#csgolounge raczej fnatic wygra z NiPem cnie? Ostatnio ich zmiażdżyli 2:0 (nie byle jak, do jednocyfrówek), a to było ledwo kilka dni temu. Na swoim cobblu z pewnością wygrają, więc już mają 1map advantage. Wolę jednak zapytać, bo zara idę spać, a pewnie zaśpię na ewentualnego swapa.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Burzuazja: tak mi to przyszło szybciej napisać, co zrobić, jak w analizach do csgo przesiaduję na reddicie i innych zagranicznych stronach, to tak mi zostało. No ale ok, postaram się już next time unikać takich mieszanek.
  • Odpowiedz
Ale fajnie kiedy postawisz itemek bez ST a jako zwrot dostajesz w ST nie wiem jak to się stało ale mi to nie przeszkadza ( ͜͡ʖ ͡€) Pewnie bug
#csgolounge
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Popatrz na oddsy na ruskim meczu -> chciej postawić underdoga -> czekaj z tym do ostatniej chwili -> spóźnij się o paręnaście sekund bo oglądałeś film na yt -> zobacz jak underdog ugrywa 2-0 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#csgolounge
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszukuję osób chętnych pograć w #csgo . Jestem ja i kumpel czyli 3 osoby minimum. Dobrze mieć większy team bo zawsze ktoś nie może grać i rezerwa jest wskazana. Poziom gry powiedzmy od GN2. Jak toś ma dość grania z randdomem a wiadomo że matchmaking csgo potrafi działać bardzo dobrze na nerwy( ͡° ͜ʖ ͡°) to zapraszamy.
#csgolounge
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#csgolounge

Mam ponad 300 kluczy. Jakieś sensowne rady jak nimi trejdowac zeby byc mniej wiecej 20 - 30 kluczy na plus na miesiac?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach