O północy staną serwery US #diablo3, dla tych co nie widzę jutro wchodzi patch z paragonami, loot 2.0 itp można pograć dzisiaj po północy na serwerach US co planuję uczynić.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KTO SOBIE KUPIŁ DODATEK DO DIABLO3 : REAPER OF SOULS I WIE, ŻE POGRAM MOŻE Z MIESIĄC A POTEM BEDZIE MUSIAL Z---------Ć NA UCZELNI?

1.JA

KTO I TAK CIESZY SIE JAK MAŁE DZIECKO?

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wolfik1024: Jak trafisz na projekt z GKOM u ZSZ to GKOM są łatwe i przyjemne, więc masz jakieś 50% szansy, że będą sporo łatwiejsze niż SOI. No, a jeśli nie trafisz na ZSZ to współczuję, bo sam się męczyłem dwa tygodnie z projektem u drugiego laboranta.
  • Odpowiedz
@cinkek: @cinkek: Czyli można tylko sprzedawać Instrukcję do jako Grę, gdyż według EULI to jest tożsame? Chyba, że istnieje osobna licencja udzielana przez odpowiednią spółkę Blizzarda na mocy której można tylko sprzedawać zestaw przedmiotów ( nośnik z programem, instrukcja, pudełko itd.) jako Grę.

Bo jeżeli nie to można ludzi robić w balona i sprzedawać tylko karton jako Grę, a w świetle licencji i tak będziemy cacy?
  • Odpowiedz
#diablo3

w końcu zdecydowałem się na diablo 3 :D i teraz moje pytanie jaką profesję wybrać jako pierwszą żeby mieć najlepszą zabawę i drugie pytanie czy moge grać jedną postacią na pc i ps3 czy to różne serwery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zakakaikane: Przede wszystkim loot, nie leci już tyle bezużytecznego śmiecia, większość żółtych, sporo nowych legendarek i dużo częściej co sprawia, że przyjemnie się biega. Nie ma już męstwa nefalemów, zmienione zostały poziomy trudności, kosmetyka w interfejsie. Paragony chyba teraz będą nieskończone i dostaje się za nie punkty do rozdysponowania między poszczególne statystyki Tyle co udało mi się wyłapać, ogólnie dla mnie wszystko na plus, jest dużo lepiej niż wcześniej. W
  • Odpowiedz
Były jakieś patche od września, które zmieniły coś więcej w rozgrywce?

#diablo3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki! Chciałem pograć z kumplem w Diablo 2 + LoD przez B.N., a nie chcę kupować CD-key, bo czuję, że jest to chęć, która za 2-3 tyg minie, a hajs wydany. Na pewno ktoś z Was ma w domu zakurzone pudełko z niepotrzebnym keyem.

Nie mam zamiaru sprzedać, ani go ukraść, po prostu sobie trochę pogram i już. Jak się nikt nie zgłosi będę musiał jednak kupić.

#diablo2 #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach