużyty tusz wyciekający podczas czyszczenia głowicy nanoszącej atrament na papier. W pojemniku tym znajduje się gąbka która chłonie nadmiar tuszu, jednak jej pojemność jest ograniczona. Producenci sprzętu
Z planowanym postarzaniem produktu mamy również do czynienia na rynku drukarek atramentowych. Wielu producentów celowo ogranicza żywotność swoich produktów, mówiąc że robią to dla dobra konsumentów. Problem występuje w drukarkach atramentowych, w których zamontowany jest zbiornik na zużyty tusz wyciekający podczas czyszczenia głowicy nanoszącej atrament na papier. W pojemniku tym znajduje się gąbka która chłonie nadmiar tuszu, jednak jej pojemność jest ograniczona. Producenci sprzętu
- 0
@chomikagresor: A z jakich zamienników korzystałeś? Spróbować z naprawą zawsze można
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@MateoDodupyzaur: bo drukarka czyta z chipa i nie sprawdza rzeczywistego stanu
- 1
Mirki, mam drukarkę #samung ml 2160 i mam dziurkę w tonerze, wsypuję tam atrament xD z butelki, mieszkam trochę tonerem i zakładam. Robiłem tak pół roku temu i było wszystko git. Teraz drukarka (czarnobiała) drukuje jakby brakowało jej tuszu. Tzn. jest dużo odcieni szarego i czarnego. Co jest nie tak? #drukarki #drukarka
- 1
Cześć, szukam urządzenia wielofunkcyjnego, które będzie bardzo rzadko używane. Waham się między BROTHER DCP-J105, BROTHER DCP-J552DW ( tutaj podobno nowy firmware nie pozwala na używanie zamienników), a HP DeskJet 3525. Laserowe odpadaja z racji ceny. Mialem canona mg2150 i przestał działać od nieużywania. Przez google trafiłem na wpisy o brotherach także może ktoś coś doradzi.
#brother #drukarki #hp
#brother #drukarki #hp
- 0
@arqq: Masz zablokowany PW więc pytam tu: Jakie zamienniki kupujesz? Bo chcę kupić taką drukarkę jak ty masz, ale się zastanawiam czy te zamienniki 40zł 10 kardridży się nadają do czegokolwiek i czy nie psują drukarki :P
- 0
@schreder: na początku drukowałem na active jetach, ale teraz przerzuciłem się na actisy, sporo tańsze a jakościowo według mnie całkiem niezłe, z tak tanimi nie próbowałem więc się nie wypowiem
Witam, znajomy chce kupić urządzenie wielofunkcyjne. Cena do 450zł. Osobiście poleciłem mu jeden model Brothera, ze względu na tanie zamienniki. Ale być może znajdziecie coś lepszego. Co moglibyście polecić jako najlepszy produkt w tej cenie? Cele głównie druk czarnobiały.
#komputery #drukarki #brother #pc #cokupic #kiciochpyta
#komputery #drukarki #brother #pc #cokupic #kiciochpyta
- 0
@frikuu: W tej cenie to lepiej kupić laserówkę, jeśli drukuje głównie mono np. HP p1120w, ma mieć wifi? Dosyć tanie jest też urządzenie brother HL2240. Do tych drukarek spokojnie znajdziesz tusze/tonery actis, asarto itp.























Jutro muszę koniecznie kupić drukarkę - coś taniego, ale warunek konieczny to tanie tusze. Jest podobno urządzenie wielofunkcyjne od HP, do którego tusze śmigają po 40 zł, a podróbki taniej. Ogólnie biorę pod uwagę właśnie wielofunkcyjne skaner + drukarka atramentowa.
Coś do polecenia? Ktoś niedawno kupował?
#drukarki
+ Skaner
+ Ekonomia
@mambalaga: