Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

csgolounge

  • Obserwuj 351
hltv lounge csgo cs lounge csgs lounge csgolounge destroyer

Wszystko

Najnowsze

Archiwum

BoltoS
BoltoS
01.05.2015, 16:28:57
  • 4
#csgo
#csgolounge
Zmieniac team czy zostawić? Wpadnie? bo troche strach xD
BoltoS - #CSGO
#csgolounge
Zmieniac team czy zostawić? Wpadnie? bo troche strach xD

źródło: comment_5O3eRYfQ5EwFw7x04IF1ssz9YbKI5doq.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzeksondzekson
dzeksondzekson
01.05.2015, 16:31:49
  • 11
@BoltoS: za tyle kasy to ja bym sobie życie na nowo ułożył
  • Odpowiedz
SklepMiesnyUJanusza
SklepMiesnyUJanusza
SklepMiesnyUJanusza
01.05.2015, 16:37:10 via Android
  • 1
@BoltoS: weź to zmień i się nie kompromituj, synku
  • Odpowiedz
SklepMiesnyUJanusza
SklepMiesnyUJanusza
SklepMiesnyUJanusza
01.05.2015, 16:10:50 via Android
  • 2
Ile je? Nie mam dostępu do tłicza
#csgolounge
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KurzeJajko
KurzeJajko
01.05.2015, 16:17:33
  • 1
@SklepMiesnyUJanusza: 1:0 dla VP w mapach
i 14:10 dla VP
  • Odpowiedz
KurzeJajko
KurzeJajko
01.05.2015, 16:19:35
  • 1
@SklepMiesnyUJanusza: VP wygrało
  • Odpowiedz
kvvach
kvvach
01.05.2015, 15:59:31
  • 2
jak wygladala koncowca meczu navi tsm w srode? #csgolounge
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xvlk
xvlk
01.05.2015, 16:04:19
  • 3
@kvvach: strzelano do siebie
  • Odpowiedz
kvvach
kvvach
Autor
01.05.2015, 16:11:32
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kvvach
kvvach
01.05.2015, 15:54:48
  • 2
vp xd
#csgolounge
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psposki
psposki
01.05.2015, 16:01:49
  • 0
@omgoogle: Jest 1-0 w mapach dla elevate i 9:5 VP przegrywa kesza w ct
  • Odpowiedz
KurzeJajko
KurzeJajko
01.05.2015, 16:15:03
  • 0
Jest 1-0 w mapach dla elevate


@psposki: ? Dla VP jest w mapach
  • Odpowiedz
lorak300
lorak300
lorak300
01.05.2015, 15:25:38
  • 2
EyeS czy LanD?
#csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....k
L.....k
konto usunięte 01.05.2015, 15:32:28
  • 0
@lorak300: skip
  • Odpowiedz
straszakq
straszakq
01.05.2015, 14:51:58
  • 3
Co to za wynika o ja p------e ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#csgolounge
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszakq
straszakq
Autor
01.05.2015, 14:53:32
  • 2
Nice try Obama (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
straszakq
straszakq
Autor
01.05.2015, 15:07:15
  • 1
@Dragoniar: Może jednak nie bo wynik teraz podobnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Majsonovsky
Majsonovsky
01.05.2015, 14:43:38
  • 3
TSM > NaVi ?
#csgolounge
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kvvach
kvvach
01.05.2015, 15:14:41
  • 0
@Queaser: a stawiasz tsm?( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Q.....r
Q.....r
konto usunięte 01.05.2015, 15:16:11
  • 0
@kvvach: ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
kvvach
kvvach
01.05.2015, 14:31:35
  • 3
a bylo dac icb na elevate
#csgolounge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e.....n
e.....n
konto usunięte 01.05.2015, 14:33:48
  • 1
@kvvach: postawiłem na nich skiny za $0,15, mam do wygrania $1 ;P trzymam kciuki
  • Odpowiedz
kvvach
kvvach
Autor
01.05.2015, 14:37:06
  • 1
@eltiven: powodzenia
  • Odpowiedz
A.....u
A.....u
konto usunięte 01.05.2015, 13:57:25
  • 2
Może mi ktoś powiedzieć jak wysłać donejta na lounge?
#csgolounge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....k
L.....k
konto usunięte 01.05.2015, 14:00:15
  • 0
@Andrzejuu: nie da się teraz
  • Odpowiedz
A.....u
A.....u
konto usunięte
Autor
01.05.2015, 14:02:42
  • 0
@Liffek: Lipa :/ Liczyłem że trochę odpocznę od własnoręcznego powtarzania tradów. No ale dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz
L.....k
L.....k
konto usunięte 01.05.2015, 13:49:47
  • 5
( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#csgolounge
L.....k - ( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#csgolounge

źródło: comment_WTnXUpMSgdNEhxcewyAdaCKOwZwutHKA.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psposki
psposki
01.05.2015, 13:50:59
  • 4
@elosik: fake, nie ufaj mu
  • Odpowiedz
psposki
psposki
01.05.2015, 15:50:32
  • 1
@Liffek:
psposki - @Liffek:

