Potrzebuję +2 do mm w #csgo na teraz. Ranga MG2-LE, ja po dłuższej przerwie także lamię, więc szukam kogoś kto nie będzie na mnie krzyczał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Info na ts. zapraszam serdecznie #csgomecz steam://joinlobby/730/109775243177640855/76561198148734637
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rip 16;0, ech mogliby kiedys tak wygrac xD a jak juz prowadza tak wysoko to zawsze jakies rundy przegraja ;d
#csgomecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na takie mecze się aż cudownie patrzy () cały team gra dobrze, mam tylko nadzieję, że będzie 16:0 #csgomecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach