Czemu nie widze mojego ak47 cartel podczas stawiania zakladu, pomimo tego, ze normalnie jest w ekwipunku w zakladce profil? Jest cos w stylu, ze drozszych skinow nie mozna stawiac czy cos?
#csgolounge
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mógłby mi ktoś podrzucić linka lub napisać co i jak z tym #csgolounge Ta strona oddaje w euro czy w skinach? Wytłumaczycie jakieś najważniejsze rzeczy jak to działa :P
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razor112: Dajesz swoje skiny dzięki wymianie BOT'om. One mają swoją wartość w dolarach (lounge ma dolary) Skin A ma wartość np. 40 centów (na rynku). Wtedy jak np. grają 2 drużyny i mają 50%/50%, to wtedy zgarniasz drugi skin warty nie więcej niż te 40 centów. jak przegrasz, to go tracisz.

Jeśli ktoś na kogo obstawiasz ma np. 90% i twój potencjalny zysk (na stornie się wyświetla ile byłyby warte
  • Odpowiedz
nie obstawiłem a dzieciak to cie zapinał


@Aspen: masz takie przykre doświadczenia? Chcesz o tym porozmawiać? Śmiało tutaj możesz się zwierzyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Super, poleciałem z high na xGame, okazało się, że podkładają grę bo poleciało parę maks betów z powiązanych kont na Wrecking... tj. przegałem właśnie skiny, po wczorajszym proficie jestem na 0 :c
#csgolounge
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Makku11: nigdy nie wiadomo kto na kogo postawił, bo to że skiny są po lewo to nie znaczy ze postawiono na drużynę po lewej stronie, no i raczej watpie ze bylo 40 procent dla wrecking bo patrzylem co 1h lounga i byli zawsze chyba ponad 50
  • Odpowiedz
Jak to jest, że na #csgolounge każdy chce Cię o----ć. Chciałem wymienić usp|Guardian stattrak MW za cokolwiek z małą stratą bo zyskiem, bo mam 2 takie same, a dostaje oferty po 1-2 euro ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach