Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1

- 2
Kurde w Polsce czy to film, czy muzyka, czy turniej #csgo to dźwięk i tak musi zostać s---------y, czy tutaj nikt nie ma uszu?
Masakra.
#csgomecz #gorzkiezale
Masakra.
#csgomecz #gorzkiezale
RIP Virtus.pro Tier1
Spodziewam się że dostaną wejściówkę na eliminacje tak czy inaczej, ale może nie powinni. Może powinni skosztować drugiej ligi, zacząć od początku.
Z drugiej strony oni naprawdę źle grają głównie na serwerach ESL, okej są słabi online, ale gdzie indziej nawet podczas dołka grali przeciętnie, dużo lepiej niż na tych serwerach. Tutaj są fatalni, nie trafiają z kampy kluczowych fragów itd
#csgo #csgomecz #virtuspro
Spodziewam się że dostaną wejściówkę na eliminacje tak czy inaczej, ale może nie powinni. Może powinni skosztować drugiej ligi, zacząć od początku.
Z drugiej strony oni naprawdę źle grają głównie na serwerach ESL, okej są słabi online, ale gdzie indziej nawet podczas dołka grali przeciętnie, dużo lepiej niż na tych serwerach. Tutaj są fatalni, nie trafiają z kampy kluczowych fragów itd
#csgo #csgomecz #virtuspro
@lazzyday: dostaną dziką kartę na 90%, a jak nie to myślę, że się wycofają z grania w tym premier (o ile nie mają jakichś kontraktów) bo granie z ogórkami raczej nie sprawiałoby im przyjemności
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Mysciak: SZKODA STRZĘPIĆ RYJA MÓWI TO JA FAN VP OD WIELU LAT!!!!!!!!!! Teraz niech zdychają k--w
- 1
- 1
Virtus Pro Premier League
#csgomecz
#csgomecz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Czemu morgen nie komentuje? Tylko nie wiadomo kto.
#csgomecz
#csgomecz
jak dla mnie to jest smieszne przegrywac z jakims gownoteamem z niemiec, wygrali lana na ukrainie i co z tego? luminosity wygrywa i za tydzien wygrywaja kolejnego. a vp? odpust na kolejne 6 miesiecy
#csgomecz
#csgomecz
Grają źle, ale na ESL od dawna grają fatalnie. Swoją drogą:
- Envy mega dołek
- fnatic bez olofa
- Na'Vi dołek
- Luminosity niedawno kiepsko przędło, teraz wrócili
- niedawno G2 było pośmiewiskiem, teraz zamiatają
- Envy mega dołek
- fnatic bez olofa
- Na'Vi dołek
- Luminosity niedawno kiepsko przędło, teraz wrócili
- niedawno G2 było pośmiewiskiem, teraz zamiatają
- 0
@lazzyday: navi po raz 30 przegrywa w finale XD no dobra ale zauwaz ze jak chca grac to potrafia, nie chodzi o gre tylko o ich glupie myslenie
Pasha w końcu coś, niby śmiesznie bo antyeko ale ładne strzały
#csgomecz
#csgomecz
- 2
#csgomecz #csgoscena
Dziś 21.00 mecz Virtusów być albo nie być.
http://www.hltv.org/match/2302787-virtuspro-penta-esl-pro-league-season-3-relegation
Wygrany zachowa slot w lidze ESL Pro League.
Dziś 21.00 mecz Virtusów być albo nie być.
http://www.hltv.org/match/2302787-virtuspro-penta-esl-pro-league-season-3-relegation
Wygrany zachowa slot w lidze ESL Pro League.
Relegation match. Winner will move up to/retain their spot in season 4
- 1
- 1
@Mysciak: brałbym tyloo, fluffy, hellraisers, splyce i empire ale ich awans jest raczej niemożliwy :P
- 0
@collectiv:
Ja Splyce'a pokupowałem z ostatniego majora, bo oni są jedyną drużyną z obecnych challangerów, którzy na 99% nie wejdą moim zdaniem. Przegrywają obecnie wszystko co możliwe na swoim podwórku, a EU>NA jak wiadomo
Ja Splyce'a pokupowałem z ostatniego majora, bo oni są jedyną drużyną z obecnych challangerów, którzy na 99% nie wejdą moim zdaniem. Przegrywają obecnie wszystko co możliwe na swoim podwórku, a EU>NA jak wiadomo
- 1
zagra ktos mma ( od silvera 4 do g4) #csgozwykopem #csgomecz #csgo
http://steamcommunity.com/id/_FLo/
steam://joinlobby/730/109775243152921063/76561198068492919 <---------- lobby
http://steamcommunity.com/id/_FLo/
steam://joinlobby/730/109775243152921063/76561198068492919 <---------- lobby
Virtusi wygrali turniej. No to 2016 z głowy, teraz trzeba ćwiczyć żeby w 2017 też jakiś wygrać.
#csgomecz
#csgomecz















http://www.hltv.org/match/2302844-epsilon-pride-dreamhack-zowie-open-summer-2016-closed-qualifier-1#streamAnchor
#csgomecz