#csgolounge raczej fnatic wygra z NiPem cnie? Ostatnio ich zmiażdżyli 2:0 (nie byle jak, do jednocyfrówek), a to było ledwo kilka dni temu. Na swoim cobblu z pewnością wygrają, więc już mają 1map advantage. Wolę jednak zapytać, bo zara idę spać, a pewnie zaśpię na ewentualnego swapa.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@pinkerton: Od zawsze mnie połączenie angielskiego z polskim razi w oczy :<
- 2
@Burzuazja: tak mi to przyszło szybciej napisać, co zrobić, jak w analizach do csgo przesiaduję na reddicie i innych zagranicznych stronach, to tak mi zostało. No ale ok, postaram się już next time unikać takich mieszanek.
Kto jutro - VP czy TSM? VP niemrawo dziś eLevate, chyba nie ma co na nich?
#csgolounge
#csgolounge
Raczej TSM. Poczekaj na procenty.
@pinkerton: Jeśli będzie bardzo mało na Virtusów to można na nich jakieś drobne postawić. VP ma to do siebie że z dnia na dzień ich forma całkowicie się zmienia.
- 3
#csgolounge
3majcie kciuki
3majcie kciuki
źródło: comment_kvPHAaA52AgRu0EFP2IpJbdnHp4QrtUM.jpg
Pobierz- 4
- 3
- 3
Ale fajnie kiedy postawisz itemek bez ST a jako zwrot dostajesz w ST nie wiem jak to się stało ale mi to nie przeszkadza ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Pewnie bug
#csgolounge
#csgolounge
- 3
jutro tsm vs vp? ez skins szkoda ze nie bede mogl postawic ;(
#csgolounge
#csgolounge
@kvvach: Zawsze jest Liquid vs Immunity
Popatrz na oddsy na ruskim meczu -> chciej postawić underdoga -> czekaj z tym do ostatniej chwili -> spóźnij się o paręnaście sekund bo oglądałeś film na yt -> zobacz jak underdog ugrywa 2-0 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#csgolounge
#csgolounge
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jack-lumberjack: To nie wiedziałeś że csgolounge okrada ze skinów raz na jakiś czas?
- 1
@mocnydrwal: najlepsze jest to że rano wygrałem parę skinów a w systemie nie ma śladu po tym zakładzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Krowoglowy: tya, ostatnio puscilem 30$ na TSM a dzis przezornie 3$ :D
konto usunięte via Android
- 3
No p------i terro brać
#csgolounge
#csgolounge
- 0
@omgoogle: tak, a na cache po wygranych nozach wzięli terro i przegrywają 5-7
- 0
@Krowoglowy: no to mirage w dupe jak ostatnio chyba ze sie w ct poprawia ;p
- 5
- 3
Poszukuję osób chętnych pograć w #csgo . Jestem ja i kumpel czyli 3 osoby minimum. Dobrze mieć większy team bo zawsze ktoś nie może grać i rezerwa jest wskazana. Poziom gry powiedzmy od GN2. Jak toś ma dość grania z randdomem a wiadomo że matchmaking csgo potrafi działać bardzo dobrze na nerwy( ͡° ͜ʖ ͡°) to zapraszamy.
#csgolounge
#csgolounge
@Matthe: ale tagi to ty szanuj
#csgolounge
Mam ponad 300 kluczy. Jakieś sensowne rady jak nimi trejdowac zeby byc mniej wiecej 20 - 30 kluczy na plus na miesiac?
Mam ponad 300 kluczy. Jakieś sensowne rady jak nimi trejdowac zeby byc mniej wiecej 20 - 30 kluczy na plus na miesiac?
- 2



















#csgolounge