źródło: comment_q2f7ouAnbKB2LBMjNkzf0frinyPW2fcW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
01.05.2015, 13:39:48
  • 3
#csgolounge czemu nie moge obstawiać niczym z ekwipunku mimo że mam kilka skinów, skrzynki i naklejki?
#csgo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siodemkaxx
siodemkaxx
Autor
01.05.2015, 13:48:42
  • 0
@Fanrol: a co to jest ?
  • Odpowiedz
Breniacz
Breniacz
01.05.2015, 13:50:14
  • 0
@siodemkaxx: dodatek do przeglądarki
  • Odpowiedz
nexe
nexe
01.05.2015, 13:12:48
  • 3
Dziś odrabiam straty z TSM

#csgolounge
nexe - Dziś odrabiam straty z TSM

#csgolounge

źródło: comment_RKO1j5eUHrCT3w88BIRekJMRg3zkkov0.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nexe
nexe
Autor
01.05.2015, 13:13:40
  • 0
@nexe: A tutaj porażka sprzed 2 dni. Oby dzisiaj się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nexe - @nexe: A tutaj porażka sprzed 2 dni. Oby dzisiaj się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_UGjwidXQ9qeNOdhVyB4IhqOJcR2c1GjI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
P.....y
P.....y
konto usunięte 01.05.2015, 12:32:41
  • 2
TSM vs NA'VI na razie 50/50, jak obstawiacie, skiny nasmarowane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csgolounge
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samerowski
samerowski
01.05.2015, 12:34:26
  • 1
@Pally: Stawiam na TSM ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
p.....n
p.....n
konto usunięte 01.05.2015, 12:53:51
  • 0
@confessio: coś zostało, all-in był w poprzednim TSM NaVi, te to dokupione rzeczy na pełnym tilcie.
  • Odpowiedz
p.....n
p.....n
konto usunięte 01.05.2015, 12:30:48
  • 3
chyba mam nowy avatar na wykop. fituje?
#csgolounge
p.....n - chyba mam nowy avatar na wykop. fituje?
#csgolounge

źródło: comment_T1T7emq1gUrAiGjgEAVeb9sCE7GWduMC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....n
p.....n
konto usunięte 01.05.2015, 12:18:53
  • 3
w pogoni za szczęściem, chyba dam na eLevate
#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kvvach
kvvach
01.05.2015, 12:14:52
  • 2
dawac all in vp? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#csgolounge
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omgoogle
omgoogle
01.05.2015, 12:17:51 via Android
  • 0
Ja dalem, ale sie nie wzoruj, od 2 dni wszystko p-----------m :p
  • Odpowiedz
kvvach
kvvach
Autor
01.05.2015, 12:44:17
  • 0
@kvvach: ale vp n-------------a(✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
Cwelohik
Cwelohik
Cwelohik
01.05.2015, 11:50:31
  • 4
Ale trade ( ͡º ͜ʖ͡º) M9 safari ft > karambit safari bs. Gosciu dal sie zrobic na ceny z marketu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgotrade #csgolounge
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psposki
psposki
01.05.2015, 11:52:52
  • 3
safari bs


@Cwelohik: xDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
1.....7
1.....7
konto usunięte 01.05.2015, 12:54:08
  • 1
@Cwelohik: co z tego ze bs? wazne ze profit bs wyglada jak defaultowy
  • Odpowiedz
K.....y
K.....y
konto usunięte 01.05.2015, 11:32:49
  • 6
Powinni mi zabronić stawiać. #csgolounge
K.....y - Powinni mi zabronić stawiać. #csgolounge

źródło: comment_Aut2eE12th3Rvmuu0Kum6HrnXsLD4H8f.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....y
K.....y
konto usunięte
Autor
01.05.2015, 12:00:18 via Android
  • 0
@suchy-sledziu: my profile > bet history czy jakoś tak

@Liffek: staram się obstawiac według różnych źródeł


  • Odpowiedz
L.....k
L.....k
konto usunięte 01.05.2015, 12:05:53
  • 0
@Krowoglowy: że niby moja wina ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
L.....k
L.....k
konto usunięte 01.05.2015, 10:38:07
  • 2
Gdzie mój overpay ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#csgolounge
L.....k - Gdzie mój overpay ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#csgolounge

źródło: comment_Ar8LDkAf23k0pYGcCgIUEApBXQKUFE97.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xadereq
xadereq
01.05.2015, 11:43:45
  • 1
@Liffek: overpay jest przy 240
  • Odpowiedz
xadereq
xadereq
01.05.2015, 11:48:36
  • 1
@Liffek: overpay oczywiście tylko przy maxbecie.
  • Odpowiedz
nexe
nexe
01.05.2015, 10:20:19
  • 2
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csgolounge
nexe - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#csgolounge

źródło: comment_gDRCY492HcJwDwJOJGI4gveEtOn7pxB4.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RudyLis
RudyLis
01.05.2015, 10:35:46
  • 2
@Liffek: bo to virtusi? XD
  • Odpowiedz
RudyLis
RudyLis
01.05.2015, 16:07:03
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

  • <
  • 1
  • 265
  • 266
  • 267
  • 268
  • 269
  • 270
  • 271
  • 500
  • Strona 268 z 500
  • >

Powiązane tagi

  • #csgo
  • #csgotrade
  • #csgobets
  • #csgomecz
  • #januszerynkusteam
  • #betujzliffkiem
  • #lewackiebety
  • #steam
  • #csgozwykopem
  • #fanobet
  • #csgodds
  • #latweskurki
  • #csgotraders
  • #rozdajo
  • #pytanie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking