Aquamarine Revenge FT --- 15k
Graphite MW ---- 8k
Cyrex FN ---- 14k

Możliwa zniżka w pakiecie :)

My
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z racji tego że średnio co 24 h znajduje się ktoś kto pyta o bota do tradowania skinów proponuję tag w stylu #csgotradebot na którym każdy będzie wrzucał tradeboty z których korzysta, a jak jakiś Mirek będzie pytać się o bota to odeśle się go tutaj
A więc :
Elma

Warunki:
- jeśli cena twoich rzeczy w ofercie >= cena itemków bota, ten automatycznie akceptuje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgo #csgotrade Sprzedaje kluczyki po 7,8 ale to pewnie juz wiecie ;)
Mam tez pare tanszych skinow na sell:

MP9 | Hot Rod FN - 1k
AWP | Sun in Leo MW - 2k
AWP | Sun in Leo FN - 3k
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, jaram się. W sobotę strzeliło 100.000 zarejestrowanych na #csgotraders :)
Serdeczne dzięki dla wszystkich którzy zdecydowali się dołączyć :)

Dla zainteresowanych - zapraszam do przeczytania ogłoszenia na grupie Steamowej gdzie m.in. informacje o tym, co będzie się działo w najbliższych tygodniach na stronie (tak, będzie betting - more info we wrześniu ;)).
Link do ogłoszenia (eng)

#csgo #csgotrade
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ferus_info: Sam wykupiłem premium na miesiąc bo fajny portal, jedyny problem jest taki że nie można zablokować użytkowników tak jak na lounge. Poza tym, wszytko jak najbardziej ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

%edit,

Dobra nie ważne, przeczytałem że nad tym pracujecie.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz