@korgeaux: Kupowałem "Ogarnij Mieszkanie" dla #rozowypasek z autografem i rysunkiem Dem'a i narysował mi właśnie, ze dwa tygodnie temu, taki rysunek i "Mamusia uwielbia sprzątać", wszystko odręcznie, i z dedykacją. W sumie ciekawe, czy już wtedy miał ten komiks.
  • Odpowiedz
Mirki, wybiera się ktoś z was na #dem w Bytomiu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adi760: Najzabawniejszy tutaj jesteś ty xD Jak możesz pisać że jest nieśmieszny, skoro np. mnie śmieszy? Jak ciebie nie to nikt cię nie zmusza do oglądania, masz tag - dodaj na czarnolisto.
  • Odpowiedz