koledzy podrzućcie proszę eza szczegóły dla 8anni Lr - dzbany w Banco wrzuciły tylko po ichniemu (°°
#dokkanbattle
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pograłem trochę nowymi kartami i tak szału nie robią w porównaniu do premier lrek z poprzednich lat, tak jakby to nowe tury wjechały
#dokkanbattle
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daray89 jeszcze ten ex atak jak nie wchodzi to lipa. Też mam takie odczucie, że str ssjb i agl gogeta ciągle są lepsi. Największy plus nowego ssj4 vegety to wykopanie z teamu agl ssj4 vegety xD
  • Odpowiedz
@mroz3 Nie zapomnijcie potem w-----ć autoryzację tego gówna ze swojego konta. Sam robię to tylko po to bo brakuje mi 174 ds do 500 coinów. Najgorszy engagement farming...
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To się pierwszy pochwałę na temat wersji japońskiej! ( )
Pierwszej rotacji w drugim summonsie Black Rift! ()
W kolejnym banerze w trzeciej rotacji pojawiły się Zenusie! ( ͡° ͡°)


#dokkanbattle
Qba_89 - To się pierwszy pochwałę na temat wersji japońskiej! (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Pierwszej ro...

źródło: 1000096427

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach