#curve
Dodałem pierwszą kartę i muszę ją zweryfikować i podać kod C-XXXXXX i mam kilka pytań:
1 - Czy to faktycznie trwa kilka dni? Nie mam póki co nic na koncie w banku.
2 - Czy jeśli zrobię re-send, karta zostanie obciążona ponownie?
3 - Czy zwrócą mi wszystkie transakcje, które wymusiłem poprzez ponowną próbę weryfikacji karty?
Dodałem pierwszą kartę i muszę ją zweryfikować i podać kod C-XXXXXX i mam kilka pytań:
1 - Czy to faktycznie trwa kilka dni? Nie mam póki co nic na koncie w banku.
2 - Czy jeśli zrobię re-send, karta zostanie obciążona ponownie?
3 - Czy zwrócą mi wszystkie transakcje, które wymusiłem poprzez ponowną próbę weryfikacji karty?



















#curve