>strać całe eq na TSM NaVi
>zadeklaruj koniec z CSem
>tiltuj i kup następnego dnia asiimova, aby się odkuć
>prawdopodobnie przejeb na nastepnym meczu
>brak profitu
#csgolounge
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pinkerton: > przejmując się gierką, odliczając minuty do meczu. Muzyka zeszła na dalszy plan, kontakt z otoczeniem też trochę ucierpiał. Wróciłem na wykop (bo to nie jest moje pierwsze podejście z tym serwisem) głównie po to, by gadać o CSie i zobacz, ile mam już komentarzy - większość właśnie o nim.

@pinkerton: prawie opisałeś mnie sprzed około 4 miesięcy. Xd.
  • Odpowiedz