Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
all-in na nip ;_; Albo będę płakał, albo pił szampana, jestem debilem XD
#csgolounge
#csgolounge
konto usunięte via Android
- 1
Mógłby mi ktoś podrzucić linka lub napisać co i jak z tym #csgolounge Ta strona oddaje w euro czy w skinach? Wytłumaczycie jakieś najważniejsze rzeczy jak to działa :P
- 0
@razor112: W skinach.
- 0
@razor112: Dajesz swoje skiny dzięki wymianie BOT'om. One mają swoją wartość w dolarach (lounge ma dolary) Skin A ma wartość np. 40 centów (na rynku). Wtedy jak np. grają 2 drużyny i mają 50%/50%, to wtedy zgarniasz drugi skin warty nie więcej niż te 40 centów. jak przegrasz, to go tracisz.
Jeśli ktoś na kogo obstawiasz ma np. 90% i twój potencjalny zysk (na stornie się wyświetla ile byłyby warte
Jeśli ktoś na kogo obstawiasz ma np. 90% i twój potencjalny zysk (na stornie się wyświetla ile byłyby warte
- 1
- 0
@razor112: zmieniłem ten 2 bet, ogarnalem się
- 1
NIP vs ENVY? co myslicie? Można zarobić
#csgolounge
#csgolounge
Nauczcie się debile, Virtusi nie sprzedają meczy, oni tak po prostu grają.
#csgolounge
#csgolounge
Jak oceniacie szanse Property w meczu z Envy? Property ma w składzie stand in'a JW.
#csgolounge
#csgolounge
Mirki mirunie pogrywam sobie troszku w te cs goły i dostałem złotą skrzyneczkę i moje pytanie co teraz żeby ją otworzyć ?
#csgo #csgotrade #csgolounge
#csgo #csgotrade #csgolounge
- 1
@zmieniam_nicki_jak_kolczyki: Zdobyć za darmo? Nikłe szanse, chyba że znajdziesz sponsora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Co z tym meczem vp na cośtam?
#csgolounge
#csgolounge
Jeżeli ktoś ma na zbyciu lamerskie skiny np . AUG : Burza/Storm Battle scared, to chętnie przyjmę. Ew jakąś większą ilość za Chroma Case'a. Nick na steam : szmacznytopek,
#csgolounge
#csgo
#csgolounge
#csgo
- 0
LirycznyMoldelca|MDZ moze tak znajdzie jak inaczej nie znajduje
- 1
@AceProstoWGlace: PROWOJTEK99PL * SteelSeries
@kezc: jutro mogę ci zrobić, napisz mi na pw swój link do steama
- 0
@DragonMati: O ja bym potrzebował, dam znać na pw jak coś
Panowie, może wejdziecie na tego słynnego teamspeaka Izaka i pogadamy o papieżu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lewackiebety #csgolounge
#lewackiebety #csgolounge
źródło: comment_RwdrFuyd3hARzqUC3lfrxkJQ2gc5etYA.jpg
Pobierz- 0
@AlmostDivine a ty swojego fanpejdza wywal
@znudzonylewak: jak rzucisz haslem czemu nie :)
@Liffek: izi piter
- 1
Super, poleciałem z high na xGame, okazało się, że podkładają grę bo poleciało parę maks betów z powiązanych kont na Wrecking... tj. przegałem właśnie skiny, po wczorajszym proficie jestem na 0 :c
#csgolounge
#csgolounge
@Makku11: nigdy nie wiadomo kto na kogo postawił, bo to że skiny są po lewo to nie znaczy ze postawiono na drużynę po lewej stronie, no i raczej watpie ze bylo 40 procent dla wrecking bo patrzylem co 1h lounga i byli zawsze chyba ponad 50
- 0
@Liffek: mieli 45 procent, wiadomo ze na nich stawiali bo procenty jak szalone polecialy
Jak to jest, że na #csgolounge każdy chce Cię o----ć. Chciałem wymienić usp|Guardian stattrak MW za cokolwiek z małą stratą bo zyskiem, bo mam 2 takie same, a dostaje oferty po 1-2 euro ( ͡º ͜ʖ͡º)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1

















#csgolounge