#linux #ubuntu Chcę zainstalować #debian.a przez sieć. DHCP na serwerze działa, xinetd wywala się z błędem address already in use przy tftp. Co jest nie tak?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#debian #apache mam sobie sajta i taki katalog z plikami który nazywa się /manual jak tam wchodze to zamiast plików widzę dokumentację apache WTF?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach