RIP Virtus.pro Tier1

Spodziewam się że dostaną wejściówkę na eliminacje tak czy inaczej, ale może nie powinni. Może powinni skosztować drugiej ligi, zacząć od początku.

Z drugiej strony oni naprawdę źle grają głównie na serwerach ESL, okej są słabi online, ale gdzie indziej nawet podczas dołka grali przeciętnie, dużo lepiej niż na tych serwerach. Tutaj są fatalni, nie trafiają z kampy kluczowych fragów itd

#csgo #csgomecz #virtuspro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lazzyday: dostaną dziką kartę na 90%, a jak nie to myślę, że się wycofają z grania w tym premier (o ile nie mają jakichś kontraktów) bo granie z ogórkami raczej nie sprawiałoby im przyjemności
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak dla mnie to jest smieszne przegrywac z jakims gownoteamem z niemiec, wygrali lana na ukrainie i co z tego? luminosity wygrywa i za tydzien wygrywaja kolejnego. a vp? odpust na kolejne 6 miesiecy
#csgomecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grają źle, ale na ESL od dawna grają fatalnie. Swoją drogą:
- Envy mega dołek
- fnatic bez olofa
- Na'Vi dołek
- Luminosity niedawno kiepsko przędło, teraz wrócili
- niedawno G2 było pośmiewiskiem, teraz zamiatają
  • Odpowiedz
Gdyby nie 3 rundy na początku z pistoletówki byłoby 16:0, bo przegrali 16 rund z rzędu. Ciekawe co jest takiego w cache, że nie potrafią się w żaden sposób podnieść i zrobić taki wynik, bo to nie jest pierwszy raz na tej mapie. Pasha szkoda gadać.
#csgomecz #csgo #virtuspro
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@collectiv:
Ja Splyce'a pokupowałem z ostatniego majora, bo oni są jedyną drużyną z obecnych challangerów, którzy na 99% nie wejdą moim zdaniem. Przegrywają obecnie wszystko co możliwe na swoim podwórku, a EU>NA jak wiadomo
  • Odpowiedz