@Tomasz_Bickowy: Mirage to najgorsza mapa dla NiPu, najlepsza dla VP.
Inferno dla NiPu, VP tam się gubi jak ślepe dziecko w smoke'u na daście.
Cache to 50/50. Allu i Get rajt czują się tam jak ryba w wodzie, tak samo jak snax i Neo.
@marahin: Swoją drogą, wiesz że mam Ciebie na friendliście na głównym koncie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xDawidMx: NIECH
  • Odpowiedz
Czy to takie trudne wejść na lounge i zapraszać ludzi?


@softenik: Nie, ale znaleźć takich debili co dadzą ci item o 10 euro droższy niż twój już tak.
  • Odpowiedz
@XpruF: Ty dobra. ale ten pierwszy kroczek to w sumie lippa. bo tak samo ktoś tobie wcisnął po zawyżonej cenie głupią naklejke jak ty komuś. Przyfarciłeś na jeleniu, sam będąc.
  • Odpowiedz
@XpruF: Trochę nie rozumiem, USP-S obrońca na steam markecie najlepszej jakości jest w granicach 2~ euro, a najtańsze AK-47 Jaguar w granicach 9~, chcesz powiedzieć że znalazłeś jakiegoś za przeproszeniem idiotę, który wymienił skina za skina z różnicą 7 euro?
  • Odpowiedz
Oświadczam, ze nie było gorszego dnia niż dzisiejszy.
Tyle pysznych meczy poszło się jeb*ć przez jeden j*bany mecz, i jeszcze ez dignitas i rip 60$.
lounge plz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#csgolounge
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam dla was ezskins, allin w pentę z envyus :)
Oddsy mówią że ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)
#csgolounge
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach