Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@notlajkdys: jak mnie w-------ą takie mądre głowy, które rzucają jakieś hasło, którego nie są pewni (to pewnie decyzja właścicieli! bo tak to się odbywa!), a później bronią tej tezy jak niepodległości, mimo że nie mają żadnych argumentów :D
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mierzeja_: sugerowanie, że ktokolwiek normalny kupił bilety na IEM ze względu na VP xDD
- 8
- 3
No i co esl wróciło na twitcha? Jednak stremowanie na facebooku nie takie fajne? :D
#csgo #csgomecz #iem #iemkatowice
#csgo #csgomecz #iem #iemkatowice
- 3
- 2
- 1
- 2
Znowu izak nie będzie mógł komentować, meczyków z katowic ;d
Dlaczego? bo nie zapłaci 50 czy 100 tys euro za prawo do transmisji.
TVP kupuje od ESL wyłączne prawa do transmisji IEM i ESL One:
https://izaktv.pl/telewizja-polska-pokaze-swojej-antenie-esport-programie-m-in-iem/
#csgo #csgomecz #izak #iem #iemkatowice #tvp
Dlaczego? bo nie zapłaci 50 czy 100 tys euro za prawo do transmisji.
TVP kupuje od ESL wyłączne prawa do transmisji IEM i ESL One:
https://izaktv.pl/telewizja-polska-pokaze-swojej-antenie-esport-programie-m-in-iem/
#csgo #csgomecz #izak #iem #iemkatowice #tvp
- 11
@Pawci0o: i kto to będzie komentować Szczęsny z Babiarzem?
- 12
Dlaczego? bo nie zapłaci 50 czy 100 tys euro za prawo do transmisji.
@Pawci0o: Nie. Dlatego, że ESL ma swoich komentatorów. Morgen, Kubik, Prawus, Vuzzey, Mes i pewnie kogoś jeszcze nie wymieniłem. Po co im ktoś z zewnątrz?
@ldldld3: Polskie prawo nie zezwala na pokazywanie CSa w telewizji publicznej przed 22. Podziękuj Fantasy Expo za donos przez który musimy wszyscy się do tego stosować.
- 2
- 1
- 1
- 2
- 0
@donOGR: haha to dobry chlop z niego
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 29
@HypnoSq: Odpadłem przy "To nie mikrofon pyrka, tylko Paulinka wczoraj zjadła za dużo fasoli"
- 1
- 1
- 3
- 4
- 1
https://www.twitch.tv/beyondthesummit
Turniej jedyny w swoim rodzaju, próbowania jedzenia przez graczy i prowadzących :D Złoto
#csgo #csgomecz
Turniej jedyny w swoim rodzaju, próbowania jedzenia przez graczy i prowadzących :D Złoto
#csgo #csgomecz
5
"Rzuć awkę"

Rzuć awke górą (od 30s dla niecierpliwych)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #













#csgo #katowice #mecz #csgomecz #esport
Komentarz usunięty przez autora