O północy staną serwery US #diablo3, dla tych co nie widzę jutro wchodzi patch z paragonami, loot 2.0 itp można pograć dzisiaj po północy na serwerach US co planuję uczynić.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
- 1
@Let_Me_2_Be: no i statystyki można dodawać (jak w d2)
- 1
KTO SOBIE KUPIŁ DODATEK DO DIABLO3 : REAPER OF SOULS I WIE, ŻE POGRAM MOŻE Z MIESIĄC A POTEM BEDZIE MUSIAL Z---------Ć NA UCZELNI?
1.JA
KTO I TAK CIESZY SIE JAK MAŁE DZIECKO?
1.JA
KTO I TAK CIESZY SIE JAK MAŁE DZIECKO?
- 0
@Banan1311: niestety GKOMy mam wziete z 5 semestru.
@Wolfik1024: Jak trafisz na projekt z GKOM u ZSZ to GKOM są łatwe i przyjemne, więc masz jakieś 50% szansy, że będą sporo łatwiejsze niż SOI. No, a jeśli nie trafisz na ZSZ to współczuję, bo sam się męczyłem dwa tygodnie z projektem u drugiego laboranta.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@hakuna-matata: Na konsoli gra się zacnie, cholera wie czy tak samo się gra na PC.
- 1
#prawo #pytanie #diablo3
Czytam nowe postanowienia umowy licencyjnej do Diablo3 ( http://eu.blizzard.com/pl-pl/company/legal/d3_eula.html )
i tam czytamy:
Czytam nowe postanowienia umowy licencyjnej do Diablo3 ( http://eu.blizzard.com/pl-pl/company/legal/d3_eula.html )
i tam czytamy:
Program
- 0
@cinkek: @cinkek: Czyli można tylko sprzedawać Instrukcję do jako Grę, gdyż według EULI to jest tożsame? Chyba, że istnieje osobna licencja udzielana przez odpowiednią spółkę Blizzarda na mocy której można tylko sprzedawać zestaw przedmiotów ( nośnik z programem, instrukcja, pudełko itd.) jako Grę.
Bo jeżeli nie to można ludzi robić w balona i sprzedawać tylko karton jako Grę, a w świetle licencji i tak będziemy cacy?
Bo jeżeli nie to można ludzi robić w balona i sprzedawać tylko karton jako Grę, a w świetle licencji i tak będziemy cacy?
Komentarz usunięty przez autora
- 1
#diablo3
w końcu zdecydowałem się na diablo 3 :D i teraz moje pytanie jaką profesję wybrać jako pierwszą żeby mieć najlepszą zabawę i drugie pytanie czy moge grać jedną postacią na pc i ps3 czy to różne serwery
w końcu zdecydowałem się na diablo 3 :D i teraz moje pytanie jaką profesję wybrać jako pierwszą żeby mieć najlepszą zabawę i drugie pytanie czy moge grać jedną postacią na pc i ps3 czy to różne serwery
9
Blizzard Entertainment wraz z deviantART.com ogłaszają Konkurs

Konkurs w którym tematyką jest Diablo III: Reaper of Souls. Wystarczy, że masz zdolności artystyczne, narysujesz, zrobisz, pracę na konkurs a poznasz artystów i programistów z Blizzard-a. Do wygrania wycieczka do USA i trochę kasy.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@cfani4k: Co poprawili?
- 0
@Zakakaikane: Przede wszystkim loot, nie leci już tyle bezużytecznego śmiecia, większość żółtych, sporo nowych legendarek i dużo częściej co sprawia, że przyjemnie się biega. Nie ma już męstwa nefalemów, zmienione zostały poziomy trudności, kosmetyka w interfejsie. Paragony chyba teraz będą nieskończone i dostaje się za nie punkty do rozdysponowania między poszczególne statystyki Tyle co udało mi się wyłapać, ogólnie dla mnie wszystko na plus, jest dużo lepiej niż wcześniej. W
- 1
- 1
Cześć Mirki! Chciałem pograć z kumplem w Diablo 2 + LoD przez B.N., a nie chcę kupować CD-key, bo czuję, że jest to chęć, która za 2-3 tyg minie, a hajs wydany. Na pewno ktoś z Was ma w domu zakurzone pudełko z niepotrzebnym keyem.
Nie mam zamiaru sprzedać, ani go ukraść, po prostu sobie trochę pogram i już. Jak się nikt nie zgłosi będę musiał jednak kupić.
#diablo2 #
Nie mam zamiaru sprzedać, ani go ukraść, po prostu sobie trochę pogram i już. Jak się nikt nie zgłosi będę musiał jednak kupić.
#diablo2 #
- 0
@ripp1337: @Rodriquez88: @Xizor: @blackyabbol: Dzięki za rady, pytałem jednak od CD key, który pomógłby mi przy BN. BN to jednak spora społeczność. To jest tak jak gra na globalu a na prywatnych serwerach np. w MU-Online.
@TheSocialOne: BN to w wiekszosci boty, ostatnio pogralem z okazji nowego laddera to nawet hell rusha nie mial kto zrobic.
- 1
- 0
@Pawel_Pe: może do Ciebie dołączę, będziemy w kontakcie:D
- 3






















źródło: comment_N4o8d2F0pycKr20pldD4vwxv64xrRhbE.jpg
Pobierz